Свеж
Мумаја Женска Печатена А-Линија Ноќница Без Ракави Памучна Наметка За Спиење

Мумаја Женска Печатена А-Линија Ноќница Без Ракави Памучна Наметка За Спиење

Присуството: Во магацинот
DEN 1.00

Оваа Ноќница Од Мумаја Е Дизајнирана Да Понуди Кадифен Мекост. Одликувајќи Се Со Тркалезно Деколте И Шема Без Ракави, Предно Копче Надолу Плакета И Детали За Важничене, Оваа Кошула За Спиење Со Кратка Должина Е Изработена Од Памук, Кој Е Издржлив И Пријателски За Кожата, Совршен За Удобен, Добар Ноќен Сон; Ткаенината Е Мека И Мазна На Вашата Кожа И Ќе Ве Одржува Удобни И Пријатни Цела Ноќ Во Неа. Продажба За : 1 Материјал За Ноќна Облека : 100% Должина На Памук : 40 Инчи (Прибл) Висина На Моделот : 176 См Шема : Печатени Карактеристики : Должина На Коленото, Без Ракави, Тркалезен Врат Со Плакета Со Копчиња. Грижа : Средно Машинско Перење Ладно, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. Информации За Големината : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Купите. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина. За Брендот : Мумаја Нуди Женска Облека во Различни Отпечатоци и Класични Силуети. Нашите Производи Се Достапни Во Разновиден Опсег На Големини, Од XS-3 XL, Moomaya Е Едношалтерска Продавница За Сѐ, Почнувајќи од Секојдневни Фустани до Етничка Облека, Пријатни Џемпери до Пуловер Блузи до Декор На Домот. Обрнуваме Внимание на Секој Детал, Што Значи дека Ќе Најдете Покаченаesетика Низ Целата Наша Колекција. Ние Сме Специјализирани Во Комбинирање На Напредна Мода Со Прифатлива Цена. Сите Наши Производи Се Дизајнирани Во Куќата Од Нашиот Супер Талентиран Млад Тим Дизајнери. Уште Повеќе, Ткаенината Што се Користи Во Производството На Нашата Облека Се Печати Со Употреба на Готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) Сертифицирано Мастило Ткаенината Е Мека и Мазна На Вашата Кожа и Ќе Ве Одржува Удобно и Пријатно Цела Ноќ во неа. КАРАКТЕРИСТИКИ : Над Должината на Коленото, Без Ракави, Плакета Со Копчиња, Тркалезен Врат, Детали за Важничене. Одликувајќи Се Со Тркалезно Деколте И Шема Без Ракави, Предниот Копче Надолу Плакета И Детали За Важничене Оваа Кошула За Спиење Со Кратка Должина Е Изработена Од Памук, Кој Е Издржлив И Пријателски За Кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Letterенска летна мода, печатена тркалезна врата, без ракави, без ракави фустан, женски летен мода, печатен�

Но, може да се види дека ќе биде лесно да се облече ова на многу начини / различни сезони, совршени за лето

Женски Моден Шпагети Ремен Без Грб Лакјазол Чипка Фустан АЛинија Еднобоен Фустан Карактеристики : изра�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 87см / 34.25" Половината : 68см / 26.77" Должина : 98см / 38.58" Голем

Тип На Ставка : Летни Фустани За Сончање Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женаматеријал : Полиестер, Спандекс Д�

Temanенски пролет и есен Vвратот цврста боја со долги ракави со долги ракави со тантеламент, чипка на полов

Сакате едноставен, но стил на копнеж, мини фустан за смена на слободен склоп го заштедува денот Избор на

Женски Летен Лежерен Гроздобер Цветен Лист Печатење Фустан Со Полуракав Со Врат Карактеристики : } Мате�

Фустани за Кошули За Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Лабави Шлиц Макси Фустани Копче Надол

мини boho сонцето облечи boho венчаница лето boho фустани за жени чипка boho фустани за жени краток boho фустани з�

Фустани за Кошули За Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Широк Шлиц Макси Фустани Фустани Со К�

Големина : С Биста : 95см / 37,40" Рамо : 41см / 16,14" Ракав : 29,5 см / 11,61" Должина : 122,5 см / 48,23" Големина : М Биста : 100см

Отсекогаш полиран и шик, овој модерен стил има елегантно драфтиран фронт собран на половината Долгите р

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот "Ганфанкп" можете да најдете какви би

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM ♔Нашата Продавница има многу ст�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатлолав! Стилски дизајн, 100% сосема нов квалитет! Пол : жени, ж

: Голема Биста : 108см / 42 Fre големина : XXL Големина Повеќето од нашите фустани може да бидат нежно измиени ил

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот "Ганфанкп" можете да најдете какви би

Женски Летен Моден Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Летни Фустани За

Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате Ако не сте сигурни во големината, ве молиме

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Почитуван клиент : За да избегнете избор на погрешна големи�

Женски Фустани Бохо Дици Цветни В Вратот Смок Розова М (6) Ограничени количини, ексклузивно за !Розова Бо�

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женственост : женски фустан со должина на коленото, обични кратки фустан

Womenените Hallowmas печати долги ракави фустани за туника, плус големина фустан со маица Карактеристики : 1 М�

Женски Летни Summerгени Наклонети Раменици Возбуда Прашка Без Ракави Шлиц За Завиткување На Колк Печатени

Овој фустан е составен од неколку дизајнерски точки : ленти со шпагети, врат од душичка, полите на шутли �

Добредојдовте да го купите овој производ, следниве се деталните информации за производот, доколку имат�

Scroll