Свеж
Хаити Жени Долг Фустан Екипажот Вратот Лето Плажа Сарафан Краток Ракав Макси Фустани Одмор Партија Цветни Печати Црна 2XL

Хаити Жени Долг Фустан Екипажот Вратот Лето Плажа Сарафан Краток Ракав Макси Фустани Одмор Партија Цветни Печати Црна 2XL

Присуството: Во магацинот
DEN 335.68

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Цветен Печатен Дизајн : Ручен, Возбудлив : Кафе, Розова, Црвена, Сина, Зелена, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : Должина на вратот На екипажот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Боемски Цветен Долг Фустан. Длабокиот Дизајн На Вратот И Рафлерот На Екипажот Ве Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3. Карактеристика : Бохо Фустани, Фустан Со Обвивка Со Кратки Ракави, Цветен Фустан, Сарафан На Плажа Со Среден Струк, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Макси Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Макси Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Макси Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см / 35.43" Должина : 107см / 42.13" Ракав : 21см / 8.27" Рамо : 39см /

Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 93 CM / 36.61 '' Weist : 80cm / 31.50 '' Должина : 103cm / 40.55 '' Големина : M : 6 Велика �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

Женски Летен Секојдневен Еднобоен Шевове Со Кратки ракави ОВрат Лабав Џеб Памучен Ленен Фустан Женски �

Големина : С Биста : 74см / 29.13" Половината : 66см / 25.98" Колк : 83см / 32.68" Должина На Дното : 66см / 25.98" Големина : М Б

Почитуван клиент , Добредојдовте во нашата продавница Преференцијалната цена и квалитетот на горното

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со Дожд Од Пазарот На Џојбај.Големина : С САД : 4 ВЕЛ

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Вече�

Женски Летен Фустан Без Ракави Цветни Дезени Набраздено Деколте Симпатичен Фустан Со висок низок Раб ...

Користење благ нежен сапун пролетен фустан / венчаница / свечени фустани за жени / миди фустани за жени / �

Summerенски летен случај на лекување мода со кратки ракави со кратки ракави за замав Овој фустан е изработ�

Здраво, добредојдовте во нашата продавница!Должина на фустанот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот :

Моден Женски Бохо Лето Еластичен Фустан На Половината Без Раменици Плажа Макси Спукан Фустан за Рамо ка

: 2хГолема Биста : 104110см / 40,9443,31" Половината : 9096см / 35,4337,80" Должина : 132см / 51,97" цветен фустан за жени / ситен �

Плус Големина Партиски Фустани За Женски Женски Секси Лизгачки Макси Фустан Меки Боди Фустани За Женск�

Жените Тропски Печатење Халтер Без Грб Макси Фустан Без Ракави Плажа Фустан Карактеристики : Моден диза

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Свечен Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен �

Scroll