Свеж
Бомото Жените Секојдневен Вечер Долги Фустани Надвор Рамо Секси Боди Фустан Одмор Тенок Одговара Цврста Боја Црна 3XL

Бомото Жените Секојдневен Вечер Долги Фустани Надвор Рамо Секси Боди Фустан Одмор Тенок Одговара Цврста Боја Црна 3XL

Присуството: Во магацинот
DEN 495.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Свечен Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Пролетен Есенски Фустан, Фустани Надвор Од Рамо Тип На Шема : Цветни Печатени, Цврсти Бои : Бела, Розова, Жолта, Црна, Голема Црвена, Црна Цветна, Бела Цветна (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Полиестер 35% Памучно Деколте : Должина На Фустанот Надвор Од Рамената : Долги Должини Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 65% Полиестер 35% памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани се Направени Од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. 2. Дизајн : Секси Цветен Долг Фустан. Дизајнот надвор Од Рамото И Искривувањето Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Свечени Фустани, Тенок Фустан Со Долги Ракави, Фустан Со Цветен Принт, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Фустан За Тело, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-65% Полиестер 35% Памук. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Оф Рамо Партија Фустан, Половина Ракав Долг Фустан, Цветни Печати Фустан, Еднобојни Формални Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 93см Половината : 81см Должи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

Оваа ткаенина Со Долг Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Плус Големина Партиски Фустани За Женски Женски Секси Лизгачки Макси Фустан Меки Боди Фустани За Женск�

Оваа модна ткаенина за фустани Vвратот е супер мека Ако барате совршени подароци / подароци за вашата с�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : REORIAFEE "Добредојдовте ВО REORIAFEE shop"...

Оваа ткаенина за макси фустани со кратки ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, з�

Жени Обични Полка Точка Печатење Краток Ракав Круг Вратот Макси Фустан Карактеристики : 1.It изработен е �

Женски Летен Фустан Без Ракави Цветни Дезени Набраздено Деколте Симпатичен Фустан Со висок низок Раб ...

Големина : С Биста : 74см / 29.13" Половината : 66см / 25.98" Колк : 83см / 32.68" Должина На Дното : 66см / 25.98" Големина : М Б

4 јули декорации / женски 4 јули кошула / 4 јули женски маици / 4 јули партиски материјали / меморијален ден �

Опис : Пол : жена жена, дама дама, женски стил : фустан од бохо, плус фустани со големина, боемски фустан, мо

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Шифон Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Лете�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Description : Gender : Women Woman, Ladies Lady, Female Style : Women Maxi Dress, Casual Long Dresses, Summer Sundress Pattern Type : Floral Printed Design : Spaghetti Straps Color : Black,

Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 BUST : 93 CM / 36.61 '' Weist : 80cm / 31.50 '' Должина : 103cm / 40.55 '' Големина : M : 6 Велика �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени V Вратот Макси Фустан, Здив Ракав Кафтан Фустан, Повик �

Женски Летен Секојдневен Еднобоен Шевове Со Кратки ракави ОВрат Лабав Џеб Памучен Ленен Фустан Женски �

Женска Мода Обична Цврста Боја 3 / 4 Ракав Памучен Ленен Џеб Фустан Женска Мода Секојдневен Еднобоен Паму

Добредојдовте во нашата продавница ТЈАНЕК Направете изјава на вашиот следен настан со нашата прекрасн�

Ироиниден фустан со Алинија за жени редовен фустан без ракави за облечен фустан, квадратен печатен фуст

Scroll