Свеж
Готју Модни Фустани Женски Темперамент Кружен Врат Краток Ракав Еднобоен Замав Фустан Црвен ХХХХЛ

Готју Модни Фустани Женски Темперамент Кружен Врат Краток Ракав Еднобоен Замав Фустан Црвен ХХХХЛ

Присуството: Во магацинот
DEN 431.84

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см/35.43" Должина : 107см/42.13" Ракав : 21см/8.27" Рамо : 39см/15.35" Половината : 76см/29.92" Колк : 96см/37.80" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 94см/37.01" ДОЛЖИНА : 108СМ/42.52" ракав : 22см/8.66" рамо : 40см/15.75" половината : 80см/31.50" колк : 100см/39.37" големина : л сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 98см/38.58" ДОЛЖИНА : 109см/42.91" ракав : 23см/9.06" РАМО : 41см/16.14" половината : 84см/33.07" колк : 104см/40.94" големина : xl Сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 Биста : 102см/40.16" Должина : 110см/43.31" Ракав : 24СМ/9.45" рамо : 42см/16.54" ПОЛОВИНАТА : 88СМ/34.65" Колк : 108см/42.52" големина : ххл сад : 14 велика британија : 18 Еу : 44 биста : 106см/41.73" должина : 111см/43.70" ракав : 25см/9.84" рамо : 43см/16.93" ПОЛОВИНАТА : 92СМ/36.22" колк : 112см/44.09" големина : хххл сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 110см/43.31" должина : 112см/44.09" ракав : 26см/10.24" рамо : 44см/17.32" половината : 96см/37.80" КОЛК : 116СМ/45.67" големина : ххххл сад : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 биста : 114см/44.88" должина : 113см/44.49" ракав : 27см/10.63" Рамо : 45см/17.72" Половината : 100см/39.37" Колк : 120см/47.24" Големина : ХХХХХЛ САД : 20 ВЕЛИКА Британија : 24 еу : 50 биста : 118см/46,46" должина : 114см/44,88" ракав : 28см/11,02" рамо : 46см/18,11" половината : 102см/40,16" Колк : 124см/48,82" женски темперамент ТРКАЛЕЗЕН врат КРАТОК ракав Фустан Со Цврста Боја МОЖЕМЕ ДА ГАРАНТИРАМЕ ДЕКА целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да бидете разлики ВО ТОА КАКО СЕ ПОЈАВУВА СТИЛОТ ЗА ВРЕМЕ НА АБЕЊЕТО. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Полиестер, мек материјал, лесен и удобен, суштински фустан во плакарот, лесно може да се облече нагоре или надолу, удобен за носење, може да се носи цел ден.Карактеристики : женски летни секојдневни фустани, женски летни фустани, фустани со плус големина, женски секси фустани, женска свечена облека, фустани на плажа за жени.Модерна соодветна постава : поклопете се со вашите омилени високи потпетици или сандали, станови, апостолки и сандали за да уживате во студените летни денови. Затворање прилики : Разноврсен фустан за лежење дома или извршување задачи. Совршен долг фустан за секојдневен, плажа, секојдневно носење и семејни собири.Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Декорација На Почвата : Несилхуета : А-Линија што добивате : 1 Еез Фустан Белешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет Ќе добиете : 1 Х Женски Фустан Изработен од висококвалитетни и удобни материјали, не лесно оштетен. Долгите здолништа имаат уникатен шарм што ве прави достоинствени и елегантни. Лесен и лабав дизајн, совршен за носење во добро време. Погоден за различни прилики, може да носи личност дома или на работа. Тоа може да биде идеален подарок за вашата сакана или значаен друг; било да е тоа роденден, посебна пригода или едноставно да сакате да расипете некој што навистина го заслужува тоа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Пролетен Есенски Ревер Тексас Секојдневен Џебен Копче Со Висок Струк Фустан Со Врвкакарактерис�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Големина : С Биста : 92112см / 36,2244,09 "Половината : 72см / 28,35 " Должина : 126см / 49,61" Големина : М Биста : 96116см / 37,8045,6

Оваа ткаенина за макси фустани без ракави е супер мека, истегната и лесна за мека, пријатна есен, зима и п

Детали за производот КАЗКСД Женски Фустани Лажичка Вратот Цветен Фустан Без Ракави Долг Фустан За Сонц�

Ироиниден фустан со Алинија за жени редовен фустан без ракави за облечен фустан, квадратен печатен фуст

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Фустан За Сонце Цветен Екипаж Со Кратки Ракави Клиренс На �

И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува женски фустани / секојдневни црковни ф�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

Summerенски летен случај на лекување мода со кратки ракави со кратки ракави за замав Овој фустан е изработ�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Женски Летен Фустан Без Ракави Цветни Дезени Набраздено Деколте Симпатичен Фустан Со висок низок Раб П

Женски Обичен Печатење Врвка За Влечење Висок Струк VВратот Краток Ракав Мини Фустанкарактеристики : 1.М

Слатка sundress толку удобна, ќе сакате да ја носите цела сезона Овој фустан без ракави од без граници е лесе

Оваа ткаенина Со Долг Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Фустани Од 1700тите За Женски Фустан Ками ВФустан За Вратот Забава За Летно Печатење Жени Макси Машина За

Добредојдовте во нашата продавница ТЈАНЕК Направете изјава на вашиот следен настан со нашата прекрасн�

Користење благ нежен сапун пролетен фустан / венчаница / свечени фустани за жени / миди фустани за жени / �

Големина : С Сад Големина : 6 Велика Британија Големина : 8 ЕУ Големина : 34 Биста : 93см Половината : 81см Должи

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени V Вратот Макси Фустан, Здив Ракав Кафтан Фустан, Повик �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Дијанли Фустани За Жени 2023 ВВрат Краток Ракав Макси Цветни Печатени Летни Фустани Свадба Гостин Лабава

Моден Женски Бохо Лето Еластичен Фустан На Половината Без Раменици Плажа Макси Спукан Фустан за Рамо ка

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Летен Сара�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 8090СМ Должина : 126см / 49.61" Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТ

Жени Плус Големина Макси Фустан Долги Фустани Бохо Летни Цветни Фустани Со Џебови Опис : Состојба : 100% Со

Scroll