Свеж
Женски Кардиган Шорцеви Костум Мода Секојдневен Ревер Костум Канцеларија Еднобоен Костум Кардиган За Жени Облечени

Женски Кардиган Шорцеви Костум Мода Секојдневен Ревер Костум Канцеларија Еднобоен Костум Кардиган За Жени Облечени

Присуството: Во магацинот
DEN 239.84

Големина : м ракав : 61см/24.02" рамо : 39см/15.35" Биста : 91см/35.83" Должина : 72см/28.35" Панталони Половината : 71см/27.95" Колк : 100см/39.37" должина на панталони : 33см/12.99" Големина : Л ракав : 62см/24.41" рамо : 40см/15.75" биста : 95см/37.40" должина : 74см/29.13" панталони половината : 75см/29.53" колк : 104см/40.94" должина на панталони : 34см/13.39" големина : xl ракав : 63см/24.80" рамо : 41см/16.14" биста : 99см/38,98" должина : 76см/29,92" панталони половината : 79см/31,10" колк : 108см/42,52" должина на панталони : 35см/13,78" големина : ххл ракав : 64см/25,20" рамо : 42см/16,54" биста : 103см/40,55" должина : 78см/30,71" панталони половината : 83см/32.68" колк : 112см/44.09" должина на панталони : 36см/14.17" големина : хххл ракав : 65см/25.59" рамо : 43см/16.93" биста : 107см/42.13" должина : 80см/31.50" панталони половината : 87см/34.25" колк : 116см/45.67" должина на панталони : 37см/14.57" мека и Удобна ткаенина,лесен и дише материјал со висока Еластичност и пријатност на кожата.ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК : КАРДИГАНОТ може да се користи како одличен подарок за мама На Денот на Мајката, или како подарок за пријателите, сопругата, сестрата, семејството На Роденден, Меден Месец, Годишнина или Денот на Вљубените.Повод : деловно секојдневие, работна канцеларија, секојдневно носење, училишта, училница, собир, состаноци, конференција, дом, куќа, ресторан, игра, свадба на отворено, забава на вљубените, плажа, аеродроми/авиони, климатизирана просторија, патување, крстарење, патување, одмор, одмор, шопинг, улица, кул пролет/лето/fall ноќна вечер, итн.Убаво совпаѓање со врвовите на резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете се со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа и панталони.Забелешка : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете 0,5-1 Инчна Разлика Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См) ; Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Малку Да Се Разликуваат. Прилика : убаво и за секојдневно носење во затворен простор и за активности на отворено како забава, училиште, клуб, одмор, секојдневна домашна облека итн. Удобна тенка ткаенина која е убава за канцеларија, летни ноќи и пролет, кардиган таков од суштинско значење во текот на целата година!. Отворените предни кардигани за жени добро се вклопуваат со врвот на резервоарот, секојдневна маица, фармерки, фустан,хеланки. Лесен кардиган за жени, се одликува со мека ткаенина, пријатно за кожата и лесно чувство, малку тенок кардиган за пролет, лето, fall и топла зима. Достапен е во низа прекрасни бои, што го олеснува наоѓањето на онаа што одговара на вашиот личен стил. Без разлика дали работите работи, одите на работа или едноставно се релаксирате дома, овие кардигани се убав избор за секоја пригода.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

Има нов стандард во шорцеви кога станува збор за удобност и контрола изградена за секојдневно носење...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Вратоврска Боја Тексас Шорцеви, Фармерки Шорцеви, Жеш�

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Сезона : четири сезони Пол : Жени, Девојки Стил : Мода Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина : Кр

Жените Дводелни Боиблокирање На Еднократни Гради Со Долги ракави Кошула Шорцеви Лабава Мода Секојднев�

Создадете секси облека за вселенски луѓе со помош на Сребрени Течни Метални Шорцеви за Жени Овие супер �

Светло како воздух со удобност за дишење, шорцевите за мешавина од лента за ленени лани се она што го пов

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Вештачки Тексас Нозе, Јога Шорцеви За Кревање Задник, �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Вратоврска Боја Тексас Шорцеви, Фармерки Шорцеви, Ж�

женски трендовски бели фустани шорцеви за жени женски шорцеви дами бермуди шорцеви жени памучни шорцев

Женска Мода Еднобојна Обична Широка Нога Лабава Шорцеви Со Врвки Со Висок Струк панталони ве Молиме про

long sleeve shirts women fall womens tops long sleeve blouses for women fashion 2022 plsize sweatshirt women's fall tops womens cloths long sleeve for women womens long sleeve tee long sleev

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см / 25.20 "Колк : 108см / 42.52 " Должина : 34см / 13.39"...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа, Шорцеви Со

Женски Шорцеви Памук Високоеластичен Струк Плисирана Возбуда Слатки Шорцеви Лежерни Обични Шорцеви На

атлетски шорцеви жени / жени шорцеви со висок струк / шорцеви со проток за жени / шорцеви за жени / удобн

женски пешачки шорцеви / шорцеви / женски женски шорцеви / шорцеви со висок струк женски атлетски / жен�

Изработено во меки, лесни памучни памучни, време и Tru Paperbag Shaist Shorts за жени се совршена опција за какви бил

Womenените цврсти обични џебни панталони еластични половини лабави долги панталони харен панталони бизн�

Шорцевите со розови кабелски славни се совршен додаток на вашата гардероба Beе бидете подготвени за сон�

Женско Лето Нов Висок Струк Чипка Лабава Дигитално Печатење Обични Шорцеви Топла Панталоникарактерист

Полирано совршенство со времето и шорцевите на Бермуда на Тру Истегнат и удобно, со елегантен изглед, ов

Од Куќата На Бимба Доаѓа Овој Прекрасен 2Парче Ноќна Облека Во Собата За Убава Вас Ова Е Комплет За Пј Со

Женски Мода VВратот Краток Ракав Лабава Еднобојна Везена Точка Шорцеви Комбинезони ве Молиме проверете

Должина : Кратко Шоу за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ВЕ Молиме запомнете : р�

Големина : 37 САД : 6,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,50 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина :

Scroll