Свеж
Бомото Дами Дно Еднобојни Кратки Жешки Панталони Набраздени Мини Панталони Секојдневни Летни Шорцеви На Плажа Празник Розова 2XL

Бомото Дами Дно Еднобојни Кратки Жешки Панталони Набраздени Мини Панталони Секојдневни Летни Шорцеви На Плажа Празник Розова

Присуството: Во магацинот
DEN 239.84

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Бермудски Шорцеви Тип На Шема : Дизајн Со Цврста Боја : Еластичен Струк,Странични Џебови Боја : Црна, Розова, Црвена Вино, Сива (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Памучна Должина : Мини Половината : Висока Половинасезона : пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Женските шорцеви направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додаваат врвна удобност.2. Женски шорцеви за одмор на плажа, еластичен струк, два странични џебови, еднобојна боја, набраздени мини жешки панталони.3. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.4. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 х Жени Тексас Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Шорцеви, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-100% Памук. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Лабави Еластични Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Жешки Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

Вашиот омилен за потоплите месеци, овие шорцеви за влечење од белиот стаг имаат секаде еластична полови

Големина : С Половината : 72см / 28.35" Колк : 103см / 40.55" Должина : 39см / 15.35" Големина : М Половината : 77см / 30.31" Кол�

Има нов стандард во шорцеви кога станува збор за удобност и контрола изградена за секојдневно носење Ор

Без разлика дали трчате наоколу или се радувате наоколу, комуналните шорцеви на Time и Tru се неопходни за с

Крајната облека во случајна облека, овие деструирани шорцеви за изложени на копчето Индиго Рајн за јуни

Жените Дводелни Боиблокирање На Еднократни Гради Со Долги ракави Кошула Шорцеви Лабава Мода Секојднев�

Еластични Шорцеви Летни Спортови За Истегнување Секси Јога Женски Панталони Модни Шорцеви Панталони С�

Модни Летни Женски Секојдневни Тексас Шорцеви Излитени Фармерки Искинати Фармерки Жешки Шорцеви Опис :

Womenените Vвратот трепки брада секси дамки камизола пижами шорцеви за лак, поставени жени со трепки со вр�

Женски Мода VВратот Краток Ракав Лабава Еднобојна Везена Точка Шорцеви Комбинезони ве Молиме проверете

Полирано совршенство со времето и шорцевите на Бермуда на Тру Истегнат и удобно, со елегантен изглед, ов

Изработено во меки, лесни памучни памучни, време и Tru Paperbag Shaist Shorts за жени се совршена опција за какви бил

Решавање вежби од секаков вид во шорцевите на целите на Рибок Изработени од мека, лесна ткаенина, овие ш�

Женски Шорцеви Памук Високоеластичен Струк Плисирана Возбуда Слатки Шорцеви Лежерни Обични Шорцеви На

Сезона : четири сезони Пол : Жени, Девојки Стил : Мода Материјал : Полиестер Тип На Шема : Цврст Должина : Кр

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Карго Шорцеви, Летни Секојдневни Шорцеви, Еластични

Симпатичниот, иконски Мики Маус се појавува на овие праски шорцеви за спиење со удобен еластичен појас �

женски трендовски бели фустани шорцеви за жени женски шорцеви дами бермуди шорцеви жени памучни шорцев

Женско Лето Нов Висок Струк Чипка Лабава Дигитално Печатење Обични Шорцеви Топла Панталоникарактерист

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Споени, Бло

Lee Riders Women's Denim Bermuda Short Midrise Fitcuffed Hem11 "Inseam Unloredzip Fly Bloture5 Styling на џеб со детали за шиење на задниот дел од џебо�

Добијте ги вашите ретро вибрации во целосен замав во овие женски ретро средни шорцеви од Wrangler® Наменети

Големина : м ракав : 61см / 24.02" рамо : 39см / 15.35" Биста : 91см / 35.83" Должина : 72см / 28.35" Панталони Половината : 71см /

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 6686см / 25.98"33.86" Колк : 92см / 36.22" Должина : 42см / 16.54" Г�

Без разлика дали удирате во теретана или трчате, овие тимови ќе ве одржат стилски и удобни.75" Gaecuw Жените �

Женски 5" Чино Кратки Шорцеви За Жени Полите Растегливи Излитени Обични Жешки Џебови Фармерки Со Среден

Scroll