Свеж
Grianlook Жените Две Облека Екипажот Вратот Тренерка Краток Ракав Лабава Вклопуваат Џогер Сет Споени Дами Повик Боја Блок Широка Врвот И Шорцеви ПОРТОКАЛ XL

Grianlook Жените Две Облека Екипажот Вратот Тренерка Краток Ракав Лабава Вклопуваат Џогер Сет Споени Дами Повик Боја Блок Широка

Присуството: Во магацинот
DEN 719.84

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Споени, Блок Во Боја, Џебови, Жица За Влечење Боја : Розова, Жолта, Зелена, Розова Црвена, Сина, Црвена, Портокалова : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер,5% Спандексваистинска Линија : Еластична Должина на половината : Кратка Сезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, Теретана, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Тренерки Се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Дизајн На Половината и Џебовите Прави Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Комплет За Опуштено Сместување За Жени, Комплет Тренерки Со Кратки Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Лето Топ1 х Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Костим За Дуксери Со Кратки Ракави, Спортски Џогер Сет. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Жешкото Лето. Дизајн-Кратки Ракави, Две Парчиња Облека, Еластична Тренерка За Половината Со Врвки, Врвови На Вратот На Екипажот + Шорцеви, Споени Обични Дуксери Во Боја Со Џебови, Лесни. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Освежете ја вашата летна гардероба и одлучете се за овие лесни шорцеви од Лила од фармерките софија од С

Вашиот омилен за потоплите месеци, овие шорцеви за влечење од белиот стаг имаат секаде еластична полови

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табел�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см / 25.20 "Колк : 108см / 42.52 " Должина : 34см / 13.39" Голем

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Вратоврска Боја Тексас Шорцеви, Фармерки Шорцеви, Жеш�

женски пешачки шорцеви / шорцеви / женски женски шорцеви / шорцеви со висок струк женски атлетски / жен�

Жените Дводелни Боиблокирање На Еднократни Гради Со Долги ракави Кошула Шорцеви Лабава Мода Секојднев�

Полирано совршенство со времето и шорцевите на Бермуда на Тру Истегнат и удобно, со елегантен изглед, ов

Еластични Шорцеви Летни Спортови За Истегнување Секси Јога Женски Панталони Модни Шорцеви Панталони С�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Вештачки Тексас Нозе, Јога Шорцеви За Кревање Задник, �

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Карго Шорцеви, Летни Секојдневни Шорцеви, Еластични

Lee Riders Women's Denim Bermuda Short Midrise Fitcuffed Hem11 "Inseam Unloredzip Fly Bloture5 Styling на џеб со детали за шиење на задниот дел од џебо�

Големина : 37 САД : 6,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,50 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,25" Големина :

Женска Мода Еднобојна Обична Широка Нога Лабава Шорцеви Со Врвки Со Висок Струк панталони ве Молиме про

Сезона : Четири сезони Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : 90% Памук+10% Полиестер Тип на

Ли Женски Среден 7" Алатка Краток / б>ли 7 " Алатка Кратко ја врши целата работа за вас, вклучително и ткаен�

Должина : Кратко Шоу за перење : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија ВЕ Молиме запомнете : р�

long sleeve shirts women fall womens tops long sleeve blouses for women fashion 2022 plsize sweatshirt women's fall tops womens cloths long sleeve for women womens long sleeve tee long sleev

Женски 5" Чино Кратки Шорцеви За Жени Полите Растегливи Излитени Обични Жешки Џебови Фармерки Со Среден

Од Куќата На Бимба Доаѓа Овој Прекрасен 2Парче Ноќна Облека Во Собата За Убава Вас Ова Е Комплет За Пј Со

Womenените Vвратот трепки брада секси дамки камизола пижами шорцеви за лак, поставени жени со трепки со вр�

Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 6686см / 25.98"33.86" Колк : 92см / 36.22" Должина : 42см / 16.54" Г�

Мека и удобна се среќава опуштено и стилски Времето и влечењето шорцеви на Тру се тој некомплициран сти�

Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе Сезона : Летна Забелешка : Поради можните физички р

Scroll