Свеж
Расел момчиња цврсти шорцеви, големини 4- & хаски

Расел момчиња цврсти шорцеви, големини 4- & хаски

Присуството: Во магацинот
DEN 255.68

Совршено за време на игра или вежбање на теренот, шорцевите на овие момчиња од Расел прават одличен додаток на неговата активна облека. Изработена во удобна ткаенина со влага за да му помогне да го задржи кул и суво, вашето момче е поставено и подготвено да оди. Трчање, скокање, играње-тој е покриен и удобен со дизајн со лесна облека и еластична половината. Материјал : 50% рециклиран полиестер/50% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со quакард еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Двојни џебови од мрежа на страни. Карактеристики : Функционален цртеж; Капката 360 ™ ткаенина за влага за влага. Момчињата влегуваат цврсти шорцеви од Расел.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Шорцевите за перформанси на Училишните училишта за момчиња на чудо нации, се неопходни за гардероба за �

Современите моменти од шорцевите за момчиња од Гербер Детлер се направени со меки памук и високо квалит

Супер издржливи и висококвалитетни, микрофибер карго шорцеви на Burnside продолжуваат со вашето момче во д�

Шорцеви на повторување цела сезона? Да молам! Четири пакувања на цврсти и печатени шорцеви на Гаранимал�

Перформансите ги исполнуваат стилот со кратки перформанси на Wrangler Boys Брзата суво ткаенина, повеќе џебо�

Убаво откритие! Овој мултипак на шорцеви за вашето момче од 365 деца од Garanimals е одличен додаток на неговио

Толку меко, толку удобно Плутните шорцеви од Wonder Nation сигурно ќе станат негов врвен избор за авантурите с

5 џебни премија за џеб на Wrangler Boys, Short Short Short The Wrangler Boys, 5 џеб, тенок директно, е ажурирана основна ставка за

Момчињата можат да излезат да играат и да се забавуваат во тенок фит перформанс на Леви...

Вашата малечка ќе ги сака овие авантуристички одобрени шорцеви Овие дното ќе го задржат во стил и удобн�

Scroll