Свеж
Шорцеви со микрофибер со микрофибер Burnside, големини 4-18

Шорцеви со микрофибер со микрофибер Burnside, големини 4-18

Присуството: Во магацинот
DEN 255.68

Burnside Half-Elastic Microfiber Microfiber Shorts се создадени и дизајнирани со издржливост и удобност за вашето активно момче, изработени од висококвалитетни компоненти кои нудат неспоредлива долготрајна удобност и вредност. За високи алатки и вашите момчиња за авантуристички потреби, страните се опремени со традиционални џебови од карго, високо-технолошки гумен џеб за поштенски патенти и џеб за телефон/клетка; 2 џебови со црвенило и 2 задни џебови. Ockебовите се конструираат со еднострана мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото за максимална удобност. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Предниот дел на копчето со поштенски мува. Ockебови : странични карго џебови; Технолошки/клешта и гумени џебови со патенти; Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и страната на ткаенината седи против телото. Карактеристики : Полу-еластична половината за подобро да му одговара; УВ заштита и отпорност на згаснување. Комунални товарни шорцеви за момчиња од Барнсајд.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Убаво откритие! Овој мултипак на шорцеви за вашето момче од 365 деца од Garanimals е одличен додаток на неговио

Класичниот Carpenter Carpenter Short е конструиран со употреба на траен, тексас во тешка категорија за долготрајна

Класичниот Carpenter Carpenter Short е конструиран со употреба на траен, тексас во тешка категорија за долготрајна

Неограничен удобност на Вранглер Бој, плетени шорцеви, големини 418 и хаскија за да го забележите вашиот �

Чекам сончев ден и авантура! Одговорете на повикот со 365 деца од ткаени шорцеви на Гаранималс...

Авантурата се чека згрижуваат топли, сончеви денови со овие камп шорцеви од бесплатното собрание...

Премиум тенок директно на Wrangler Boys Short е конструиран со максимална флексибилна ткаенина за лесно движење

Додадете малку осветленост во неговата гардероба Слободното собрание Момци на Boardie Short има контрастно ц

Авантуристички технолошки каргошорцеви на Wrangler Boy, големини 418 & Huskyperfect за игра на кошарка или играње на �

Кажете здраво на сончеви денови и нов омилен главен дел со овие француски шорцеви на Териклот од 365 деца

Надградете ја гардеробата на вашите мали момчиња со овие плетени тексас шорцеви од Wonder Nation...

Училишните униформа на овие момчиња супермеки рамни предни шорцеви од Wonder Nation се направени со удобност

Мекиот тексас што е доволно затегнат за игралиштето и издржлив за авантурите надвор Вистинските предни

Израмнете се на неговата активна облека и додајте ги овие шорцеви за момчиња што влегуваат од Расел во м

Надворешниот товар на отворено на Wrangler Husky Boys има директно вклопување и прилагодување за да одговара на

Перформансите ги исполнуваат стилот со кратки перформанси на Wrangler Boys Брзата суво ткаенина, повеќе џебо�

Детското место на момчето, карирано Кинокрајците е совршено преодно парче во потоплите месеци...

Толку меко, толку удобно Плутните шорцеви од Wonder Nation сигурно ќе станат негов врвен избор за авантурите с

Кратко од карго на Wrangler Boys This Short Wrangler Chort е ажурирана основна ставка за плакарот на секој момчиња Констр�

Толку меко, толку удобно Плутните шорцеви од Wonder Nation сигурно ќе станат негов врвен избор за авантурите с

Краток товар на Tech Chart Chargo на Boy Fight Chart, големини со 418 Engineered за да ги задржи момчињата удобни, суви и подго�

Удобно и ладно со малку истегнување и мека ткаенина Додадете платно и ребрести француски тери шорцеви в

Вашата малечка ќе ги сака овие авантуристички одобрени шорцеви Овие дното ќе го задржат во стил и удобн�

Мекиот тексас што е доволно затегнат за игралиштето и издржлив за авантурите надвор Вистинските предни

5 џебни премија за џеб на Wrangler Boys, Short Short Short The Wrangler Boys, 5 џеб, тенок директно, е ажурирана основна ставка за

Scroll