Свеж
Smilemart Прилагодливо 12 W 27.6 D 59 H 5-полица метална рамка за слободни полици, темно сива

Smilemart Прилагодливо 12 W 27.6 D 59 H 5-полица метална рамка за слободни полици, темно сива

Присуството: Во магацинот
DEN 527.84

Оваа 5-степенска полица за складирање без завртки е многу универзална и силна полица за гаража. Дизајнот на бездушен е за удобно склопување. Тоа е решетка за складирање на метална рамка и неговото максимално оптоварување е до 150 кг / 330 lb по полица. Полиците за складирање имаат E1 MDF со дебелина од 8 мм за поставување стоки. Ова црно полици за складирање може да се расклопи за да заштеди повеќе простор и за удобен транспорт. Полицата може да се прилагоди за да одговара на разни артикли, така што може да се користи за складирање или приказ. Може да се користи во магацин, гаража, супермаркет, балкон, кујна, итн. Smilemart 5 нивоа без безобразно складирање метална рамка MDF дрвени табли Организатор магацин, темно сива : Макс. Капацитет на оптоварување по полица : 150 кг / 330 lb . целокупна големина : 70 x 30 x 150 cm / 27,6 x 12 x 59 инчи (L x W x H) . Материјал : железна рамка со обложени прав и табли за MDF . бруто Тежина : 13,5 кг/29,8lb ; Нето тежина : 12,7 кг/28lb . Боја : темно сива . Забелешка : 1. Овозможи грешка од 1 см/0,5 "" Поради рачно мерење . 2. Се препорачува гума за калење за склопување. Гумената трговска марка не е вклучена.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Барате единица за полици што е разноврсна што може да послужи како полици за гаража или полици во кујна�

Идеално решение за складирање за комерцијална употреба Предвремениот дизајн на алера се собира за неко

Оваа решетка за полици е бесплатно и дава јасен пристап од сите страни Чувајте тешки делови, умира, мото�

Нашата стаклена полица со Нишала комбинира чисти линии со меки облини за да додаде модерно, современо ч�

Со своето цврсто метално тело и три полици, штедачот на простор за акценти во студиото помага да се скла�

Нуди цврст простор За складирање Тешки исправени понуди зголемена стабилност и држи 75 килограми по пол�

Ја сакате разноврсноста на полиците, ако вашите полици се разноврсни, тоа е Па, тоа сигурно е со тешки 5Ни

Метална Полица Нерѓосувачки Челик Ѕид Планината Пловечки НСФ Полици За Комерцијални Ресторан, Кујна, П�

Сè уште имате проблем да ја прилагодите вашата неуредна кујна и да барате практичен, но стилски организ�

18во d x 36во W x 72во H 5 ниво комерцијална хром единица за полици со тешки таблички 18x36x72in Секоја полица може д

Тешката прострака на Pro SSTAT е дизајниран да обезбеди максимално складирање без губење на подот...

Чувајте повеќе дома или во канцеларија Со Системот За Полици Од Челична Жица Севилја Класикс Од 4 Нивоа..

Scroll