Свеж
Отпорен Заштитник За Сечење На Креветчиња, Капаци За Прсти За Сечење, Продолжувач На Живот На Ракавици, Заштитници За Прсти Отпорни На Сечење За Кујна, Работа, Скулп

Отпорен Заштитник За Сечење На Креветчиња, Капаци За Прсти За Сечење, Продолжувач На Живот На Ракавици, Заштитници За Прсти

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Опис на производот Материјал : hppesize : Должина : 5,5 CMColor : коноп сива црна граница количина : 12/20pcspackage содржина : 12/20* анти-сечење прст cots1.●Материјал Отпорен На абразија Q : овој заштитник за прсти е изработен од ткаенина, hpe материјал. Сечењето на прстите е петстепено анти-сечење, дише и издржливо. Креветчињата со прсти за жени се лесни за употреба и чисти креветчиња со прсти мали. Овој медиум за креветчиња за прсти обично се носи на врвовите на прстите.2.●5 Нивоа На Отпорни На Сечење Q : штитниците за прсти за сечење може да се користат за заштита на прстите, или кога имате рани, модринки или калуси што треба да бидат покриени. Овој заштитник за исечени прсти е добар за употреба кога готвите или сечете храна во кујната.3.●Дишење и Еднократно Употребливо€ : нашите креветчиња за прсти за мажи се направени од материјал од ткаенина што дише, така што нема грижи со влага како оние креветчиња што не дишат. Користете креветчиња со прсти отпорни на сечење кога не ви треба целосна ракавица за извршување задачи што се склони кон исекотини или гребнатини.4.●Заштитете Ги Вашите Ракавици● Користете ги нашите креветчиња отпорни на сечење на прстите за да го продолжите животниот век на вашите омилени ракавици, овој заштитник за сечење прст може да се носи или внатре или надвор од ракавиците. Користете ги овие заштитници за прсти за плетење внатре за да ја направите вашата перница и удобност од досадни шевови. Користете ги овие заштитници за прсти за рани за шиење надвор, продолжувач на животот, што ги прави да траат подолго.5.®Широко Се Користи Q : заштитниците на прстите за работа се совршено погодни за градење, градинарство, кујна, скулптура, самостојно работење. Можете дури и да користите остри алатки со вклучен заштитник со помалку грижи за исекотини или гребнатини. 1.●Материјал Отпорен На абразија Q : овој заштитник за прсти е изработен од ткаенина, hpe материјал. Сечењето на прстите е петстепено анти-сечење, дише и издржливо. Креветчињата со прсти за жени се лесни за употреба и чисти креветчиња со прсти мали. Овој медиум за креветчиња за прсти обично се носи на врвовите на прстите. 2.●5 Нивоа На Отпорни На Сечење Q : штитниците за прсти за сечење може да се користат за заштита на прстите, или кога имате рани, модринки или калуси што треба да бидат покриени. Овој заштитник за исечени прсти е добар за употреба кога готвите или сечете храна во кујната. 3.●Дишење и Еднократно Употребливо€ : нашите креветчиња за прсти за мажи се направени од материјал од ткаенина што дише, така што нема грижи со влага како оние креветчиња што не дишат. Користете креветчиња со прсти отпорни на сечење кога не ви треба целосна ракавица за извршување задачи што се склони кон исекотини или гребнатини. 4.●Заштитете Ги Вашите Ракавици● Користете ги нашите креветчиња отпорни на сечење на прстите за да го продолжите животниот век на вашите омилени ракавици, овој заштитник за сечење прст може да се носи или внатре или надвор од ракавиците. Користете ги овие заштитници за прсти за плетење внатре за да ја направите вашата перница и удобност од досадни шевови. Користете ги овие заштитници за прсти за рани за шиење надвор, продолжувач на животот, што ги прави да траат подолго. 5.®Широко Се Користи Q : заштитниците на прстите за работа се совршено погодни за градење, градинарство, кујна, скулптура, самостојно работење. Можете дури и да користите остри алатки со вклучен заштитник со помалку грижи за исекотини или гребнатини.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ова меко и топло фрлање таписерија е совршено за fansубителите на сите возрасти Направено од 100 проценти а

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Карактеристики : Обезбедува 8000 капацитет за ладење на BTU за соби до 250 350 квадратни плоштади од 350 години �

Apex Automobile Parts Inc Inc Int Engine Monifold Gatbute Set е изграден углед во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчи�

The Times е елен стагер број еден кој го продава Оксфорд, нудејќи ги сите амортизирани и стабилност што ви тр

Копчето изложено на Jordордаче, слаби фармерки, мора да има главен гардероба Супер мек со доволно истегну�

Време за ажурирање на гардероба Да започнеме со ладни, удобни џегинг од гаранимали кои имаат мешавина о�

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа бе�

30 чинија со пожар од не'рѓосувачки челик Основа на челик и леано железо Заврши за пиво Екран со пожар од �

Замрзнати пиперони од надгробни плочи, замрзнати пица испорачуваат целосен вкус што го држи месар и крц

Арден селекции на отворено chaise перница додава елемент на релаксација и мода на вашиот отворен салон за �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Плус, нашите иновативни материјали се отпорни на гребење и се спротивставуваат на пожолтувањето од УВз�

Компатибилен тапан AL100 DR за употреба во Sharp AL1661 CS, AL1655 CS, AL1651 CS, AL1642 CS, AL1641 CS, AL1631, AL1551, AL1551 CS, AL1540 CS, AL1530 CS, AL 1451,

Додадете малку новост на вашите вежби и поддржете го вашиот активен животен стил со врвот на мускулите �

Уметник : Алета Пипинсубјект : Апстракт Стил : Задебелен и еклектичен модерно производ Тип : галерија обв

Уживајте во искуство со вистински луксуз и кул удобно ноќно спиење со исклучително тенок сет за дишење �

Јакната на Swiss Tech Baby и Toddler Boys Bubber Puffer ќе направи одличен додаток на зимската гардероба на вашето мало мом

Не мора да ги перење купови пари за мексиканските картели да уживаат во свеж воздух и високи борови на О�

Со своите земјни палети и геометриски обрасци, килимите на југозападната колекција прават убави дополн

Овие преклопни бар столчиња се лесни, но изградени да траат, што ги прави одлични за екскурзии на отворе�

Уметник : Сју Шлабахсубјект : Флоралстајл : Француски Кантрипродукт Тип : Галерија обвиткано платно умет

Scroll