Свеж
Binwwede Бебе Деца Девојки Во Собата, Без Ракави Екипажот Вратот Врвот Со Еластична Половината Шорцеви И Сонцето-доказ Јакна Летна Облека

Binwwede Бебе Деца Девојки Во Собата, Без Ракави Екипажот Вратот Врвот Со Еластична Половината Шорцеви И Сонцето-доказ Јакна

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Бебе Деца Девојки Шорцеви Во Собата, Без Ракави Екипажот Вратот Врвот Со Еластична Половината Шорцеви И Сонцето-доказ Јакна Летна Облека. Симпатичната и модерна облека за девојчиња за новороденчиња мора да биде прекрасен подарок за вашето бебе. Големина Шема. Големина (см). 90Должина на тв : t22t Tvest Биста : t53, 5t Tjacket Биста : t55, 5t Tshorts Должина : t23, 5t T Tjacket Должина : t37, 5tт фаза : t12 - 24 Месеци. 100Должина на тв : t23, 5t Tvest Биста : t56t Tjacket Биста : t58t Tshorts Должина : t25t Tjacket Должина : t39, 5tt Tage : t2-3 Години. 110Должина на тв : t25t Tvest Биста : t58, 5t Tjacket Биста : t60, 5t Tshorts Должина : t26, 5t T Tjacket Должина : t41, 5tt t Tage : t3-4 Години. 120Должина на тв : t26, 5t Tvest Биста : t61t Tjacket Биста : t63t Tshors Должина : t28t Tjacket Должина : t43, 5tt T Thage : t4-5 Години. 130Должина на тв : t28t Tvest Биста : t63, 5t Tjacket Биста : t65, 5t Tshorts Должина : t29, 5t T Tjacket Должина : t45, 5tt t Tage : t5-6 Години. Tttttttt TTT T T T. Големина(инч). 90Должина на тв : т8. 66 Биста на тв : т21. 06 биста на јакна : т21, 85 Должина на шорцеви : т9, 25 Должина на јакна : т14, 76 таг : т12-24 Месеци. 100Должина на тв : т9. 25 Биста на тв : т22. 05 биста на јакна : т22. 83 Должина на шорцеви : т9. 84 Должина на јакна : т15, 55 таг : т2-3 Години. 110Должина на тв : т9. 84 Тв Биста : т23. 03 биста на јакна : т23. 82 Должина на шорцеви : т10. 43 Должина на јакна : т16. 34 таж : т3-4 Години. 120Должина на тв : т10. 43 Тв Биста : т24. 02 биста на јакна : т24. 80 Должина на шорцеви : т11. 02 Должина на јакна : т17. 13 таж : т4-5 Години. 130Должина на тв : т11. 02 Тв Биста : т25. 00 биста на јакна : т25. 79 Должина на шорцеви : т11, 61 Должина на јакна : т17, 91 таж : т5-6 Години. Спецификација. Име на предметот : бебиња шорцеви во собата. Боја : розова, сива сина, црна. Големина : 90, 100, 110, 120, 130. Материјал : мешавина од памук. Резервоарот Врвот Јака : екипажот вратот. Резервоарот Горниот Ракав : без ракави. Модел : цврст. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1pc x резервоарот врвот. 1 пар шорцеви. 1 парчиња х Јакна Мека Ткаенина : комплетот шорцеви за девојчиња за бебиња е изработен од врвен материјал за мешавина од памук, мек и удобен за носење, пријателски за кожата, ги прави вашите девојки удобни во текот на целиот ден. Симпатичен Дизајн : резервоар за девојки без Ракави, врат на екипажот, цврста боја, пар со пар еластични шорцеви за половината и јакна отпорна на сонце со долги ракави, модерна и прекрасна. Достапна Големина : достапни се 5 големини : 12-24 месеци, 2-3 години, 3-4 години, 4-5 години, 5-6 години. Редовното вклопување постигнува совршена рамнотежа помеѓу цврстото и лабавото. Повод : Совршен За патување, семејни собири, настани родител-дете, активности на отворено, секојдневно носење дома, носење игра, фотографија, празник, црква, роденден итн. Пакет и Нега : ќе добиете 1 парчиња х резервоар, 1 пар шорцеви, 1 парче јакна. Машина за перење. Висат за сушење се предлага.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Ќе бидете кул како краставица во овие, Само Копра Со Неа Студ Копра Кисела Краставица Во Очила За Сонце М

Девојки Големина 7 Облека Деца Деца Мало Бебе Бебе Девојки Симпатична Цртан Филм Животни Краток Ракав Б�

Бебе Девојки Ромпер, Круг Вратот Долг Ракав ЛеопардПисмо Печатење Ромпери Комбинезон Комбинезонот со д

Оваа изолирана снежна биб од Iceburg ја задржува покриена и топла за снежното време Одликувајќи се со ленти

Елфиндеа Комбинезони За Жени Секојдневен Боемски Принт Лабава Обична Лежерна Лента Без Ракави Женски Л

Девојките само сакаат графички маички! Со сите кул откритија на правдата, нејзината колекција никогаш н

Обичниот стил се среќава со целодневната удобност во овој мора да има девојки за девојки на СС од Wonder Natio

Жените VВратот Денот На Независноста Печати Маици Мода Удобно Женски Блузи Topsfearteates : гроздобер класичен

Без разлика дали сте на трибините, на теренот или играте со пријателите, ќе бидете подготвени за денот н�

Направете бранови во овој ретро пливање танкини поставени од Wonder Nation! Комплетирајте со детали од средно

Најлесната облека што некогаш ќе ја носи! Едно парче облекување во најдобро е Овој џемпери не само што е

Донесете вонземска забава на нејзината колекција Bmagical со Daisy Ombre и Stripe Bamboo Two Pack Night Pather Овој сет на наметк

Овие хеланки на атлетски дела ќе го подготват вашиот спортист да се соочи со нешто кога денот ќе го фрли

Чувајте ја пријатна и ладна со пар на секојдневните графички хеланки на правдата за девојчиња! Овие сим�

Colorирканиот џемпер на вратот на Ник и Лекси е симпатичен, обичен пуловер, додека таа е надвор и околу! Со �

Бидете независна издвоена сестра Од Чудовиште Високо Во Нашиот Костим Хаулин Хаулин! Овој многу шарен к

Направено од супер мека ткаенина од велур, овој краток ракав и екипажот на врвот од Wonder Nation е мек, затегн�

Добредојдовте Во ПРОДАВНИЦАТА ЈСГЕК Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО ЈСГЕК ЈСГЕК е посветена н

Scroll