Свеж
Швајцарски технолошки девојки снежни панталони, големина 4-18

Швајцарски технолошки девојки снежни панталони, големина 4-18

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Снег кул! Таа е подготвена да ги погоди падините или да направи снежен ангел со снежни панталони на Швајцарската технологија. Изработена во трајна ткаенина со обвивка за отпадоци од вода за да помогне да се одржи суво, овие снежни панталони имаат прилагодлива половината за да може да се задржи удобно додека е во студ. Манжетните за невреме на отворите на нозете се совршени за да се задржи тости, бидејќи помага да се блокираат ветрот, дождот и снегот. Материјал : школка/постава : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : опуштено. Затворање : Затворање на копчето Snap со Zip Fly; ленти за кука и јамка на еластична половината. Џебови : 2 предни џебови; 1 поштенски џеб на нога. Карактеристики : Надворешна обвивка за отфрлање на вода; издржлива ткаенина дизајнирана за да се избегне абразија; засилени колена; Невреме манжетната на отворањето на нозете за да помогне да се задржат ветер, дожд и снег; Прилагодлива половината. Снежни панталони на девојчиња од швајцарска технологија.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Направено од супер мека ткаенина од велур, овој краток ракав и екипажот на врвот од Wonder Nation е мек, затегн�

Женскиот Секојдневен Моден Пролетен И Летен Печатен Комбинезон Со Ремен За рамо Карактеристики :...

Удобноста, вклопувањето и забавата се собираат во Гаќичките На Девојките Без Ознаки На Ханес Мека на до�

Големина : 12м Биста : 48см / 18,90" Половината : 40см / 15,75" Должина : 38см / 14,96" Препорачана возраст : 612 Месеци Голе

НИБМаици За Големи Девојки И Блузи За Резервоари Младинска Маица Дијамантунисекс 100% памук однапред за

Големина : 62 Препорачана Возраст : 03 Месеци Биста : 48см / 18,9" Должина : 37см / 14,6" Големина : 68 Препорачана Воз�

Игра на! Лесни и подготвени за било што, кошаркарските шорцеви на Атлетските работи ги олеснуваат актив�

Бебе Деца Девојки Шорцеви Во Собата, Без Ракави Екипажот Вратот Врвот Со Еластична Половината Шорцеви И

Womenените печатени хеланки за фитнес јога кои работат спортски панталони за панталони Дизајнот на висок�

Карактеристики : 100% сосема нов нов и висок квалитетдали се грижите дали облеката ќе ја повреди кожата на

Scroll