Свеж
Дрво Пасишта Модерен Прозорец Завеси За Дневна Соба Спална Соба Завеса Кујна Третман Ролетни Завеси

Дрво Пасишта Модерен Прозорец Завеси За Дневна Соба Спална Соба Завеса Кујна Третман Ролетни Завеси

Присуството: Во магацинот
DEN 191.84

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена ОД трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микрофибер, која е мека, свиленкаста, рамна и пријателска за кожата, а исто така ја блокира сончевата светлина, штити од УВ зраци и обезбедува голема приватност. 2, Најдобар Избор : Овие шармантни декоративни панели за третман на прозорци за заштеда на енергија се функционални и модерни, имаат високи карактеристики на топлинска изолација, затемнување на просторијата, енергетски ефикасни, намалување на бучавата и додавање на приватност. 3, Совршен Дизајн : Дизајнирани Со печатена Сина Зелена шема, тие ќе го освежат и осветлат вашиот простор, добро ќе се украсуваат за домашна употреба и деловна употреба.Овие завеси се достапни во различни бои и големини, лесно можете да ги споите со вашиот постоечки домашен декор. 4, Лесна Нега : Кавга бесплатно за чистење на овој стилски прозорец завеси. Машинско перење работливо за лесно одржување, користете само белило без хлор кога е потребно. Паѓајте суво ниско и топло железо колку што е потребно. 5, Белешка За Големина : вкупната ширина на големината е поделена на 2 парчиња една спроти друга, на пример : ширина 100см * должина 160см = 50см * 160см * количина 2 парчиња, должината останува непроменета. 6, Забелешка : Поради различни монитори, бојата е малку поинаква. Ве молиме споредете со вашата големина пред купувањето. Поради рачно мерење, големината ќе има грешка од 1-3 см. 7, забелешка : стандардно испраќаме 2-парче поделени завеси во оваа големина!. 8, ние Исто Така Можеме да прилагодиме едно парче цели завеси со оваа големина. 9, ако ви треба една завеса, ве молиме означете или оставете порака во услугата за клиенти. 10, Специјална забелешка : продаваме само ткаенини за завеси, не опремени со прачки за завеси, римски шипки и други додатоци. Материјал : полиестер. Количина : 2 парчиња/1 сет. Опис на моделот : 2 парчиња завеси се шарени за да се комбинираат во една целосна шема.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шерм�

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанцхедер : Џеб За Прачки Транспарентнос�

Уживајте во вашиот панел со Луксузниот Комплет Завеси Од 6 Парчиња Ахим Хали Оваа елегантна колекција в�

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Опции со повеќе димензии : W52 € H63, W52 € H84, W52 ° H95, W60 € H65in, (големина на две споени парчиња) Напредната техн�

Прекрасните Проегирни Панели За Шипки За Завеси ќе ги оживеат вашите внатрешни или надворешни простори

Спецификација : Сосема Нов Материјал : Полиестерстил : Модерен Степен На Засенчување : 6090 %(Затемнување)Ш�

Опции со повеќе димензии : W52 € H63, W52 € H84, W52 ° H95, W60 € H65in, (големина на две споени парчиња)...

Скокот ќе ја подобри убавината на вашиот простор со додавање на овој традиционален отпечаток од провер�

Печатениот Сет За Завеси и Замав Со Петел Ахим е разигран третман на прозорци што покажува селски шик во

Бел Мејсон САД, ООД Елеганција воил панелот на вратите носи воздух на елеганција и класичен дизајн на ва

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Донесете ги класичните удобности на стилот на земјата во вашата кујна со Ахим Златно Вкусно Печатено Ни

Ахим Барниард Прозорец Завеса Ниво Пар и Валанс Сет, 58 х 36, Таупе : Шталата Валанс обединува шармантни Пе�

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

Опис : 100% Сосема Нов И Квалитетен Материјал : Полиестерстил : Модерна Боја : Кафеава, Беж, Светло Сина, Роз�

Продавница ВХЦ Колекција На Борови Шуми Валанс 16х90 Нашата Борова Шума Валанс нуди рустикална greenетика н

Еден од најдобрите начини да ја одржите приватноста на вашето семејство и да заштедите енергија во исто

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Проѕирни Завеси : проегирните завеси се составени од 100% полиестерска воилна ткаенина што и дава воздушн

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанс Глава : Џеб За Прачки Транспарентнос

Опис r r Оваа полутранспарентна завеса на воил нагласува неформални и формални поставки додека на секој�

Спецификации : Додава класична елеганција во секоја просторија во вашиот дом Класичен проегирен дизај�

Совршен за рустикалниот прозорец, Комплетот од Сите Памучни Лопатки со Црвено Ниво За Проверка е искрив

Совршен избор за бања, кујна, кафуле или кој било мал прозорец Благ детергент без белење Покрај тоа, дост

Додадете луксуз во секој простор Со Ексклузивната Домашна Катарина Слоевита Соба Затемнување На Затем�

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Опис На Производот отсекогаш била посветена на обезбедување на потрошувачите избрани материјали, уд�

Деликатни, детални везени цвеќиња ги истакнуваат овие впечатливи Линет завеси! Нивоата и валансот имаа�

Опис Ова е квалитетна половина завеса, избран цврст материјал со извонредна изработка, мек, проветрен и

Scroll