Свеж
Гори Кујна Завеси Полу Чиста Топер Краток Панел Луксузни Кафе Нивоа Завеси Модерен Апстрактен Дом Прозорец Завеса Стил-Е В:28 Ж: 39

Гори Кујна Завеси Полу Чиста Топер Краток Панел Луксузни Кафе Нивоа Завеси Модерен Апстрактен Дом Прозорец Завеса Стил-Е В:28

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанцхедер : Џеб За Прачки Транспарентност : Филтрирање На Светлина Стил : Модерно Монтирање : Ѕид Монтирана Соба : Кујна Шема : Апстрактен Материјал За Печатење : Полиестеркол : Како Што Покажува Сликата Карактеристики : Нивоа, Џеб За Прачки, Филтрирање На Светлина, Заштита На Приватноста, Печатени, Кратки Прозорци (Wx H) : W : 28"X H : 39",W : 28"X H : 47",W : 28"X H : 59",W : 35"X H : 39",W : 35"X H : 47",W : 35"X H : 59"Карактеристики : 1.Уникатен Дизајн : нашите кујнски завеси ја додаваат вашата куќа рустикален допир на фарма. Моделот на врежаната текстура ткаенина дава чувство на свежо, направи доброто и шик изглед на секој простор. Моделот оди добро со многу стилови на украсување, француски Стил На Земја, модерен стил на фарма, класичен Европски стил2.Материјал : нашите завеси за кафулиња се изработени од мека лесна полиестерска ткаенина, која се чувствува пријатна за кожата, цврста, но сепак допира мека, нудејќи ви удобна и здрава околина.3.Блокирање на светлината-Завесите блокираат 40-70% сончева светлина и УВ зраци за максимална приватност и непречен сон. Термичкото својство на завесите за затемнување осигурува дека температурата во просторијата е регулирана. Заштитете го вашиот внатрешен мебел од директно изложување на сонце.4.Домашен Декор-Малите Завеси одговараат на повеќето места и можете да ги користите како нивоа или завеси. Широко одговараат за спална соба, бања, кујна, подрум, канцеларија, р.в. прозорец..Додадете чисти линии и украсете го вашиот прозорец со класичен изглед.5.Лесна Нега-Лесна за одржување и машинско перење. Користете само белило без хлор и топло железо кога е потребно. Падне сува ниска.Вклучен Пакет : 2 Парчиња Кратки Завеси Само Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. ПРЕКРАСЕН ДИЗАЈН : овие шаблони завеси сигурно ќе го надградат вашиот домашен декор без трошоци. Ќе оди со секој декор, 3д завесите даваат прекрасна нијанса во целата соба, ќе ви го разубават просторот за живеење и ќе ви го олеснат умот. ПРАЧКА ЏЕБ ДИЗАЈН : прачка џеб полу-чиста завеси се изградени со прачка џеб на врвот. Лесен за инсталирање и лизгање. ЛЕСЕН И ЛЕНЕН ИЗГЛЕД : лесната ткаенина ги прави кујнските завеси доволно проегирни за да се филтрираат во мека светлина, но сепак цврсто ткаени со суптилна текстура што го надополнува стилскиот ленен изглед. Создавање маглив лесен и воздушен изглед за спална соба, кујна, дневна соба, бања, перална, студио. ИЗМЕШАЈТЕ и СОВПАЃАЈТЕ : Убаво го врамува горниот дел од прозорците. Исто така може да се меша со истиот модел и материјал лен изгледа ниво завеси од нашата продавница, создаде повеќе пристоен И уникатен Американски декорација на било кој од вашите прозорци и соби. ЛЕСНА НЕГА : машинско перење во ладна вода, не избелувајте, исушете го ниско, пеглајте на најниско поставување доколку е потребно. Лесна употреба на лесна нега.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Наслов На Панел Завеса : t Grommets Transparency : Затемнување : Монтир

1, забелешка За Дизајн : 3д печатена, изработена од трислојна внатрешна ткаена природна ткаенина од микро

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Совршен избор за бања, кујна, кафуле или кој било мал прозорец Благ детергент без белење...

Совршен за рустикалниот прозорец, Комплетот од Сите Памучни Лопатки со Црвено Ниво За Проверка е искрив

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Спецификации : Состојба : 100% Нов Тип На Бренд : Чиста Завеса На Воил : Џеб За Прачки Транспарентност : Шерм�

Спецификации : Додава класична елеганција во секоја просторија во вашиот дом Класичен проегирен дизај�

Спецификација : Сосема Нов Материјал : Полиестерстил : Модерен Степен На Засенчување : 6090 %(Затемнување)Ш�

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Кујнски Завеси И Валанс Глава : Џеб За Прачки Транспарентнос

Печатениот Сет За Завеси и Замав Со Петел Ахим е разигран третман на прозорци што покажува селски шик во

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Тип : Римска Завеса Боја : Црна, Кларет, Кафе, Темно Сива, Т

Опис Ова е квалитетна половина завеса, избран цврст материјал со извонредна изработка, мек, проветрен и

100% полиестерска завеса за прозорци од ткаенина доби со два панели и два вратоврски во Бургундија, голем�

Опис r r Оваа полутранспарентна завеса на воил нагласува неформални и формални поставки додека на секој�

Проѕирни Завеси : проегирните завеси се составени од 100% полиестерска воилна ткаенина што и дава воздушн

Деликатни, детални везени цвеќиња ги истакнуваат овие впечатливи Линет завеси! Нивоата и валансот имаа�

ТКАЕНИНА СО ТЕКСТУРА НА ВЕШТАЧКА ПОСТЕЛНИНА : ткаена внимателно за да се обезбеди дека квалитетот е на н

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Уживајте во вашиот панел со Луксузниот Комплет Завеси Од 6 Парчиња Ахим Хали Оваа елегантна колекција в�

Бел Мејсон САД, ООД Елеганција воил панелот на вратите носи воздух на елеганција и класичен дизајн на ва

Излитена шик на сите вистински начини, Нашата Домашна Суштина Стела Печатени И Парчиња Прачка Џебни Куј

Спецификации : Состојба : 100% Бренд Њутип : Панелшедер : Џеб На Прачкитранспарентност : Монтажа На Светло Ф

ПОСТАВЕНИ ПАНЕЛИ : Продадени по сет, вклучувајќи 2 панели Овие завеси лесно се закачуваат со големи шипк�

Урбаните панели за завеси се модерен и елегантен начин за обезбедување приватност и стил на вашите проз

Спецификации : Состојба : 100% Новоглавец На Брендот : Јазиче Топстајл : Двострано, Печатена Мала Шема На Ли

Scroll