Свеж
Frcolor Професионални Размавта Дискови Брусење Диск Мелење Тркала Агол Мелница Ножеви

Frcolor Професионални Размавта Дискови Брусење Диск Мелење Тркала Агол Мелница Ножеви

Присуството: Во магацинот
DEN 107.52

Опис. Дискот со размавта е погруб во градба и е за потешко отстранување на залихите. И тоа е за мелење, бришење, заоблување, заварување и мешање, бришење, отстранување на ' рѓа, мешање, чистење и завршна обработка. Дискот за размавта може да се примени на многу полиња со широк опсег, како што се отстранување на засилување на заварот, бришење, полирање и отстранување на ' рѓа. Се користи во анти - ' рѓа, боја, нерѓосувачки челик, обоени метали, дрво и пластика. Карактеристики. - Боја : Сина. - Материјал : Шмиргла крпа тркало . - Големина : 6,00 х 4,50 х 4,50 см/ 2,36 х 1,77 х 1,77 инчи. - Мелница брусење диск има долготрајно време. Безбеден и ефикасен. Издржлив материјал. - Брзо полирање, и има издржлива подлога и фина големина на кристал. - Градежната плоча на дискот со размавта ефикасно ги апсорбира вибрациите без размаска за време на употребата, носи постабилно и поефикасно мелење. - Најдобра големина натпревар, размавта диск одличен избор за сечење разни метали, совршено ги исполнува сите што ви треба. - Агол мелница брусење диск може да се користи за универзални апликации, кои се движат од метал или дрво, бетон мелење или завршна обработка, камен измазнување така натаму. 31 х мелење тркала. Мелница брусење диск има долготрајно време. Безбеден и ефикасен. Издржлив материјал. Брзо полирање, и има издржлива подлога и фина големина на кристал. Градежната плоча на дискот со размавта ефикасно ги апсорбира вибрациите без размаска за време на употребата, носи постабилно и поефикасно мелење. Најдобра големина натпревар, размавта диск одличен избор за сечење разни метали, совршено ги исполнува сите што ви треба. Агол мелница брусење диск може да се користи за универзални апликации, кои се движат од метал или дрво, бетон мелење или завршна обработка, камен измазнување така натаму.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Гравниот накит е едно од најдобрите чувари што можат да бидат надарени, заради тоа колку може да биде ли�

Две слатки! Современите моменти од 2пакетот на Гербер, меурчиња, го одржува девојчето кое изгледа и се чу

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : City Scapestyle : Modern & Modern and Movender Product Type : Galleryзавиткано платно уметност Ова е п�

Слабиот Jeanанфлекс на Wrangler Slim Straight Jeanflex преку седиштето и нозете на бутовите се спуштаат на затворањето �

Вашата рутина за време на спиење само што се одвиваше многу полесно со Romper за спиење на Грејсон Социјал �

Професионални делови Шведска мотор монтирање на моторот PPS мотор е директна замена на OEM, која содржи ис�

Слатко и треперливо, овој прстен за ветување со дијаманти го изразува сè што го држите во срцето Модерен

Уметник : Кортни Прахлсубјект : Animalивотни Стил : Мисија Шакерпродукт Тип : Галерија обвиткано платно уме�

Овошје на машката машка руно, пантало за спиење е нов додаток на овошјето на колекцијата за сончање на о�

Пораст од џегингс од време и Тру за да ве одржуваме пријатно во текот на целиот ден Приближно Мерења на м

Кошулата со долги ракави без брчки на Ван Хаузен испорачува непрекинат лак, без оглед што носи денот Пос

Донесете ги дома Авантурите на иконскиот анимиран филм на Дизни, Дизни на Лавот Кинг со овие симпатични

Luxxx HD Forged LHD Pro 6 Warhog 26x14 6x139.7 76et 125cb Високо полиран тркало Luxxx HD Forged LHD Pro 6 Warhog 26x14 6x139.7 76et 125cb Високо полиран тр�

Уметник : Итан Харпер Предмет : Архитекторен стил : Модерни и современи проодни типови : галерија обвитка

Максичен фустан со цветни цвеќиња од лажичка секогаш ќе застане меѓу безумните облеки во Бохо со својат

Облечете го вашиот дом d? Корт со E од страна на интригантен кубански кубански кубански плочки 2 морнариц�

Карактеристики : Овој држач за крпи од хартија од лилјак од кујнски клининг, калај фолија, е изработен од

Уметник : etteанет Вертенсјубјект : Пејзаж Апестил : Модерни и современи проодни типови : галеријаобвиткан

Класична облека со 3 парчиња поставена од Wonder Nation има ваша кул малечка стилска и подготвена за денот...

За fallуби се во основите одново Не се потсмева на вратот на вратот на границите не е дека елегантниот и ме

Вашето решение за без напор кул стил? Пар на џогери од руно салон од Georgeорџ Изработени во неверојатно ме�

Одбележете ја вистинската loveубов што ја чувствувате за вашата значајна друга, со деликатна убавина на о

Шарени, удобни и спортски Сет на бои и хеланки на атлетските работи, ја одржува во движење и изгледа одли

Scroll