Свеж
Дуксери За Жени Врвови На Култури Пуловер Ракав Сплис Блуза Кратки Качулки Цврсти Врвови Дуксер Долга Женска Женска Блуза Есенска Облека За Жени Црна М

Дуксери За Жени Врвови На Култури Пуловер Ракав Сплис Блуза Кратки Качулки Цврсти Врвови Дуксер Долга Женска Женска Блуза Есенска

Присуството: Во магацинот
DEN 102.24

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,544 инчи големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35,43 "Ракав : 50см/19,6 "Должина : 49см/19,29". Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.8 "Ракав : 51см/20.0 "Должина : 50см/19.69". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.1 "Ракав : 52см/20.4 "Должина : 51см/20.08". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108cm/42.52 "Ракав : 53cm/20.8 "Должина : 52cm/20.47". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88" Ракав : 54cm/21.2" Должина : 53cm/20.87" Hoodies Најважен Дуксер Дуксери За Жени Поштенски Дуксери Графички Дуксери Поштенски Дуксери За Жени Женски Дуксери Дуксер За Жени пуловер ЏЕМПЕРИ ЗА ЖЕНИ ЖЕНСКИ ВРВОВИ врвови ОД КОРСЕТ ЗА жени врвови За Вежбање за жени плус големина блузи За жени Врвови Од култури Слатки врвови за жени есенска облека за жени 2023 есенски облеки за жени fall мода 2023 Есенски Џемпери За Жени Џемпери Од Жени Џемпери Од Кардиган За Жени Зимски Палта За Жени Маици Со Долги Ракави За Жени Плус Големина Есенски Врвови Кардиган За Жени Зимски Капут Женски Слатки Женски Врвови Божиќ блузи ЗА ЖЕНИ БОЖИЌНА ЖЕНСКА ОБЛЕКА ВАЛЕНТИН ЖЕНСКИ ЏЕМПЕРИ еднобоен џемпер со качулка. Женски Цврст Дуксер Со Долги Ракави Краток Пуловер Врвови Со Качулка Блуза Бидете во центарот на вниманието во оваа блуза со Цврсто вклопување. Долгиот ракав и додадете ласкави детали што ќе направат да се чувствувате сигурни. Копчето додава дополнителен допир. Сезона : Лето : Жени. Повод : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : Цврст Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долги Ракави : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Блуза проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Женски Писмо Графички Качулка Печатење Круг Вратот Долг Ракав Дуксер Блузи Женски Дуксери Поште

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 110см / 43.31" Рамо : 48см / 18.90" Ракав : 67см / 26.38" Должина : 67см / 26.38" Големина : М САД

Кошули Со долги Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Обични Плус Големина Основни Врв

Модни Жени Секојдневен Џеб Печатење Џемпер Со Шевови Со Долги ракави Со Качулка Карактеристики : 1.It изр�

1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи., Нагласувајќи го вашиот елегантен темперамент и секси тело, дозволувајќи ви �

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Со Еднобојни �

Дуксери Женски Цврсти Основни Букви Од Руно Лабава Качулка Џеб Со Долги Ракави Пуловери На Рамената Врв

Нашата големина Е азиска големина, во вистинскиот избор може да се избере една големина поголеми произв

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, �

Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106cm / 41.73 "Половината : 102cm / 40.16" Должина : 53cm / 20.87 "Рамо

Драго ни е што сте тука во продавницата БЕЈАСО и ви посакуваме добар шопинг! Бејасо Џемпери Страница...

Женски Плус Големина V Појас На Вратот Појас Рафл Полите Украсени Чипка Краток Ракав Долг Фустан...

Спликан во боја на вратоврска и заврши со ладно, исечено полите, Кендал + Кајли, отсечената качулка оди д�

1.Карактеристики : Секси Стил, Длабок VВратот Дизајн Долг Ракав, Комбинезон.2.Ткаенина : тоа е супер Меки В�

Чувајте пријатно на време и zip up upip на Tru Women, совршено парче за положување за вашиот обичен ансамбл...

Женски Секојдневен Моден Принт Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Женски Моден Секојдневен Печатење Со До

Ништо не вели случајно како вратоврска Затоа, ние не сакаме суперстудениот качулка на границите на гран

Секогаш удобно и топло со ултрамекото поларно руно и гледајќи на точка во кое било време од денот со ова

Преголем Дуксер Женски Врвови Со Долги Ракави Лабави Графички Дуксери За Тинејџерка Без Качулка На Еки�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаXFLWAM!Ве молиме, не само упатете го водичот за големина што го д

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 55см / 21.65" Ракав : 62см / 24.41" Должина : 70см / 27.56"Големина : М Биста : 118см / 46.46

Scroll