Свеж
Фармерки со Софија од Софија Вергара Отворен бод лесен худи

Фармерки со Софија од Софија Вергара Отворен бод лесен худи

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Летни ноќи, еве доаѓаме. Совршен пуловер со качулка од фармерки на Софија има лесен, отворен плетен дизајн. Исклучиво на. Para nuestra comunidad de habla Hispana : Para las noches de Verano, Aquí est lepero pulóver con capucha de sofia фармерки, con un deseño ligero de punto abierto. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина S/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla Pequeña (S). Лесен; Отворено шевове/Лигеро; Tejido de Punto Abierto. Стил на пуловер; приложена аспиратор/Естило Фицил де Понер; Capucha Incorporada. Долги ракави/Манга Ларга. Здраво-ниско полите; странични парчиња/добладило largo y corto; Abertura A Los Costados. 60% памук/40% акрилик/60% алгодон; 40% Акрилико. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Womenенски џемпер плете Худи од фармерки со Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Лежернисолидна Боја Џемпер Со Качулка Со Чипка Женски Џемпер Пуловер Преголем Дуксер Женски Тре

Стил : Мода, Cousallong Zip up Hoodie Size табела : Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 55.5 cm / 21.85" Рамо : 56cm / 22.05" Должина : 67

☛Зимски Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Дами Печатење Пуловер Дуксер Блуза☚ ━━━━━━━━━━━━━�

Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни совршен за секојднев

Базиреј Жени 2023 Дуксери Со Долги Ракави Трендовски Печатење На Ноќта На Вештерките Лабави Блузи Качулк�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Нашата големина Е азиска големина, во вистинскиот избор може да се избере една големина поголеми произв

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Дуксери Со Вратот На Екипажот Со Долги Ракави Со Еднобојни �

Удобно и пријатно за носење дома или на работа.83" ракав : 53см / 20 качулка на плажа,лесни дуксери за жени,же�

Преголем Дуксер Женски Врвови Со Долги Ракави Лабави Графички Дуксери За Тинејџерка Без Качулка На Еки�

Спликан во боја на вратоврска и заврши со ладно, исечено полите, Кендал + Кајли, отсечената качулка оди д�

[Стилски] врвовите со Долги ракави додаваат модерен на облеката со својот стилски дизајн и боја Кошули �

Моден Дуксер За Жени Секојдневни Дуксери Со Долги Ракави Со Долги Ракави Со Копче Надолу Пуловер Со Врв�

Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106cm / 41.73 "Половината : 102cm / 40.16" Должина : 53cm / 20.87 "Рамо

Ова Вашингтон Држава Пуми Нега Пуловер Качулка смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка Се одл

Модни Жени Секојдневен Џеб Печатење Џемпер Со Шевови Со Долги ракави Со Качулка Карактеристики : 1.It изр�

Жените Поставува 2 Парче Облека На Дозвола, Плус Големина Памук Лен Еднобојна Ревер Копчето Надолу Крат�

Цетрио Бохо Фустан За Жени Мода Здив Ракав Секси Кадифе Колк Фустан Партија Мал Фустан Фустан Долг Рака

Scroll