Свеж
Женски Бодикон Фустан, Без Прерамки Без Грб Мини Фустан Со Цветен Принт

Женски Бодикон Фустан, Без Прерамки Без Грб Мини Фустан Со Цветен Принт

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Женски Бодикон Фустан, Без Прерамки Без Грб Цвет Печатење Тенок Фит Мини Фустан За Клуб Партија. Шармантниот и привлечен стил ве прави да се истакнете во толпата. Совршено за да ја покажете вашата клучна коска и женска страна!. Спецификација. Име на предметот : бодикон фустан. Боја : бела. Големина : С, М, Л.Материјал : полиестер. Ракав : без ракави. Јака : без прерамки. Шема : цвет. Содржина На Пакетот. 1пц х фустан. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : мини фустанот за боди е изработен од врвен полиестерски материјал, пријателски за кожата, мек и удобен за носење. Карактеристики : фустанот за бодикон е без прерамки, без грб, цветно печатената шема прави да изгледате модерно. Над должината на коленото, совршено за да ги покажете долгите нозе. Изборна Големина : има 3 големини за избор : С, М, Л, погодни за повеќето жени носат. Дизајнот на бодикон ја истакнува вашата совршена крива на телото и прави да изгледате шармантно. Прилики : мини фустанот за жени е совршен за коктел, вечерна забава, клуб, состанок, бар, рејв, социјални собири итн. Пакет И Нега : 1 парче бодикон фустан. Се препорачува машинско перење, закачување за сушење. Ве молиме, не избелувајте.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плажа Бохо Сарафан Против Лето Со Џебови Врат Без Ракави Макси Лабав Фустан Печатење Долги Тесни Женски

Модни Жени Секојдневни Секси Фустани За Печатење Летни Џебови Без Ракави Мини Фустанкарактеристики : 1.�

Големина : С Биста : 84см / 33.07 "Половината : 74см / 29.13 " Должина : 62см / 24.41" Големина : М Биста : 86см / 33.86 "Половин�

Доминиравме во идеалната мешавина на стилови на дизајн, текстура и комплименти што можете да ги носите �

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Јаман од Пазарот На Џојбај.Големина : С САД : 4 ЕУ

Женски Краток Ракав VВратот Ретро Висок Половината Одлуки Фустанкарактеристики : 1 Карактеристики : Кра�

Фустани За Жени, Женски Краток Ракав Елегантен Фустан Со Молив Со Обвивка (Жешка Розова) Стил : фустан со

Должина на фустанот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Тип На Ракав Без Ракави : Редовно Деколте : V�

Женски Моден Печатен Тенок Фит Пуловер Со Тенок Фит Фустан Со Средна Должина На Вратот ве Молиме провер�

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај.Модни Жени Со Д

Карактеристики : 1 Висок квалитет : Терилен супер мека, висококвалитетна ткаенина, многу удобна за носењ�

Модни Жени Долг Ракав Долг Макси Фустан Косплеј Фестивал Ретро Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики

Занает : форма На комбинација На Колаж / шевове : должина на здолниште со едно парче : тип на кратко здолн

Letterенски летен фустан со летен фустан со летен ракав V вратот v вратот, лабава фустан плажа долга ками пр�

Женски Летен Еднобоен Краток Ракав Секси Фустан Покријте Го Колкот Тесен Мини Фустан Женски Летен Фуст�

Scroll