Свеж
Фустани За Жени Ревер Без Ракави Летен Фустан Копче Формален Матурски Фустан Линија Плисиран Замав Долг Фустан Црн

Фустани За Жени Ревер Без Ракави Летен Фустан Копче Формален Матурски Фустан Линија Плисиран Замав Долг Фустан Црн

Присуството: Во магацинот
DEN 239.84

Женски Елегантен Темперамент Ретро Ревер Шиење Фустан Со Кратки Ракави : Ладно Миење Раце; Меко Машинско Перење; Линија Сува; Не Впивајте; Класификација на Перење; На Ниска Температура доколку Е Потребноизберете не, верувајте ни !Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате. Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.Материјалот е мек, течен, лесен, мек и растеглив,овој фустан од маица е верен на големината. Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред вас ако не сте сигурни која големина ќе ја изберете.Совети за носење : Фустанот има лабаво вклопување препорачавме појас за да ја покажете вашата прекрасна линија на половината!Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 295gpackage големина : 35x30x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Waist Shoulder Sleeve Lengths83cm/32.68"67cm/26.38"33cm/12.99"10.5 cm/4.13"106cm/41.73"M88cm/34.65"72cm/28.35"34cm/13.39"11cm/4.33"107cm/42.13"L93cm/36.61"77cm/30.31"35cm/13.78"11.5 cm/4.53"108cm/42.52"XL98cm/38.58"82cm/32.28"36cm/14.17"12cm/4.72"109cm/42.91"XXL103cm/40.55"87cm/34.25"37cm/14.57"12.5 cm/4.92"110cm/43.31"Size : SBust : 83cm/32.68"Waist : 67cm/26.38"Shoulder : 33cm/12.99"Sleeve : 10.5 cm/4.13"Length : 106cm/41.73"Size : MBust : 88cm/34.65"Waist : 72cm/28.35"Shoulder : 34cm/13.39"Sleeve : 11cm/4.33"Length : 107cm/42.13"Size : LBust : 93cm/36.61"Waist : 77cm/30.31"Shoulder : 35cm/13.78"Sleeve : 11.5 cm/4.53"Length : 108cm/42.52"Size : XLBust : 98cm/38.58"Waist : 82cm/32.28"Shoulder : 36cm/14.17"Sleeve : 12cm/4.72"Length : 109cm/42.91"Size : XXLBust : 103cm/40.55"Waist : 87cm/34.25"Shoulder : 37cm/14.57"Sleeve : 12.5 cm/4.92"Length : 110cm/43.31" вечерен фустан вечерен фустан плус големина вечерни фустани за жени елегантен елегантен вечерен фустан за жени вечерни фустани за жени 2023 вечерни фустани за жени елегантни вечерни фустани плус големина за жени елегантни вечерни фустани за жени елегантни вечерни фустани за жени елегантен елегантен вечерен фустан со плус големина вечерен фустан со ракави вечерни фустани за венчавки вечерни фустани за жени плус големина долги вечерни фустани дами вечерни фустани вечерни Фустани за жени 16п. клуб, патување, пешачење. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа, Улична Облека, Свечена, Вечер, Гостин На Свадба, Невестинска, Деверуша, Гала, Забава, Матура, Враќање Дома, Дипломирање, Специјална Пригода итн. најдобар Подарок : ова е толку убав, удобен и лесен фустан. Овој секојдневен фустан ќе ги истакне вашите приоритети и ќе го подобри вашиот личен шарм. Секој треба да го има овој фустан, кој е еден од најдобрите подароци за мајки, сопруги, девојки, сестри, пријатели, колеги итн.Азиска големина, предложете избор на една или две големини поголеми. +Натпревари : Стилизирајте Го Секојдневниот Фустан Со Потпетици Или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна Или Кардиган, Спарувајќи Со Чизми Во Fall И Пролет. летни фустани за жени 2023 трендовски летни фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 макси летни фустани за жени 2023 миди летни фустани за жени 2023 обични летни фустани за жени макси летни фустани за жени кратки летни фустани за жени со ракави летни фустани за жени 2023 секси летни фустани за жени долги.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Асиметрични Плус Светки Со Големина На Рамо Шифон Прекривка Жените Се Облекуваат Ладни Фустани Без Пре�

Карактеристики : Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен памучен лен, пријателски за кожата, �

Женски Долг Фустан, Јака Со Вртење надолу Без Ракави, Лежерен Фустан Со Лежерна Забава, Нашиот долг фуст�

Женски Сатенски Прилагодлив Ремен Се Лизга Од Страна На Вратот На Кравата Сплит Секси Миди Фустан Женск

Облечи под 10 жени коктел фустани за специјални прилики гроздобер фустан за жени жени гроздобер фустан ж

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка се продава Од Лунбрест Од пазарот На Џојбај.Модни Жени Со Д

Големина : XS Биста : 6384cm / 24.8033.07 "Половината : 6264cm / 24.4125.19" Колк : 8090cm / 31.5035.43 "Должина : 98cm / 38.58" Големина : С Би�

Женски Цветни Летни Фустан Заврши V Вратот Краток Ракав Појас Возбуда Полите АЛинија Боемски Макси Фуст

Showе дочекам до продавницата за LWZWM❤✦❤ ✦Quality е прва со најдобра услуга Massion Моден дизајн, 100% сосема нов, �

Жените Мода Надвор Рамо Ракави Еднобојна Патент Матурска Коленото Должина Фустан Карактеристики : 1 Мат

Модни Жени Долг Ракав Долг Макси Фустан Косплеј Фестивал Ретро Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем�

Модни Жени Секојдневни Секси Фустани За Печатење Летни Џебови Без Ракави Мини Фустанкарактеристики : 1.�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см / 32.28 "Должина : 130см / 51.18" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА �

Опис Женски Фустан Материјал : Шифон,Чипка Боја : Розова,Сина сива,Темно сина,Виолетова, црвена вино...

Женски Краток Ракав VВратот Ретро Висок Половината Одлуки Фустанкарактеристики : 1 Карактеристики : Кра�

Занает : форма На комбинација На Колаж / шевове : должина на здолниште со едно парче : тип на кратко здолн

Модни Жени Сончоглед Печати Кратки Ракави Туника Фустани Плус Големина Обичен Фустан ве Молиме провере

Женски Долг Фустан, Елегантен Краток Ракав Надвор Од Рамото Цвет Печатење Лабава Замав Фустан Летен Фус

Секојдневна Ниска Цена Овде, Женска Стилска Облека Нови Пристигнувања, Удобна, Лесна, Облечена Секојдне

Обични женски божиќни печати за плишани копчиња со долги ракави со аспиратор со аспирации со аспиратор�

Големина : И Ракав : 65см / 25.59" Биста : 80см / 31.50" Половината : 68см / 26.77" Колк : 84см / 33.07" Должина : 84см / 33.07" Голем�

Scroll