Свеж
Подплуг Женски Обичен Ден На Вљубените Печатени Круг Вратот Пуловер Долг Ракав Фустан Денот На Вљубените Подарок

Подплуг Женски Обичен Ден На Вљубените Печатени Круг Вратот Пуловер Долг Ракав Фустан Денот На Вљубените Подарок

Присуството: Во магацинот
DEN 1.33

Симпатична ЉУБОВНА Облека.Одличен Подарок за Денот на Вљубените.Облека со врвен квалитет,машина за перење.Прекрасен подарок за денот на вљубените за вашата убов once.It сигурно ќе биде хит, без разлика дали го купувате како подарок за некој посебен или го носите сами.Достапно во широк спектар на големини и бои - изберете ја големината и опциите за боја погоре.Сезона : All Gender : Womenpattern Тип : Печатење Стил : Мода, Cousalmachine перат.Достапно во широк спектар на бои. Изработени од мешавина од памук, прават да се чувствувате удобно и меко за носење. Одличен дизајн. НАТПРЕВАР И ПОДАРОК : Денот На Вљубените Љубов Срце Графички Дуксер За Жени е костум за пролет, fall, зима. Смешен графички дуксер за секоја жена, лесно можете да добиете убав изглед со тоа што ќе го спарите со здолништа/фармерки/хеланки/шорцеви итн. Убави кошули може да се подарат и на вашата љубовница, мајка, баба, тетка итн. Ова ќе ги направи многу среќни како подарок. ПРИЛИКА : овој џемпер е многу погоден за носење во текот на секој ден, што прави да изгледате особено модерно и тренди. Стилски изглед за денот На Вљубените, Божиќ, семејство, канцеларија, секојдневно носење, на отворено, забава, клуб, ноќно излегување, вежбање, патување ,шопинг, роденден, годишнина, меден месец, ден на мајките итн., ќе ви одговара во повеќето прилики. ЗАБЕЛЕШКИ и УСЛУГИ : Предложете рачно / машинско перење ладна вода, не исушете ја, не сушете, не избелувајте. Се трудиме најдобро да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја мала разлика во бојата предизвикана од различни монитори и светла.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Карактеристики : 1.Премиум материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер и памучен материјал, мек

Спецификации : она што го прави дише и удобно за носење е лабавиот дизајн Дава стилски и шик изглед бидеј

Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 46 Биста : 110cm / 40.94" Половината : 110cm / 40.94" Должина : 91cm / 31.50" Големи

Големина : И Ракав : 65см / 25.59" Биста : 80см / 31.50" Половината : 68см / 26.77" Колк : 84см / 33.07" Должина : 84см / 33.07" Голем�

Женски Елегантен Темперамент Ретро Ревер Шиење Фустан Со Кратки Ракави : Ладно Миење Раце; Меко Машинск�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница!Квалитетот е прв со најдобра услуга клиентите се наши friends.It

Женски Цветни Летни Фустан Заврши V Вратот Краток Ракав Појас Возбуда Полите АЛинија Боемски Макси Фуст

Добредојдовте во нашата Продавница Ersази!!! ♥ Човечките суштества се создадени еднакви и обдарени од ни�

Женски миди фустани ткаенината е изработена од 85% полиестер + 15% спандекс, мека, лесна и дише за удобно вк�

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и мод

Модни Жени Сончоглед Печати Кратки Ракави Туника Фустани Плус Големина Обичен Фустан ве Молиме провере

Девојки џемпер фустан Детски џемпер плетени долги здолништа есен и зимски модели лак мал миризлив вете�

Женски Долг Фустан, Јака Со Вртење надолу Без Ракави, Лежерен Фустан Со Лежерна Забава, Нашиот долг фуст�

Карактеристики : 1 Висок квалитет : Терилен супер мека, висококвалитетна ткаенина, многу удобна за носењ�

Женски Долг Фустан, Елегантен Краток Ракав Надвор Од Рамото Цвет Печатење Лабава Замав Фустан Летен Фус

Вратоврска Вратот Фустан, Лабава Полите Повик Нивоа Фустан V Вратот Чиста Боја За Плажа Партија За Лето �

Детали : * Големина На Ознака : S2 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат...

Должина на фустанот : Должина На Глуждот Должина На Ракавот : Тип На Ракав Без Ракави : Редовно Деколте : V�

Облечи под 10 жени коктел фустани за специјални прилики гроздобер фустан за жени жени гроздобер фустан ж

Scroll