Свеж
Модни Жени Секси Надвор Од Рамото Еднобојни Долги Ракави Врвки Долг Фустан Топла6sl4486296

Модни Жени Секси Надвор Од Рамото Еднобојни Долги Ракави Врвки Долг Фустан Топла6sl4486296

Присуството: Во магацинот
DEN 415.84

—————————- Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било женски модни стилови што ги сакате, тие се ефтини и поквалитетни - . Ако имате какви било прашања, можете да не консултирате во секое време, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ————————————————————————————————————————————— . Прашање за големина : П : мојата редовна големина Е мала, јас сум 5 '5" 130 фунти каква големина треба да добијам ? О : Ние Сме Азиски Димензии, трчаме помали од нас, па затоа ќе ви предложам да изберете една или две големини поголеми од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. ————————————————————————————————————————————— Hot6sl Продавница Опис На Производот Пол : Жени, Женски, Дами, тинејџерски девојки Прилика : Забава, Клуб, Свадба, Секојдневно, Секојдневно, Плажа,Патување, Одмор, Дипломирање церемонија, плажа и Одмор должина на Ракавот : Краток Ракав, Половина Ракав, 3/4 Ракав, Долг Ракав, Должина Без Ракави : Должина На Коленото, Макси, Долга, Средно Теле, Над Коленото, Мини Должина На Глуждот, Кратка Должина На Подот, деколте : Врат Од Каул, Врат На Екипажот, О-Врат, У-Врат, Тркалезен Врат, Оглавник, Висок Врат, Потсмев На Вратот, Едното Рамо, Вратот На Лажичката, Без Прерамки, Тркачки Грб, цевка, Врат, Врат На Брод, Надвор Од Рамото - Забелешка : ① најдобро се трудиме да ви ги покажеме точните бои, но ве молиме љубезно прифатете некоја разлика во бојата на светлината предизвикана од различни монитори и светла. ②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што се нормални. ● Ве молиме погледнете ја табелата со големини на сликата и изберете ја соодветната големина.————————————————————————————————————————————- Модни Жени Секси Надвор Рамо Еднобојна Долги Ракави Врвки Долг Фустан Hot6sl4486296.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Сезона : Summergender : Women, Girloccasion : Casual, Daliymaterial : Polyester Pattern Тип : Print Collar : Cold Shoersstyle : Casual, Maghionsleeve должината : Кратк

Совршен за плажа, улична облека, свадбен гостин, забава, одмор, клуб, училиште и секојдневно носење Прво �

Женски Обичен Фустан Цветни Печати Отворено Дома Краток Ракав Тенок Маица Фустан Маица Фустан Замав Фу�

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Стил : Мода, Каузалност ве Молиме проверете ја Табелата Со Големини претходно Ако не сте сигурни во голе

Женски Секојдневен Долг Фустан Со Цветен Принт Со Пруги Макси Фустан Со Кратки Ракавикарактеристики : М

1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носење2.Стилскио�

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : v вратот Обрасци : Печатени Пакетот вклучув

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Жени Без Ракави Писмо Печатење Подот Должина Фустан информации За Производот : лесен, ултра мек може да �

Материјал : Полиестер / Акрилен Тип На Шема : Цврста Јака : О Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut, З

Секојдневна магија со квадратниот фустан на вратот на Хедер Б Непосредно шик изглед кој е забавен да се

Scroll