Свеж
Женски Краток Ракав Маица Печатени V-Вратот Имитација памук жените блузи Топла Розова XXL

Женски Краток Ракав Маица Печатени V-Вратот Имитација памук жените блузи Топла Розова XXL

Присуството: Во магацинот
DEN 419.36

Женска Маица Со Кратки Ракави Печатена Имитација На Вратот На Вратот Памучна Маица Со кратки ракави на жените печатена имитација на Памук топ1. Изработен е од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење.2. Кул е за носење.3. Удобно и пријатно за носење дома или на работа.4. Овој лесен врв е совршен за оние пријатни денови!5. Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна.Информации за производот : Сезона : Aut, Зимски Пол : Женски Повод : Дома, Секојдневен Материјал : Имитација на памук : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Одговара на големината дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно миење во ладна вода, закачување или сушење ќе добиете : 1 ЕЕЗ Женски Tops Size Bust Sleeve Shoulder Lengths96cm/37.80"20cm/7.87"40cm/15.75"66cm/25.98"M100cm/39.37"21cm/8.27"41cm/16.14"67cm/26.38"L105cm/41.34"22cm/8.66"42cm/16.54"68cm/26.77"XL110cm/43.31"23cm/9.06"43cm/16.93"69cm/27.17"2 XL115cm/45.28"24cm/9.45"44cm/17.32"70cm/27.56"3 XL120cm/47.24"25cm/9.84"45cm/17.72"71cm/27.95" Size : SBust : 96cm/37.80"Sleeve : 20cm/7.87"Shoulder : 40cm/15.75"Length : 66cm/25.98"Size : MBust : 100cm/39.37"Sleeve : 21cm/8.27"Shoulder : 41cm/16.14"Length : 67cm/26.38"Size : LBust : 105cm/41.34"Sleeve : 22cm/8.66"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 68cm/26.77"Size : XLBust : 110cm/43.31"Sleeve : 23cm/9.06"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 69cm/27.17"Size : 2 XLBust : 115cm/45.28"Sleeve : 24cm/9.45"Shoulder : 44cm/17.32"Length : 70cm/27.56"Size : 3 XLBust : 120cm/47.24"Sleeve : 25cm/9.84"Shoulder : 45cm/17.72"Length : 71cm/27.95" Табела Со Големини : Големина : С Биста : 96см/37,80" Ракав : 20см/7,87" Рамо : 40см/15,75" Должина : 66см/25,98"Големина : М Биста : 100см/39,37" Ракав : 21см/8,27" Рамо : 41см/16,14" Должина : 67см/26,38" Карактеристики : Материјал Лесен,Ултра Мек Може да ве загрее цел ден, но останете ко. Стилска, разноврсна и удобна - дефинитивна задолжителна маица за секоја гардероба. Прилика : Погоден За Отворено, Спорт, Дневно, Клуб, Датуми, Работа, Шопинг, Училиште, Одмор. Модерен, шик и симпатичен стил ве прави секси и привлечни во толпата. Ако барате совршен подарок/подарок за вашата сопруга, мајка, баба, девојка, сестра, тетка, братучед, семејство, пријател, овој фустан за жени е несомнено најдобриот избор, висококвалитетна ткаенина, лесна, мека и нетранспарентна, погодна за Роденден, Божиќ, Изненадување, Годишнина, Запознавање, Нова Година, Денот на Благодарноста, Денот на Мајката, забави и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Солидна Кошула Контраст Геометрија Печатење Ракав Шиење Боја Пуловер Долга Блуза Жени Долги Рак

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 99см / 38,98" Рамо : 38см / 14,96" Ракав : 60см / 23,62" Должина : 63см / 24,80" Големина : М САД

Мазна и лесна, напред и назад (Има дури и погодно затворање на предниот дел .) Оди напред Носете ги вашите

Додадете допир на стил во вашата гардероба со нашите женски стандардни маици со кратки ракави Дизајнир�

Женска Мода Секојдневен Плус Големина Сценско Цвеќе Печатење В Вратот Маица Блузи ве Молиме проверете

Велигденска Кошула За Жени Среќна Симпатична Маичка За Печатење Зајаче Секојдневни Врвови Со Кратки Ра

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" Рамо : 45cm / 17.72" Ракав : 57cm / 22.44" Должина : 68cm / 26.77" Големина : M Биста : 106cm / 41.73" Рамо

Без разлика дали играте "Насликајте го црно " на куќа за забава или го слушате мазниот глас на Мик agегер н

Совети : 1) ве Молиме внимателно проверете со табелата со големини пред да ја купите оваа ставка Ако не ст

Жените Лето Повик Круг Вратот Краток Ракав Џеб Боја Вратоврска Боја Градиент Печати Долг Врв Материјал

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно Одг

О, брзо, ова има добар вкус! Менс О Предвремена Маица Смешно Чоколадо Велигденско Зајаче Кошница Лов На Ј

Денот На Независноста на жените Печатени VВратот Џеб Краток Ракав Работна Облека Маица Topfeurtearces : 1...

Женска Мода Краток Ракав Круг Вратот Лабава Блуза Издувам Ракав Печатени Карактеристики : 1.Карактерист

Женска Мода Нов Летен Принт Бои Со Кратки ракави Правопис Обичен Врат Со Лабава Маица Ве Молиме провере�

Опис : Можеби штотуку ја посетивте Државата Гранд Кањон за прв пат Можеби тоа е вашето омилено годишно м�

Женски Маици Персонализирани Слатки Печати Кратки Ракави VВратот Врвот Работа Униформа Џеб Врвови1.Мат�

Женска Маица Со Вврат Секојдневно Печатење Со Кратки ракави Двослоен Возбудлив Ракав Маица Врвот Ве мо

Информации за производот : Женски Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Сина,Темно Сина,Светло Сина,Цијан,П

Покажете го нејзиниот авантуристички стил со Оваа прекрасна Маица Од Паркот Јура Оваа мека графичка ма�

Официјална Марвел Стока Вандавизија Маици За Жени, Момчиња И Девојчиња; Вандавизија Агнес Маици; Марвел

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

БЛАГОСЛОВЕНА Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на екипажот

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Подготвен за слоевитост Со Времето и Тенкиот Фит Маичка На Тру Овој двопакет главен е реинтерпретиран с

Пролет И Лето Ново Домаќинство Слободно Време Круг Вратот Женски Краток Ракав Ноќница симпатична принц

Женски Маици Ограничени количини, ексклузивно за !Бело Секојдневно Писмо Женски Маици Женска Облека Же�

, донесете порелаксирани и среќни времиња, може да се носат и во секојдневното патување кога носите или �

4,5 мл., Предсмарт 100% памук на рингспун, 26 синглови и странични за женски фитдубле јака од игла, ракави и до

Scroll