Свеж
Летен Заштеди Дозвола Маица

Летен Заштеди Дозвола Маица

Присуството: Во магацинот
DEN 252.32

Женски Маици Персонализирани Слатки Печати Кратки Ракави V-Вратот Врвот Работа Униформа Џеб Врвови1.Материјал : ова лето врвовите за жени се изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни и дише, и е кул за носење во текот на летото. Се разбира, има и карактеристики за брзо сушење, лесно се менува миењето.2.Дизајн : овој врв има по еден џеб од секоја страна, доволно за секојдневна употреба и можете да ги користите за држење на телефонот, клучевите, картичките, пенкалата итн. Има лабаво вклопување во целина и е удобен за носење.3.Појавување : овој врв ќе стане разноврсна ставка во вашиот плакар, можете со спорт некои, сандали, високи потпетици. Можете исто така со бејзбол капа, капа за сонце, капа за плажа итн.4.Прилика : овој врв е погоден за сите прилики, на пример, забава, одмор, работа, датум, училиште5.Овој фустан може да се подари на вашата сопруга, пријатели, соученици, мајка, сестри, тие ќе бидат многу среќни да го добијат овој врв, се разбира, исто така можете да си дадете, ќе ви се допадне!Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвна Големина Chart : Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834100cm/39.37"44cm/17.32"20cm/7.87"70cm/27.56"M61036106cm/41.73"46cm/18.11"21cm/8.27"71cm/27.95"L81238112cm/44.09"48cm/18.90"22cm/8.66"72cm/28.35"XL101440118cm/46.46"50cm/19.69"23cm/9.06"73cm/28.74"XXL121642124cm/48.82"52cm/20.47"24cm/9.45"74cm/29.13"XXXL141844130cm/51.18"54cm/21.26"25cm/9.84"75cm/29.53"XXXXL162046142cm/55.91"56cm/22.05"26cm/10.24"76cm/29.92"XXXXXL182248152cm/59.84"58cm/22.83"27cm/10.63"77cm/30.31" Лесен за стилизирање, особено оди добро со тексас фармерки, но чино панталоните или хеланките ќе бидат исто толку одлични. Носете ја оваа разноврсна маичка со се, од фармерки до макси здолништа. 3/4 ракави кошули за жени; дерби капи за жени 2023; танкини блузи само за женски костими за капење; подароци за жени кои имаат се; секс играчки за жени; сребрени прстени за жени; добијте добро наскоро подароци за жени; градник без прерамки за жени со големи разби; женска долна облека; блузи за жени; коректор на бунион за жени; чорапи за жени; долги кардигани за жени; апчиња за брусница за жени; женски станови; зависи од жените; плисирани здолништа за жени; парфем версаче за жени; сламени капи за жени; велигденски подароци за жени; ортопедски сандали за жени; квадратни врвови на вратот за жени; роденденски украси за жени; црни кошули за жени. течен колаген за жени; златен накит за жени; каки панталони за жени; библиски јазичиња за жени; женски чевли; црн кардиган за жени; долна облека за контрола на стомакот за жени; бели потпетици за жени; џокеј долна облека жени; кармин за жени; држач за кредитни картички за жени; клинови за жени; хеланки обложени со руно жени; жениud пичове; женски врвови за вежбање; женски џемпери; фустани за кошули за жени; 2 парчиња облека за жени секси; четки за коса за жени; стив меден патики за жени; блејзери за жени; жени кои зборуваат; фланелни кошули за жени; најк ер макс жени; кардиган за жени. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жени Мода V Вратот Цветни Печатени Туника Врвови Копчиња Краток Ракав Маица карактеристики : Материјал

4,5 мл., Предсмарт 100% памук на рингспун, 26 синглови и странични за женски фитдубле јака од игла, ракави и до

Приказната Често се наоѓам себеси како стојам на врвот на планината, блескам во свет подолу каде што нем

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна Должина На Ра

Оваа Маица На Дизни Мулан е кошула за која вреди да се борите! Прославете го новиот Мулан Филм Во Живо Со

Не можете да погрешите со Овој Американски Одгледуван Д Конго Корени Маица ЖенскиПаметен Отпечаток Диз

МмфЖенска Маица ВВрат Краток Ракав, До Женска Големина 3ХЛКостим За Ноќта на Вештерките Тиква Маица За В

Опис : Можеби штотуку ја посетивте Државата Гранд Кањон за прв пат Можеби тоа е вашето омилено годишно м�

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно Одг

БЛАГОСЛОВЕНА Маица100% Памучна Маица Оваа стандардна маичка со кратки ракави има удобен врат на екипажот

Scroll