Свеж
Дтидтпе Дуксери За Жени, Секојдневен Дуксер Со Качулка Секојдневен Џеб Пуловер Кошула Блуза Жени Врвови Со Долги Ракави Женски Џемпери

Дтидтпе Дуксери За Жени, Секојдневен Дуксер Со Качулка Секојдневен Џеб Пуловер Кошула Блуза Жени Врвови Со Долги Ракави Женски

Присуството: Во магацинот
DEN 351.84

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Соединетите Држави (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Големина : S - US : 4 - - велика Британија : 8 - - еу : 34 - - биста : 96см/37.80" - - должина : 64СМ/25.20". Големина : М - - САД : 6 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 - - ЕУ : 36 - - Биста : 100см/39.37 "- - Должина : 65см/25.59". Големина : Л - - САД : 8 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 - - ЕУ : 38 - - Биста : 104см/40.94 "- - Должина : 66см/25.98". Големина : XL - - US : 10 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 - - ЕУ : 40 - - Биста : 108cm/42.52 "- - Должина : 67cm/26.38". Големина : XXL-US : 12 - - ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 - - ЕУ : 42 - - Биста : 112cm/44.09 "- - Должина : 68cm/26.77 " дуксери за жени женски врвови со долги ракави женски џемпери. Жените Секојдневно Маскирани Дуксер Долг Ракав Обичен Џеб Пуловер Кошула Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1 Материјал : Полиестерски Дуксер .Лесен и дише, удобен.2 Карактеристики : цврст страничен пресек со долги ракави на екипажот надвор од џемперите со туника за вратот, не лоцирајте ги врвовите за печатење 3 Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Овој џемпер нуди шик привлечност за која е совршен. секоја случајна пригода.4 ве Молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.5 Погоден За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut,Зима информации За Производот : Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Должина На Полиестерска Облека : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Модна Јака : Должина На Ракавот Со Пуловер : Долга Боја : како што покажува сликата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Женски Секојдневен Моден Принт Пуловер Со Долги Ракави Дуксери Женски Моден Секојдневен Печатење Со До

Женски Дами Топла Јакна Од Вештачко Крзнено Палто Зимска Цврста Надворешна Облека Со Врат...

Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носењ�

Womenените солидна јакна од дожд на отворено плус големина водоотпорен качулки со врвови за ветерници : 1 И

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини н

Опуштено вклопување плус мека завршница е еднаква на оваа женска плус худи од атлетски дела суштинска �

Спликан во боја на вратоврска и заврши со ладно, исечено полите, Кендал + Кајли, отсечената качулка оди д�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, �

Женски Плус Големина V Појас На Вратот Појас Рафл Полите Украсени Чипка Краток Ракав Долг Фустан...

Женски Дуксер Со Целосен Патент Лесни Дуксери Со Долги Ракави Џебови Јакна Палто ве Молиме проверете Ја

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" ракав : 63cm / 24.80" Рамо : 50cm / 19.69" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Ракав

Модна Женска Топла Јакна Од Вештачко Палто Зимска Цврста Надворешна Облека Со Качулка Со Долги Ракавик�

Женска Мода Печатен Џеб Со Долги Ракави Качулка Со Патент Со Качулка Палто Со Долга Руно Јакна Пол : Женс

Женска цврста боја со цврста боја на џемпери со долги ракави, обични блузи, врвови за пулвер, карактерис�

Драго ни е што сте тука во продавницата БЕЈАСО и ви посакуваме добар шопинг! Бејасо Џемпери Страница...

Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 116см Ракав : 63см Рамо : 51,5 См Должина : 70см Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 122с

Повластената цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритетдраг Клиент : за да избегнете избо�

Женски Обичен Ноќта На Вештерките Печатење Патент Хауба Долг Ракав Џеб Јакна Врвкарактеристики : 1.It изр

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Женско Модно Писмо Печатење Со Долги Ракави Маици Со Качулка Пуловер Карактеристики : Материјал : Полие�

Пол : Женска Сезона : Aut,Зимски Стил : Секојдневен,Моден Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : Тип На Поли�

Женски Раб Трим Едно Рамо Долг Ракав Опремени Плус големина Блузи Женски Бохо V Вратот Капчиња Туника Бл

Леснотија во шик удобноста на лежерот на џемпери на Вајлд Скај Станува збор за совршено самостојно, но и

Scroll