Свеж
Предна Прошетка Жени Слободно Време Качулка Вратот Надворешна Облека Обичен Пуловер Животински Печатени Зимски Кардигани Со Џебови Бела XL

Предна Прошетка Жени Слободно Време Качулка Вратот Надворешна Облека Обичен Пуловер Животински Печатени Зимски Кардигани Со

Присуството: Во магацинот
DEN 1.67

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Нејасни Дуксери Од Руно Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Нејасни Дуксери Од Руно Тип На Шема : Печатено Животно, Печатење На Мечка : Бело, Црно, Кафе (По Избор)Големина : С, М, Л, ХЛ (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : Должина на качулка : Должина На Колковите Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : umn Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Женскиот пуловер со дуксери изработен од мека лесна ткаенина,е врвен дуксер што прави да се чувствувате добро за кожата.2. Руно меки дуксери со исечена силуета со отворен фронт, лабаво вклопување со дуксери, долги ракави и џебови на страните.3. Женските дуксери од руно со долги ракави дизајнирани со секојдневен стил, лесни за носење со хеланки, слаби фармерки или џогери за пријатен трендовски изглед.4. Дружете се во удобност и стил,есенските облеки погодни за секојдневниот живот, домот,работата,состанокот,клубот,дружењето,трчањето и повеќе прилики.5. Модни дуксери со патент/дуксери од руно секојдневна облека за жени/дуксери со џеб/нејасни врвови со качулка од руно.Содржина на пакетот : 1 х Женски Нејасен Дуксер Од Руно (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Патент Дуксер, Женски Дуксер од Руно, Нејасни Дуксери Со Отворено Руно. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Женските Дуксери Изработени од Мека Лесна Ткаенина, Е Удобна Качулка Прави Да се Чувствувате Добро за Кожата. Дизајн-Секојдневни Дуксери, Животински Принт, Печатена Мечка, Патент, Кошули Со Долги Ракави, Дуксери, Патент, Опуштено Вклопување, Страничен Џеб. Овие Секојдневни Дуксери Одат Совршено За Пролет, Aut и Зима. Повод-Погоден За Секојдневно, Трчање, Забава, Работа, Џогер, Состанок, Училиште, Спорт, Одмор или Секојдневно Секојдневно Носење, Тоа е Одлична Идеја За Подарок За Божиќ, За Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Дуксери Дуксер, Кардигани Со Качулка Со Долги Ракав�

Ве молиме прочитајте ја табелата со големини обезбедена од продавачот пред да купите, нашите големини н

Женски Раб Трим Едно Рамо Долг Ракав Опремени Плус големина Блузи Женски Бохо V Вратот Капчиња Туника Бл

Големина : S Биста : 110cm / 43.31" ракав : 63cm / 24.80" Рамо : 50cm / 19.69" Должина : 70cm / 27.56"Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Ракав

Женски Секојдневен Ноќта на Вештерките Неправилен Принт Со Долг Ракав Лабава Врвка Со Качулка Со Качул�

1.Карактеристики : Секси Стил, Длабок VВратот Дизајн Долг Ракав, Комбинезон.2.Ткаенина : тоа е супер Меки В�

☞ Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜ ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, то�

Кошули Со долги Ракави За Жени Слатки Графички Маици За Печатење Блузи Обични Плус Големина Основни Врв

Женска цврста боја со цврста боја на џемпери со долги ракави, обични блузи, врвови за пулвер, карактерис�

Женски Обичен Ноќта На Вештерките Печатење Патент Хауба Долг Ракав Џеб Јакна Врвкарактеристики : 1.It изр

Женски Плус Големина V Појас На Вратот Појас Рафл Полите Украсени Чипка Краток Ракав Долг Фустан Матери�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Maseенски моден случајна Ноќта на вештерките печатено џемпер со долг ракав со џеб кардиган јакна патент к

Женска Мода Цврста Јакна Џеб Со Патент Дуксер Палто Со Долги Ракави Можеме да гарантираме дека целокупн

Womenените солидна јакна од дожд на отворено плус големина водоотпорен качулки со врвови за ветерници : 1...

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Sport Sweatsuit, Women Jogger Set, Tracksuit Set, Housies Two Piect Outfittern Тип : Цврста боја, влечење, кач

Леснотија во шик удобноста на лежерот на џемпери на Вајлд Скај Станува збор за совршено самостојно, но и

Женска Мода Печатен Џеб Со Долги Ракави Качулка Со Патент Со Качулка Палто Со Долга Руно Јакна Пол : Женс

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Жени Модни Дуксери Круг Вратот Симпатична Пуловер Долги Ракави Врвови Дуксер Материјал : Полиестер Бој�

Женска Секојдневна Боја Пуловер Со Патент Со Долги Ракави Со Качулка Со Џеб карактеристики : 1 Пуловер б�

Ништо не вели случајно како вратоврска Затоа, ние не сакаме суперстудениот качулка на границите на гран

Ние го сакаме она што го правиме, ние сеуште ги извршуваме иновациите, удобноста и модата за жените...

Scroll