Свеж
Мало Дете Деца Бебиња Девојчиња Лето Цветни Фустан Принцеза Партија Фустани 0-4години

Мало Дете Деца Бебиња Девојчиња Лето Цветни Фустан Принцеза Партија Фустани 0-4години

Присуството: Во магацинот
DEN 2.33

Големина : 80Возраст : 6-12 месеци - - - - - - Должина : 46 см - - - - - - - - Биста*2 : 29 см.Големина : 90Возраст : 12-18 месеци - - - - Должина : 49,5 см - - - - Биста*2 : 30,5 см.Големина : 100Возраст : 18-24 месеци - - - - Должина : 53 см - - - - - - - - Биста*2 : 32 см.Големина : 110Возраст : 2-3 годиниДолжина : 56,5 см - - - - Биста*2 : 33,5 см.Големина : 120Возраст : 3-4 годиниДолжина : 60см - - - - - - - - биста*2 : 35см. Материјал : мешавина од памук, мека, дише и удобна. Дизајн : У-вратот,без ракави, копче дизајн здолниште. За возраст : Погоден За бебиња од 6 месеци до 4 години. Повод : Совршен За плажа, забава, одмор, секојдневно носење. Пакет вклучени : 1 x Бебе Девојка Фустан + 1 x Бебе Лента за Глава.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Девојки Обични Летни Цветни Плажа Носат Бохо Фустан Шпагети Ремен Сарафан Опис : Должина На Фустани : До�

Таа ќе го сака овој печатен фустан без ракави на младински празници и сет на кардиган! Тоа е совршена обл

Од училишните денови до забавата на игралиштето, мекиот и лесен фустан за играње на нација се прашуваат,

2023 Нов Женски Пресек Џеб Со Возбуда Со Долг Ракав Цврст V Врат Мини Фустан можеме да гарантираме дека цел

Денови на лесни денови повикуваат на без напор стил од социјалното издание Вкусен фустан на овој девојк

Дете Деца Бебе Девојки Лето Ретро Печатење Здив Ракав Фустан Принцеза Фустан+Капа Костумкарактеристик�

Како може таа да остане пријатна додека изгледа симпатична? Лесно Овој фустан од туничен долг ракав од Г

Девојки Лето Повик АЛинија Фустан Беж Краток Здив Ракав Плоштад Вратот Точка Печатење Фустан...

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Половината : 39см / 15,35" Должина : 31см / 12,20" Големина : 100 Препора�

Фустан За Девојчестил на принцеза од бајките, миди ќе направи вашата мала принцеза да изгледа многу при�

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролетен Есенски Фустан, Фустан За Принцеза За Забави, Ф�

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата Лесен фустан со до�

Освежете го вашиот малечки пролет и лето гардероба со овој фустан на девојчиња од Wonder Nation Се одликува со

Големина : 100 Препорачана возраст : 23 Години Биста : 62см / 24,41" Должина : 63см / 24,80" Големина : 110 Препорачана в�

Времето на празник ги обезбедува сите празнични чувства со овој грд божиќен фустан Разигран начин за сл

Големина : 90 Препорачана Возраст : 12 Години Биста : 60см / 23,62" Должина : 57см / 22,44" Големина : 100 Препорачана Во

Cethrio Midi ФустанДенот на независноста Модна Прашка Среден половината VВратот Лента Без Ракави Печатени Те

Таа може да се облече како потомци исто така во ова вклопување и фустан со фларен со детали од вратоврск�

Деца Бебе Девојки Средовечни Деца Без Ракави Решетки Фустан Газа Фустан Принцеза Фустан Големина :...

Scroll