Свеж
Правда Девојки од чипка со долги ракави фустан, големини xs-xxl

Правда Девојки од чипка со долги ракави фустан, големини xs-xxl

Присуството: Во магацинот
DEN 288.00

Модата се среќава со утеха со правда за девојчиња, чипка за долги ракави. Овој забавен фустан има детали за чипка по должината на рацете, нивото на здолниште и сеопфатната печатена боја ефект- правејќи го ова совршен додаток на пролетната гардероба на вашите девојки! Спарете го со нејзините омилени додатоци за правда за изглед исто толку уникатно колку што е. Достапно во Фестивалот Фуксија, француска морнарица, слатка праска, длабока чаша, виола. Ефект на сеопфатна боја. Чипка исецка на ракав. Здолниште со руф. Девојки чипка обложи со долги ракави со правда. Правдата нуди на тренд парчиња и класични најважни работи за да го надополни постојано развојот на вашата девојка.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 Години Биста : 56см / 22,05" Должина : 57см / 22,44" Големина : 100 Препорачана во

Девојки Обични Летни Цветни Плажа Носат Бохо Фустан Шпагети Ремен Сарафан Опис : Должина На Фустани : До�

Cethrio Midi ФустанДенот на независноста Модна Прашка Среден половината VВратот Лента Без Ракави Печатени Те

Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата Та�

Големина : 100 Препорачана возраст : 23 Години Биста : 62см / 24,41" Должина : 63см / 24,80" Големина : 110 Препорачана в�

Пролет Aut Бебе Девојки Со Долги ракави Цветен Памучен Фустанмоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Мате

● Прилика : совршен луксузни ренесансни носии за костим за ноќта на вештерките, ренесансен фестивал, св�

Мали Девојчиња Лето Принцеза Фустан Деца Бебе Печатење Партија Фустани Без Ракавимоден дизајн, 100% Сосе�

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролетен Есенски Фустан, Фустан За Принцеза За Забави, Ф�

Вашето мало девојче ќе ги сака овие фустани на принцезата Јасмин! Симпатичната графичка Јасмин и целиот

♡❤♡Уникатен Дизајн♡❤♡ Жените Сатенски Фустан / Жените Лето Свилен Лизга Фустан / 2023 Женска Долг Фус�

Овој разигран низ целиот печатен фустан од розов кадифе е фантастичен додаток на гардеробата на вашите

Големина : 90 Препорачана Возраст : 12 Години Биста : 60см / 23,62" Должина : 57см / 22,44" Големина : 100 Препорачана Во

Таа ќе го сака овој печатен фустан без ракави на младински празници и сет на кардиган! Тоа е совршена обл

Scroll