Свеж
Лојисвидион Бебе Девојки Облека Дозвола Мали Девојчиња Лето Принцеза Фустан Деца Бебе Печатење Партија Без Ракави Фустани Зелена 5 Години

Лојисвидион Бебе Девојки Облека Дозвола Мали Девојчиња Лето Принцеза Фустан Деца Бебе Печатење Партија Без Ракави Фустани Зелена

Присуството: Во магацинот
DEN 2.67

Мали Девојчиња Лето Принцеза Фустан Деца Бебе Печатење Партија Фустани Без Ракавимоден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Материјал : Тип На Шема На Памучна Мешавина : јака За Печатење : о-должина на ракавот : Главна Боја Без Ракави : Како Што Покажува Сликата : Модниот Стил и модниот дизајн го прават вашето бебе попривлечно изработено е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе, ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : Табела Со Големина На Фустан ОД 1 ПАРЧИЊА : Препорачана Агелабел Препорачана Возраст : 4-5 Години Големина На Етикетата : 110 Биста : 59см/23,23 "Должина : 59см/23,23" Висина : 105-110см . Препорачана Возраст : 5-6 Години Големина На Етикетата : 120 Биста : 62см/24.41 "Должина : 61см/24.02" Висина : 115-120см . Препорачана Возраст : 6-7 Години Големина На Етикетата : 130 Биста : 65см/25,59 "Должина : 63см/24,80" Висина : 125-130см . Препорачана Возраст : 7-8 Години Големина На Етикетата : 140 Биста : 68см/26,77 "Должина : 65см/25,59" Висина : 135-140см . Препорачана Возраст : 8-9 Години Големина На Етикетата : 150 Биста : 71см/27,95 "Должина : 67см/26,38" Висина : 145-150см Бебе Девојки Облека Дозвола Мало Девојче Лето Принцеза Фустан Деца Бебе Печатење Партија Без Ракави Фустани. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Производот претрпе строги процедури за производство, строго го контролира квалитетот и го споделува најдобриот квалитет на производот со нашите пријатели. Бебе Девојки Се Облекуваат Дозвола. Девојки Се Облекуваат Дозвола Под 5$.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Половината : 39см / 15,35" Должина : 31см / 12,20" Големина : 100 Препора�

Четири пати забавата со мултипакет за играње фустан на Wonder Nation Од училишните денови до забавата на игра�

2023 Нов Женски Пресек Џеб Со Возбуда Со Долг Ракав Цврст V Врат Мини Фустан можеме да гарантираме дека цел

Времето на празник ги обезбедува сите празнични чувства со овој грд божиќен фустан Разигран начин за сл

Двапати убаво! Двопакет на фустани без ракави на Nation Nation ја одржува својата кул и симпатична цела сезона

Ткаенината е удобна, мека и еластична, со добра дишење и апсорпција на влага и нема да ја гребе кожата...

Таа може да се облече како потомци исто така во ова вклопување и фустан со фларен со детали од вратоврск�

Опис : Пол : Девојки, Деца, Бебешки Стил : Девојки Пролетен Есенски Фустан, Фустан За Принцеза За Забави, Ф�

Дизни принцези девојки вкусен дрес со кратки ракави со 2 пакувања, големини 412; 95% полиестер / 5% спандекс;

Симпатични, лесни, меки фустани со џеб се задолжителни за гардеробата на девојчињата Лесен фустан со до�

Цетрио Бохо Фустан За ЖениМодно Лето Тенок Фит Секси Цврсти Трегери Без Ракави Пресечен Фустан Портока�

Scroll