Свеж
Ниуер Жените Линија Пеперутка Печати Миди Фустан Дами Лабава Фустани V Вратот Патување Долги Ракави Секси Стил-Б С

Ниуер Жените Линија Пеперутка Печати Миди Фустан Дами Лабава Фустани V Вратот Патување Долги Ракави Секси Стил-Б С

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Миди Фустан, Обични Фустани Со Линија, Пролетен Есенски Фустан, Лабави Фустани Тип На Шема : Лисја/Печатење На Пеперутка : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Должина На Ѓердан : Должина На Миди Ракав : Долги Ракави Сезона : Пролет, aut, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. 2. Дизајн : Лабава V Вратот Миди Фустан. Дизајнот на Полите За нишање Прави Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Гардероба Главен Фустан.3. Карактеристика : Фустани За Печатење Пеперутки, Фустан Со Замав Со Долги Ракави, Остава Печатен Фустан, Трендовски И Елегантен4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Високи Потпетици, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Цветен Фустан, Пролетни Есенски Фустани, Празничен Фустан За Забави, Миди Фустан. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-V Вратот Линија Фустан, Долг Ракав Миди Фустан, Остава Печатење Фустан, Пеперутка Печатени Фустани, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Фустан со Потпетици или Сандали За Фантастичен Изглед Во Пролет, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Секојдневна магија со квадратниот фустан на вратот на Хедер Б Непосредно шик изглед кој е забавен да се

Оваа модна ткаенина за фустан Со Врат Е супер мека.Ако Барате Совршени Подароци / Подароци За Вашата Со�

Сезона : Сите Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Тип На Шема : Почва Дебелина : Стандард...

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см / 33.86" Половината : 70см / 27.5" Рамо : 37см / 14.57" Должина :

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Сезона : Summergender : Women, Girloccasion : Casual, Daliymaterial : Polyester Pattern Тип : Print Collar : Cold Shoersstyle : Casual, Maghionsleeve должината : Кратк

————————— Добредојдовте Во Продавницата за облека на брендот"Hot6sl" можете да најдете какви било жен

Дали сè уште не е доволно за вас? Кликнете на оваа врска, ќе можете да видите повеќе цени за активности, к�

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

За фустаните надвор од рамото за жени : Карактеристики : Обоен Фустан Од Рамо За Жени Летни Тропски Принт

Детали за производот КАЗКСД Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Врат На Брод Со Пруги Фустан Со Кр�

Изработен е од убави квалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот.Меката ткаени

Потсетете : Ве молиме, внимателно прочитајте ја табелата со големина што ја обезбедивме, проверете ја пр

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Scroll