Свеж
Фопп Продавач Женска Летна Мода Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Светло Сина Боја

Фопп Продавач Женска Летна Мода Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Кружен Врат Светло Сина Боја

Присуството: Во магацинот
DEN 0.67

Женски Летен Моден Секојдневен Цветен Принт Фустан Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Летни Фустани За Жени Плажа Прикривање Маица Сарафан Секојдневни Кратки Фустани Без Ракави Тенк Фустан карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење 3.Специјалниот дизајн на фустан ве прави попривлечни 4.Овој Лесен, Фустан е совршен за тие денови! 5.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира ве Молиме информации За Производот : Пол : Женски Материјал : Декорација на мешавина Од Полиестер : Нема Должина : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно миење раце и миење машини е ВО РЕД Пакетот вклучува : Фустан ОД 1 ПАРЧЕ ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Size Bust Shoulder Sleeve Waist Hip Lengths100cm/39.37"53cm/20.87"17cm/6.69"100cm/39.37"106cm/41.73"90cm/35.43"M104cm/40.94"54cm/21.26"18cm/7.09"104cm/40.94"110cm/43.31"91cm/35.83"L110cm/43.31"55cm/21.65"19cm/7.48"110cm/43.31"116cm/45.67"92cm/36.22"XL116cm/45.67"56cm/22.05"20cm/7.87"116cm/45.67"122cm/48.03"93cm/36.61"XXL122cm/48.03"57cm/22.44"21cm/8.27"122cm/48.03"128cm/50.39"94cm/37.01"XXXL128cm/50.39"58cm/22.83"22cm/8.66"128cm/50.39"134cm/52.76"95cm/37.40" 1.Карактеристики : овој женски фустан е Смешни слатки женски каузални фустани. 2.Материјал : овој фустан е направен од полиестер. Мек удобен за носење, дише и пријателски за кожата. Не е лесно да се намали по миењето. 3.Повод : овој женски фустан е погоден за кампување, одмор, спорт, работа, одмор, плажа, забава, клуб, ноќен живот, враќање на училиште, меден месец и други прилики. Овој фустан можете да го користите како задолжителен врв за секојдневие . 4.Совршен Подарок : овој фустан е многу погоден за дами од сите возрасти. Можете да го направите тоа за себе или да ја дадете оваа женска облека како подарок на вашата девојка/пријател/соученик/мајка/сестра/баба. 5.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи ,ако имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Жени Секојдневен Пуловер Со Цврста Боја Без Ракави Моден Фустан Со Искривена Јака Без Ракавикарактерис

Temanенски пролет и есен Vвратот цврста боја со долги ракави со долги ракави со тантеламент, чипка на полов

Големина : S : 4 Велика Британија : 8 EU : 34 должина : 82 CM / 32.28 '' BUST : 7383 CM / 28.7432.68 '' SLOEVE : 54 CM / 21.26 '' Големина : M : 6 Ве�

Оваа Ноќница Од Мумаја Е Дизајнирана Да Понуди Кадифен Мекост Одликувајќи Се Со Тркалезно Деколте И Шем

Фустани за Кошули За Жени Секојдневен Принт Блузи Со Долги Ракави Лабави Шлиц Макси Фустани Копче Надол

Летен Фустан За Жени 2023 Женски Лежерен Фустан Со Отпечатоци Со Широки Пруги Женски Еднобоен Оглавник VМ�

Големина : С Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см / 36.22 "Должина : 80см / 31.50" Големина : М

Здраво! Добредојдовте во нашата продавница! Почитуван клиент : За да избегнете избор на погрешна големи�

Женски Завој Со Долги Ракави Печатете Го Копчето ОВратот Надолу Секојдневен Долг Фустан ве Молиме пров�

Карактеристики : He, хо!Добредојдовте Во Енџивел!Различни избори продавница за облека што ве прави поуба

Алиниски фустан за жени околу деколте моден случај, обичен пуловер, цветен патент темперамент, отпечато

Модни Жени Лето Чипка Без Ракави Патент Секси Еднобоен Клуб Фустан Модни Жени Лето Чипка Без Ракави Пат�

Scroll