Свеж
Палто За Жени Ситно Секојдневно Палто За Жени Блејзер Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Плус Големина Лесна Јакна Жени Долг надолен Капут Со Капут За Патувањ

Палто За Жени Ситно Секојдневно Палто За Жени Блејзер Со Долги Ракави Отворен Преден Кардиган Плус Големина Лесна Јакна Жени

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузална. Големина шема : . Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 60см/23,62" Должина : 74см/29,13"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 61см/24,02" Должина : 75см/29,53"Големина : Л Биста : 106см/41.73" рамо : 42см/16.54" ракав : 62см/24.41" должина : 76см/29.92"големина : xl Биста : 110см/43.31" рамо : 43см/16.93" ракав : 63см/24.80" должина : 77см/30.31"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 44см/17.32" ракав : 64см/25.20" должина : 78см/30.71" [материјал]изработен од Полиестер, мек материјал, лесен и дише, одличен Тактилен на вашата кожа. За Претстојните Сите Денови. 3х Женски Зимски Капут. [Прилики]Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Канцеларија, Забави,одмор,клубови и Состаноци. Зимски Ревер Палта За Жени. [Карактеристики]Овие Секојдневни Јакни Се Одликуваа Со Цветен Дизајн И Среден Страничен Шлиц, Но Исечени Со Боемски Цветни Принтови, Што Ви Дава Чувство На, Но И Откривање Стабилно. Врвовите За Жени Ќе Ги Модифицираат Вратот И Рамото, Ќе Ве Направат Шармантни И Привлечни. Должината На Врвовите Изгледа Продолжете Ги Нозете, Додавајќи Уникатно Чувство . Женски Палта И Јакни.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Користете ја вашата имагинација, носењето на овој капут ќе ве направи попривлечни Нашиот дизајн на палт

Женски Пролетни И Есенски Палта Топла Цврста Долга Ракав Надворешна Облека Карактеристики : 1.Специјале

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Волнени Палта Од Гр�

Женски Принт Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави со Џебна Јакна Карактеристики : Печатен, Мек, У

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 104 Ракав : 62 Должина : 74 Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАН

Вонкос Лесни Јакни За Жени КлиренсНадворешна Облека Со Долг Ракав Печатени Лабави Модни Секојдневни Пл

есенски блузи за жени мода 2023 / есенски јакни за жени 2023 трендовски / есенски дуксери за жени / есенски ко�

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за улога : За да избе

Модна Жена Маица Со Долги Ракави Front Отворена Предна Надворешна Облека Цврста Блуза Палто Врвови Копче �

Женски моден еднобоен плетен кардиган со долги ракави овој обичен капут со врат ја додворува секоја ф�

Списание Женски Капут, Обичен Ветробран Со Цврста Боја На Половината со Долги ракави Со Средна должина �

Дизајнот на јаката со двојно гради и изрез има модифициран стил на палтото на ровот Завршувањето на диз�

Големина : S Велика Британија : 8 ЕУ : 34 САД : 4 биста : 110см / 43,31 '' Рамо : 50см / 19,69 '' ракав : 60см / 23.62 '' Должина : 80�

Пакетот вклучува : 1 парче табела со големина на јакна : Големина : М Биста : 102см / 40.16" Ракав : 71см / 27.95" Долж

Кардиган за Ноќта на вештерките За Жени Fall Мода Печатење Мачки Од Тиква Плетени Отворени Џемпери Од Кар�

Женски Моден Костум Јака Цврста Боја Вратоврска Половината Долг Ракав Фустан Стил Јакна Должина На Бут�

Долг Ракав За Жени Ретро Печатен Врв Лесна Долга Јакна Јакна Карактеристики На Кардиган : + Материјал : И�

Тавоп Паун Женски Капут Женски Temper И Зимски Темперамент Тенок Еднобоен Волнен Капут Беж 12...

Olyvenn плетен џемпер кардиган дами модни жени врвови цврсти единечни гради лабави слабини v вратот случај�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Волна Палто Од Грашок, Зимски Топли Палта, Грашок Type�

Scroll