Свеж
Ballsfhk Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатење Миди Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна

Ballsfhk Женска Мода Секојдневен Ноќта На Вештерките Печатење Миди Кардиган Со Долги Ракави Џебна Јакна

Присуството: Во магацинот
DEN 3.00

Големина : С Биста : 110см/43,31" Рамо : 41см/16,14" Ракав : 59см/23,23" Должина : 85см/33,46"Големина : М Биста : 115см/45,28" Рамо : 42,5 см/16,73" Ракав : 60см/23,62" Должина : 86см/33,86"Големина : Л биста : 121см/47.64" рамо : 44см/17.32" ракав : 61см/24.02" должина : 87см/34.25"големина : xl Биста : 127см/50.00" рамо : 45.5 см/17.91" ракав : 62.5 см/24.61" Должина : 88см/34.65"Големина : xxl Биста : 133cm/52.36" Рамо : 47cm/18.50" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 89cm/35.04"Големина : Xxxl биста : 141cm/55.51" рамо : 49cm/19.29" Ракав : 65.5 cm/25.79" должина : 90cm/35.43"Големина : xxxxl биста : 149cm/58.66" рамо : 51cm/20.08" ракав : 67cm/26.38" должина : 91cm/35.83"Големина : xxxxl биста : 157cm/61.81" рамо : 53cm/20.87" ракав : 68.5 cm/26.97" должина : 92cm/36.22"вклучува : должина на палтото : редовен Пол : женскиразликата во бојата треба да биде прифатлива поради Светлината и екранот.И миењето раце и машинското перење е ВО РЕД❀овој круг вратот врвот ,фармерки или шорцеви за стилски и изглед.Стил : Секојдневен,Моден Градиент Печатење Неправилен Кардиган Со Три четвртини Ракави Со Џебна Јакна Прилика : Секојдневен,Дневен Пакет вклучува : 1 ПАРЧЕ Палто❀ Повод : вратоврска печатена дуксерка е погодна за тинејџерки и жени, совршена за секојдневно, работа, забава, свадба, состанок, патување, улица, коктел, ноќен клуб И одмор, Внатрешен И надворешен материјал : полиестер. дише и удобно. 95% Памук, 5% Спандекс. Удобен и Мек Материјал : лесна и пријателска за кожата ткаенина, малку потенка од маица, така што предизвикува нејзино збрчкање. Кога ќе го примите, можете да го измиете на студ и да го закачите на закачалка за да се исуши и брчките ќе се намалат. Моден Дизајн : долг ракав, отворен преден дел, ласкави, уникатни, еластични, секојдневни и лесни кардигани за жени. Овој вид краток кардиган не е премногу тежок и е погоден за цела година. Повеќенаменски : добро се координира со многу предмети во вашиот плакар! Одлично за фармерки, панталони, здолништа, хеланки, хулахопки во теретана, фустани без ракави, Маица, супер симпатична и изгледа одлично со се!. Совршен За Секоја Пригода : носејќи го овој лесен кардиган секој ден станувате во пролетните денови! Посоодветно е да го облечете овој уникатен блејзер во летна климатизирана канцеларија или кабина за да додадете и пријатна смисла и допир на женска боја! Можете исто така да облечете ваква лесна јакна во есенските или зимските денови кога живеете или патувате низ град кој има топла клима!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Модна Жена Маица Со Долги Ракави Front Отворена Предна Надворешна Облека Цврста Блуза Палто Врвови Копче �

Жените Отворени Предни Кардиган Џемпери Мода Копче Надолу Кабел Плетени Буци Долна Облека Зима 3x Плус Ј

Ентинеа Јуниорс Универзитетска Јакна Гроздобер Графичка Бејзбол Јакна Унисекс Палта Улична Облека Ххл

Списание Женски Капут, Обичен Ветробран Со Цврста Боја На Половината со Долги ракави Со Средна должина �

Сезона : Aut,Зимски Пол : Женска Пригода : Дневна,Секојдневна,Тип На Спортска Шема : Цврст Стил : Лежерна дол

Женски Зимски Ревер Тенок Капутack Јакна Долг Парк Шинел Облека ве Молиме проверете Ја Табелата Со Голем�

3,5 мл., 100% полиестер добби, 100% полиестер тафта во долниот дел на телото и ракавите, 100% полиестер печатена �

Кардиган за Ноќта на вештерките За Жени Fall Мода Печатење Мачки Од Тиква Плетени Отворени Џемпери Од Кар�

Женски Моден Лабав Обичен Џеб Печатен Кардиган Врв На Јакна Од Седми Ракав ве Молиме проверете Ја Табел�

28 "Должина : 89cm / 35 женска блузи корсет блузи, за жени тренингот блузи, за жени случува надвор блузи, за жен

Долг Ракав За Жени Ретро Печатен Врв Лесна Долга Јакна Јакна Карактеристики На Кардиган : + Материјал : И�

Користете ја вашата имагинација, носењето на овој капут ќе ве направи попривлечни Нашиот дизајн на палт

есенски блузи за жени мода 2023 / есенски јакни за жени 2023 трендовски / есенски дуксери за жени / есенски ко�

Завиткајте се во топлина и стил во палто на Целзиусови Класичен ватиран дизајн го одржува вашиот изглед

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиганска Јакна, Зимски Топли Волнени Палта Од Гр�

Сезона : Пролетumn Зима Пол : Жени Повод : Мода, Секојдневно Материјал : Рафиниран памук...

Женски Моден Костум Јака Цврста Боја Вратоврска Половината Долг Ракав Фустан Стил Јакна Должина На Бут�

Хоксмл Женска Секојдневна Мода Кардиган Со 3 / 4 Ракави Врвни Лесни Џебови Со Цврста Боја Паѓаат Надвореш

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав...

Што добивате : 1 Х Капут полиестерска ткаенина, лесна, пријателска за кожата, удобна и ,Ветроупорна Обвив�

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

Женска Мода Обична Боја На Патент Што Одговара На Џеб Со Качулка Со Долги ракави ве Молиме проверете ја �

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 УЕ : 34 Биста : 102 Ракав : 60 Должина : 55 Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАН

●Вовед Во брендот ● Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека JWZUY ЏВЗУЈ е модна продавница која се фокус�

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Сезона : Паѓачки Пол : Женски Материјал : Полиестерска Облека Должина : Редовна Должина На Ракавот : Тип Н�

Големина : S Биста : 112cm / 44.09" ракав : 71cm / 27.95" Должина : 70cm / 27.56" Големина : M Биста : 116cm / 45.67" Ракав : 72cm / 28.35" Дол�

Scroll