Свеж
Летни Фустани За Жени Модни Секојдневни Градиент А-Линија Фустани Со Градиент Без Ракави Со Средна Должина Лабави Женски Фустани Сина XL

Летни Фустани За Жени Модни Секојдневни Градиент А-Линија Фустани Со Градиент Без Ракави Со Средна Должина Лабави Женски Фустани

Присуството: Во магацинот
DEN 271.84

Детали за производот. КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода Обичен Градиент Без Ракави Без Врат А-Линија Фустани Со Средна Должина Лабави Женски Фустанипол : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 95% Полиестер,5% Спандекс Бои : Сина Боја : XLDress Должина : Должина На Ракавот Со Средна Должина : Деколте Без Ракави : V-Тип На Шема На Вратот : Градиентсезона : Пролет, ЛЕТНИ ПРИЛИКИ : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : 95% Полиестер,5% Спандекс Мек, Дише, Еластичен, Многу Удобен за Носење. Стилот на женски фустани е симпатичен и ласкав. Можете да го покажете вашиот сладок стил кога ќе ги носите овие секојдневни фустани. КАРАКТЕРИСТИКИ : летни фустани за жени, сарафани за жени, лабави секојдневни фустани, фустани за одмор за жени, слатки лелеави фустани, венчаници за жени, породилен фустан, женски коктел фустани, фустан за забави за жени, празнични фустани за жени, фустан со маица за жени,. Стил : Женски Фустан За Сонце, летни фустани за жени 2023 година, фустан со плус големина за жени, Женски Лабав Долг Фустан, Фустан во а-линија, Мини Фустани, Боемски, Миди Фустани за Жени, Бохо Фустани, Макси Фустани за Жени. Прилика : Дневна Облека, Дом, Плажа, Излегување, Забава, Работа, Облека За Спиење За Секојдневна Облека, Салон. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Детали за производот КАЗКСД Фустани За Жени Летен Секојдневен Фустан Врат На Брод Со Пруги Фустан Со Кр�

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висо�

Дали сè уште не е доволно за вас? Кликнете на оваа врска, ќе можете да видите повеќе цени за активности, к�

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, С�

Најновата колекција на фустани на бимба го вклучува овој симпатичен асиметричен фустан за смена дизајн

Забелешка : силно предлагаме прво да ги направите мерењата на вашето тело, а потоа да се повикате на наша

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Должина : 126cm / 49.61" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Должина : 127cm / 50.00" Големина : L Бист�

Сезона : Лето Пол : Жени Стил : Секојдневен Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Модни Жени Со Кружен Врат Лабав Преголем Фустан Секојдневен Миди Фустан Без Ракавикарактеристики : Бид�

Обичниот лабав фустан за лулашка, исто така, може да изгледа секси ако го спарите со ремен за ноќно излег

Рачно перење и перење Во Машина, Суво Чистење Пол : Жени Јака : v вратот Обрасци : Печатени Пакетот вклучув

Оваа мини Кратка Ткаенина За Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, �

Изработен е од убави квалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот.Меката ткаени

Пол : Женскиматеријал : Полиестерлонга : Редовнастил : Мода, Секојдневна Должина На Ракавот : Тип На Јака �

Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Висат Или Линија Сув Материјал : Полиестерокција : Случајна Должина :

❀ ❀ ❀Почитуван клиент : Добредојдовте Во холојивер!❀ ❀ ❀ Ние сме фокусирана продавница која нуди широ

Жените Плус Големина Печатење Секојдневно Секојдневно Без Ракави Гроздобер Боемски О Фустан За Вратот

Големина : S Биста : 88cm / 34.65" ракав : 11cm / 4.33" Рамо : 40cm / 15.75" Половината : 76cm / 29.92" Колк : 124cm / 48.82" Должина : 131cm / 51.

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

Женски Пролет Лето Половината, VВратот, Краток Ракав Секси Халтер Ремен Фустан Материјал Лесен, ултра ме

Scroll