Свеж
Аука -тапацирана и клупа за складирање, сива

Аука -тапацирана и клупа за складирање, сива

Присуството: Во магацинот
DEN 2079.84

Оваа долга отоманска клупа за складирање со копче на врвот има повеќе од само резервно седиште или стилски акцент, оваа клупа носи удобно решение за складирање на просторот што му е најпотребно. Сместено на врвот на четири нозе со свртено детали, ова парче е направено од цврста рамка на еукалиптус и нозе од гума. Тапациран во полиестер, прикажува детали за главата на ноктите, издвојувајќи суптилна софистицираност во вашиот простор. Карактеристики направени со фино дрво и пена од пена го прави тоа е и трајно и зачудувачки. Трптираната ткаенина на тапацир додава слој на текстура, а навртките додаваат визуелен интерес на оваа клупа . чиста и современа, оваа тапациран клупа носи стилско складирање на која било простор . големината на оваа клупа го прави повеќенаменски, користете го како влезна клупа, или брзо додадете седиште на вашата забава за дополнителни гости . идеално за мал простор за живеење . лесно склопете ја клупата со четири нозе од гума од дрво . тегови & Димензии Димензии на производот : 16.1 "H x 39.4" W x 20.1 "D. Тежина на артикалот : 30 фунти . Капацитет на топ тежина : 250 фунти. Капацитет за тежина на просторот за складирање : 110 фунти . Спецификации Главен материјал : тапациран. Главна рамка : еукалиптус Вуд. Гума дрво. Возрасен. Потребно е склопување : да.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа голема клупа за складирање е лесно седење, складирање и декоративно решение со врвни детали како к�

Оваа клупа за домашна куќа се пофали со модерен дизајн од средината на век, кој ќе го комплиментира ваши�

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Тежина Капацитет( фунти) : 400 Нивната дијамантска тафтувана кадифена клупа додава нежна �

Идеален за алтернативно јадење, будоар, канцеларија или полуформално седење, Нашата мода Опфаќа Серија

Оваа клупа на копчето Linon Jullion, има шик, софистициран дизајн и стил што ќе надополни бројни области од ваш

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Liveивејте подобро Крикет флаунира воздушна привлечност со три отворени п

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Тежина Капацитет (фунти) : 20 Клупата За Впечаток на плетен нуди паметен и стилски изглед �

Сонуван од секој агол, клупата за преклопување на дрво од ОСП од домашните мебел ™ создава нов момент на

Декмодира Дрвена Тафтувана Клупа со Дрвени Нозе, Кафеавата боја е уникатен додаток на вашиот стилски до

Завршете ја секоја просторија во вашиот дом со Дизајнот4 Удобна Клупа За Складирање Гарбо со Практични �

Правоаголната силуета на оваа клупа без напор се меша во секој обичен простор Тоа е акцент парче што е с�

Купувајте Safavieh на Заштеди пари Во живо подобро Елегантни финалиња на страните под рацете, задниот мотив

Чантата За Одмор На Клупата На Клупата Е компактна, цврста и издржлива кожна чанта што прави совршен при

Сакате да оставите добар прв впечаток Го добиваме тоа Ние ја дизајниравме клупата за влез во Бруклин со

Чиста, кул + охтолкумодерна Имаме комбинирана рачно завршена перница од врвна кожа, цврста база на дрва �

Овој еластичен кафеав тапацир од вештачка кожа на Складиштето На Клупата за Складирање Тифани Шерон е с

Scroll