Свеж
Колекција на списанија женски арина тина удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Колекција на списанија женски арина тина удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Арината рамна единствена сандала од колекцијата на ourурнини ќе ве напуштат вашата куќа со поттикнување на доверба додека ги оставате нозете удобни со нивната удобна пена од 4 мм tru. Нивната луксузна веганска кожа, стил на слајд, дизајн на ленти за блокирање и отворен плоштад ќе ви го дадат целиот стил што ви треба за да ве однесе во секоја пригода. Нивното затворање на лизгање ги прави лесен чевли за грабнување и одење за да ја избркаат вратата. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : СТП Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвореш�

Класик со пресврт, колекцијата „Фостер од списание“ Овој бадемпети Д'Орсај е на врвот со детали за преп

Шик чекор напред од летните основи, Колекцијата Шармејн по Патување Оваа вештачка силуета со отворени п

Колинската Сандала Од Колекцијата Патување ќе ве однесе низ градот додека ги одржувате нозете удобни с�

Патува Истражување Авантурите близу и далеку Изгледот и чувството на нашиот класичен затнување на сите

Сандалата Алора од колекцијата на Гурани ќе ве остави да излезете од вратата со поттик на доверба Нивна�

Кијана Сандала Од Колекцијата Патување е совршен поглед на нов изглед Ви дава шанса да шетате во чевел ш

Становите на блок потпетици од колекцијата на Gournee ќе го повлечат целиот изглед заедно со нивниот стил н

Почувствувајте ја топлината и радоста на летото во текот на целата година со новата колекција на сандал

Враќајќи се во сандалата „Петра Гладијатор“ од колекцијата на списанија што ќе ја направи секоја обле�

1.Висококвалитетен материјал,удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го �

Сандалот со рамна сосана од Kealla од колекцијата Gournee ќе ве однесе од работа до ноќна ноќ во стил...

Сандалот Кендал од колекцијата ourурна ќе ве однесе од работа до една ноќ надвор со девојките во стил Нив�

Scroll