Свеж
1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Halo Bridal Set

1 3CT TDW Diamond S Sterling Silver Halo Bridal Set

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Прстенот за ангажман има централен кластер на треперливи тркалезни дијаманти што го зграпчува окото опкружено со рамка за ореол. На денот на вашата свадба, координативниот контурен и дијамантски свадбен бенд го комплетира овој величествен ансамбл. Империјал 1/3 CT TDW Diamond S925 Стерлинг Сребрен Хало Невестински сет.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Земете го здивот со овој прекрасен сет на невестински солити на Миабела со црна дијамант со 2 парчиња...

Направете го патот надолу по патеката на еден од најважните денови во вашиот живот со нашите жени 4мм во�

Завиткајте го прстот во луксуз со овој впечатлив свадбен бенд Извадена од титаниум, овој рамен опсег ши�

Зачудувачки 18К бело злато микроплетирано сребро невестински сет во кој има цветен прстен за ангажман с�

Украде го нејзиното срце со овој кросовер бенд Миабела Дијамант Изработено во бујно бело злато и има де�

Овој исклучителен невестински сет Miabella CZ Bypass ќе ја покаже вашата вечна убов Изработено во бујно сребро �

Овој бенд на сложени мажи прави идеален свадбен бенд со вистинска количина на талент Изработено во Стер

Влезете во центарот на вниманието со овој романтичен, гроздобер инспириран од дијамантски сет на невес�

Овој задебелен црн шарен унисекс од не'рѓосувачки челик и керамички венчален бенд прстен е совршен прст

Направете цврсто волфрам на вашиот нов избор на метал во овој машки розов волфрам карбид свадбен бенд с�

Овој титаниумски прстен со сребрен вметнат е отпорен на абење и хипоалергичен Се одликува со луксузна у

Направете ја вашата свадба совршена со овој зачудувачки комплет за невестински пакувања на миабела куб

Побарајте ја нејзината рака со овој елегантен сет на Миабела Моисанит и Дијамант Изработено во блескав�

Направете ја вашата легално венчана сопруга со овој шармантен сет за венчавки на кросовер на Миабела Из

Карактеристики на чувството на шарм на вашата омилена колекција Елегантен и едноставен додаток за секо

Почитувајте го оној што го обожавате со овој исклучителен сет на невестински дијаманти Моден во жолто з

Прекрасен додаток на вашата колекција на убав накит, овој миабела црно бел дијамантски хало невестинск�

Овој гроздобер невестински сет Миабела Дијамант ќе координира прекрасно со вашите украси за свадби на �

Направете ја вашата кралица да изгледа зачудувачки со овој зачудувачки миабела дијамант гроздобер со о

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно прик

На тој посебен ден, кога ќе побарате посветеност на животот, лелејте ја со овој прекрасен невестински се

Титаниум како материјал е лесен и издржлив, неговата екстремна биокомпатибилност овозможува хипоалерг

Овој прстен од не'рѓосувачки челик од 8мм има акцент на дијамант од 0,03 КТ со вметнување на жолта лента Ов�

** Секое парче е критички дизајнирано и внимателно изработено како дел од нашето најсовремено производс

Овој челичен прстен Дамаск е многу издржлив и уникатен Се одликува со луксузна удобност Четкан челичен

Покажете ја својата непоколеблива loveубов со оваа зачудувачка 1 / 4 ct Т.В Тркалезен дијамантски невестинс�

Scroll