Свеж
Комплет за кошула и шорцеви за кошули на Burnside Boys, 2-парчиња, големини 8-18

Комплет за кошула и шорцеви за кошули на Burnside Boys, 2-парчиња, големини 8-18

Присуството: Во магацинот
DEN 639.84

Модерно, долготрајно и удобно комбо. Овој сет на Burnside Outfit вклучува кошула со кратки ракави за графички копчиња со забавни дизајни и затегнати хибридни шорцеви изработени во мека ткаенина за лесно вклопување или мешање и совпаѓање. Овие шорцеви, кои седат против телото за максимална удобност, се совршени за одење или пливање со странични џебови од решетката за дренажа. Материјал : кошула : 60% памук/40% полиестер; Шорцеви : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 кошула со копчиња и 1 пар шорцеви. Карактеристики на кошулата : затворање на предните копчиња; јака од точка; џеб на градите; кратки ракави. Кратки карактеристики : хибриден дизајн со двојна намена за одење или пливање; Затворање на копчињата со поштенски мува; Изведба на 4-насочно истегнување; Лесна и ткаенина за брзо сушење; отпорност на брчки; УВ заштита и отпорност на згаснување; Ockебовите имаат едната странична мрежа за дренажа и ткаенината седи против телото; Назад гумен џеб од поштенски џеб и заварувачки џеб со клуч. Кошула за кошула и шорцеви на момчињата поставени од Барнсајд.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Повод : Секоја прилика Пол : Девојки Тип на шема : Печатење на леопард Тип на ракав : Без ракави Ако имате к

Ако тој оди на ладен и обичен изглед, проверете го Wonder Nation Boys Mini Pique, сина кошула со кратки ракави, слаби в�

Јакната на ова момче „Чудо нација“ и сет од 2 парчиња е одличен додаток за секоја гардероба за момчиња! �

Сезона : Пролет, лето Тип на ракави : без ракавици на ракави6 8 облеки слатки пакети со долг ракав сет момч�

Кажи Алоха на празниците со овој прекрасен сет на облеки со 2 парчиња Дизни одмори, во кој се наоѓа сакан�

Симпатична и координирана двопарчиња сет од англиски алишта става полиранспин на нивниот обичен изгле�

Опис : Пол : Момци, Boystyle : Сет за облека за момчиња, летни врвови + сет на шорцеви, две парчиња Outfitptern Type : Animal

Детници деца бебешки девојчиња кратки ракави печати маици шорцеви памучни пижами облеки поставени мод�

Овој сет на Marvel 5 Piece е едно стоп продавница за вашето момче да се меша и да се совпаѓа! Овој сет од 5 парчињ

Прекрасен стил не е тешко да се најде со Wonder Nation's Explorer Windbreaker Jacket & краток сет од 2 парчиња! Тие имаат ладен

Плашлив кул! Ансамблот од глава до пети на вашето момче е комплетен и подготвен да оди со неговиот омиле�

Само што му треба за соодветна прослава за одмор, овој сет на џемпери и џогери од Minecraft е направен во мека

Тој ќе биде во трка во оваа кул и удобна дводелна облека поставена од слободен стил Лесно носење парови �

    100% бренд 2pc Нова цврста боја сатенска врата на вратот Setpleaseâ кликнете на следната слика â За да ја �

Човекот на јаглен „Чуда на нација“, плетено елек со панталони со 4 парчиња сет, обезбедува висококвалит

Кажи Алоха на празниците со овој прекрасен сет на облеки со 2 парчиња Дизни одмори, во кој се наоѓа сакан�

Овој сет на парчиња NASA 3 е совршен за секое момче! Овој сет од 3 парчиња вклучува; 3 парчиња сет; 2 тимови; Кр

Нашите комплети со џемпери со 2 парчиња комбинираат современ стил и целодневна удобност за да го донеса�

Scroll