Свеж
Божиќна Смола Висечки Приврзок Со Стилови Снешко На Санки Дедо Мраз На Санки За Украси За Новогодишна Елка

Божиќна Смола Висечки Приврзок Со Стилови Снешко На Санки Дедо Мраз На Санки За Украси За Новогодишна Елка

Присуството: Во магацинот
DEN 166.56

Карактеристики : Широки апликации : Божиќниот украс од Мини смола е погоден за украси За Новогодишни елки од Мини смола или други занаети СО САМОДОВЕРБА, украси за белешки, etc.to додадете празнична атмосфера,а може да се примени и како празничен подарок за пријателите или семејството, овие украси За Новогодишна елка имаат различни божиќни елементи, како Што се Дедо Мраз и снешко, кои се слатки и шармантни, со светли бои и живописни слики, што ќе додаде повеќе фестивалска атмосфера На Божиќ.Материјал од смола : овие приврзоци за фигурини од снешко се изработени од квалитетен материјал од смола, кој е лесен, но цврст, и нема да донесе премногу притисок врз Елката и ќе остане на место на дрвото безбедно или на други места.Совршени Подароци За Пријателите : орнаментите За приврзоци Со Божиќна тема убаво се грижат За стилот На божиќната забава, добро се совпаѓаат со другите украси за да ја подобрат атмосферата На Божиќ. Тоа ќе бидат прекрасни украси за Новогодишна елка и куќа, како и прекрасни Божиќни подароци или подароци за домаќинство за вашите пријатели.Лесно За Закачување : овие украси За Новогодишна елка се опремени со дизајн на јамка од 0,1 инчи на врвот, лесно можете да ги закачите на вашиот сопствен ланец, лента, жица, нараквица, приврзок за клучеви и други места или да ги закачите каде сакате да украсите.Совршена Големина : доволно е силно за лесно да се фиксира на елката. може да се совпадне и со венци,овие мали украси За Новогодишна елка се вклопуваат совршено за Мини Елка на Маса,календар за доаѓање или венец, тие ќе изгледаат многу слатко и празнично, додавајќи убав допир на Вашите новогодишни украси. Спецификации : Име На Производ : Висечки Приврзок За Божиќна Смола Материјал : Ресинизирајте : 7 см*7 см тежина : 40 грама забелешка : Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см Поради рачно мерење Овие божиќни декори се насликани со божиќни обрасци, главно во комбинација со класична жолта, црвена и зелена боја, можете да ги користите за да го направите вашиот дом полн со фестивалска атмосфера. Ова е божиќен подарок, секое семејство на секоја врата и треба божиќен декор! Вашиот сосед, родителите би биле повеќе од среќни да го добијат овој подарок. Широк Спектар На Употреба : Нашиот Украс За Новогодишна елка е многу погоден за Домашна Божиќна декорација во трговски центри, супермаркети, хотели и други места. Услуги на клиентите : со задоволството на клиентите како наш прв приоритет, ние нудиме услуга за задоволство за целата наша стока. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ви дадеме одговори што е можно поскоро. Забелешки : ве Молиме дозволете мала толеранција во големина поради рачно мерење, а осветлувањето во фотографијата може да резултира со разлика во бојата отколку во реалната.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Вежба За Семе, Ц1730 Вежба За Семе Измислена, Ц1701, Од Јетро Тул (16741741) Линија Гравирање Печатење на постер о�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Собрание На Предната Десна ПотпораКомпатибилен со 20142015 Е250 База Awdposion : Предна Десна Белешка : ГасАПраве�

Ние нудиме различни производи кои се погодни за секое време Уживајте во една од овие новитети, торби за �

Дизајнерката Клара Пучи накит изработен во Соединетите држави направен да трае цел живот, совршен за се

Инспирирани од Нордиската митологија, хугин и Мунин му завиваат на один со симбол на валкнут на преднат�

Бебе Сонце Шапка, Бебе Лето Шапка, UPF 50+ Заштита Од Сонце Шапка, Бебе Кофа Шапка Прилагодливи Материјал : П

• 270 GSM 75 D полиестер плете мека обвивка со DWR финиш• 8000mm / 3000g / m2 водоотпорен / дише hydrx_ laminate со руно внат

Во Оргил, ние обезбедуваме најдобри производи за хардвер и подобрување на домот кои се дизајнирани да г�

Женски Фитнес Јога Шорцеви Висок Половината Женски Танц Одбојка Кревање шорцеви Материјал : мешавина о�

Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см / 38,58" Ракав : 65см / 25,59" Должина : 67см / 26,38" Рамо : 43см /

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Печати Блузи За Мажи Ревер Кошули Со

Оваа ткаенина За Краток Ракав Краток Фустан е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и п

Цврста 14к Златна Двобојна Дијамантска Микро Пав_ нараквица 7.5 " со Сигурна Затворач за Заклучување На Ја

Женски Култури Ками Блузи, Основни Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Опремени Камизола...

Изработени од калено стакло, овие уникатни табли за сечење се некои од вашите омилени отпечатоци од уме�

Женски Резервоари Обични Цврсти Повеќебојни Завиткани Завиткани Врвови Без Ракави За Жени 2023 Големина

Материјали : 100 проценти полиестерски микрофибер, 90гсмневидливиот страничен патент лесно ви овозможува

ШИФРА : 27М1818500NVY2 Xr дуксерите со Качулка се задолжителен елемент во секој плакар Класичните дуксери од Бр

Земете пар од Овие Педорт Флекс Карго панталони за да ги задржите вашите алатки и опрема на дофат Изград

Сина Бајка ЦВЕТНА ВТОРА Од Силвија Василева (19 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канцелар

Производител : Потекло На Големината На Џамбу : ТИП НА АМЕРИКАНСКИ Стил : Колекција На Патики За Лизгање :

Мажи Пасишта Крава Гроздобер Преголеми Долг Ракав Круг Вратот Плетени Пуловер Џемпер Карактеристики : 1

Одговара : Одговара поголем од вообичаеното Ве молиме проверете ја големината на оваа продавница инфор�

2022 Сандали Женски Клинови Сандали За Жени Сандали Со Високи Потпетици Летни женски чевли Чаусури Женск�

Канцеларија Светлина Прозорец Прозорец Приватност Еден Статичен Начин Визија Стакло Пренос Налепници

Scroll