Свеж
Жените Западна Цветни Алатки Кожа Коса На Кријат Рамо Чанта Рака торба 27ФК08

Жените Западна Цветни Алатки Кожа Коса На Кријат Рамо Чанта Рака торба 27ФК08

Присуството: Во магацинот
DEN 303.84

Челинџер коса-на скриј женска торба за рамо. Карактеристики кожни акценти со цветни алатки. Целосно наредени внатре со дополнителен, страничен џеб со патент. Торба мери 10" долг х 7 1/2" висок, обезбедувајќи многу простор за сите најважни работи. Челинџер коса-на скриј женска торба за рамо.Карактеристики кожни акценти со цветни алатки. Целосно наредени внатре со дополнителен, страничен џеб со патент. Торбата е висока 10" долги х 7 1/2", обезбедувајќи многу простор за сите најважни работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Носете се освен кујнскиот мијалник удобно и добро организиран со Женската Чанта Со Повеќе Џебни Грбови

Огио Бруклин носење кутија (чанта) таблета со јаболко i Pad, читач на дигитален текст, тетратка, светло сив�

Истурете ја оваа трендовски компактна торба во вашата торба за дневна организација или користете како �

Спецификации : Пол : Жени, Дами Боја : Црна, Кафеава, Бела, Кафематеријал : Стп Кожа Големина : 22х10х14см / 8, 66х

Сега можете да ја изградите вашата совршена ткаена торба од неопренови! Изберете ја вашата омилена боја

Спецификации материјал : Водоотпорен Пвцуза : Повеќенаменска Шема : Рамен Тип : Тркалачки Тип : Цртан Фил�

Женска Торба За Торби Модни Чанти Чанта За Дами Торбички Торби За Рамо Торбичка Кожна Торба за Дами кара

Опис Оваа платнена чанта е мултифункционална и погодна за држење мобилен телефон, клуч, козметика, пари�

ТАЈГА Шарка Паричник, СТАНДАРД СЛОТОВИ ЗА КРЕДИТНА КАРТИЧКА, ПАТЕНТ МОНЕТА ТОРБИЧКА, БОГАТА ШАРЕНИ ЛОГО

Пакетот Gaiam Get Movie Weist е лесен, без раце, да ги задржите вашите најважни работи на дофат додека сте во движе

Спецификација : Тип На Ставка : Чанти Облик : Кофа Главен Материјал : хартиено јаже Боја : Беж, Кафеава Гол

Пол : Жени / Дама / Девојка Тип На Ставка : Паричник Потекло : Кина Боја : Портокалова / Црна / Црвена / Жолта /

Информации за производот : боја : црвена, зелена, сина, црна, бело, кајсија материјал : метод На Отворање : �

Изработени од висококвалитетна Најлонска Ткаенина, Издржливи, Удобни, Лесни и Модерни Издржливиот паке

Место На Потекло : ЖЕ ЏИАНГ Провинцијасипови на чанти : Рамо И Чантасокација : Разноврснамодел Број : 0049н�

Преклоплива Патна Пренослива Торба За Купување Со едно рамо Водоотпорно Задебелувањесупер Голем Капац

Опис Ова е ремен за чанти Произведен со врвен материјал, издржлив и доволно практичен за употреба...

Scroll