Свеж
Внек врв со кратки ракави, кошула од чипка со патент со кратки ракави, еластична, мода, чиста боја, дише за секојдневен одмор

Внек врв со кратки ракави, кошула од чипка со патент со кратки ракави, еластична, мода, чиста боја, дише за секојдневен одмор

Присуството: Во магацинот
DEN 2.00

Спецификација : Тип На Ставка : Краток Ракав Патент Чипка Кошула Материјал : Метод На Полиестерско Перење : машинско перење Или рачно перење Во Ладна листа На пакувања : 1 x Short Ракав Патент Чипка Кошула : ве Молиме внимателно прочитајте ги препораките за големина пред да нарачате. Обична и Стилска : блузата со кратки ракави со чиста боја е исечена со чипка на рамената, комбинирајќи и секојдневна и секси суптилно, е основна лабава маичка за жени и дами. Едноставно Совпаѓање : можете да го носите врвот од тантела со половина патент со вашите хеланки, здолништа или јакни или палта. Можете да го облечете со потпетици или да бидете секојдневни со станови. Едноставен врв за сите сезони. Носење Сцени : Погоден За одмор, дневно, викенд, одмор, излегување, забава, состанок, плажа, ноќ, вечер, клуб, одмор и други сцени, е задолжително во вклучувањето на вашата гардероба. Ткаенина за дишење : кошулата со Чипка Со Патент Со Кратки ракави е изработена од полиестер, еластична и дише, удобна и мека за носење, машина за перење или миење раце во ладна вода. Дизајн на половина Патент : горниот дел Од Кратки ракави прифаќа дизајн на шевови со половина патент, патентот е заоблен врат, а отпакувањето Е Против вратот, едно парче облека ви дава поинакво искуство и мода за облекување.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Големина На табелата : XL Големина : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см / 43.31 "Ракав : 22см / 8

Јотами Дома, Облека и Чевли Потсетник : Пребарајте го името НА нашиот бренд ЈОТАМИ ВО полето за пребарув�

Задоволете ги вашите потреби за џемпер со удобно секојдневно суштинско значење од време и TRU Овој пулов�

Што не треба да се сака во врска со лесниот Bodybriefer на Купидон? Тој нуди цврсто обликување што е совршено п

Женски Плус Големина Летен Фустан Лежерен Палета Со Кратки Ракави Половината Лабава Фит Замав Маица Фу�

Големина : С Биста : 100см / 39.37" Ракав : 43см / 16.93" Рамо : 44см / 17.32" Должина : 68см / 26.77"Големина : М Биста : 108см / 42.52

Женска Мода Летен Круг На Вратот Слободно Време Краток Ракав Нова Година Печатење Tops Features : 1.It изработен

60" Горна Должина : 65см / 25.41" Рамо : 57см / 22.57" горна должина : 70см / 27 sweatsuits за жените сет 2 парче,тренингот сет�

Големина : S BUST : 106 CM / 41.73 '' 'Рамо : 46cm / 18.11' 'Sleeve : 63cm / 24.80' 'Должина : 72cm / 28.35' 'Големина : M Bust : 110cm / 43.31' '' 'Reone : 47cm /

Женски Цветен Принт Неправилен Кардиган Со Кратки ракави со Џебна Јакна Небесно Сино Карактеристики : М

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

● ● Задолжително за Велигден! Оваа симпатична цветна маица за зајаче е најдобриот избор подарок, даден

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) добредојдовте Во Нашата Продавница! 2023 завртки моите нарачки фустани з�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кошула Без Ракави, Градиент Блуза, Обичен V Резервоа�

Добредојдовте Во Јеселк!Externate : Побарајте облека од брендот"Yyeselk " и купете ја, " Продадена можете да одгов

Женска Модна Летна Маица Лабава Туника Блуза1 Карактеристики : Секојдневни Блузи, Отпечатоци, Секојднев

Женска Мода Печатени Лабава Маица Средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработ�

Останете стилски ова лето со времето и Tru женски секојдневен ткаен резервоар Лесен и воздушен, овој врв �

Добредојдовте ВО УЈУНАОР, се надевам дека имате добар шопинг!Дами Обични Цветни Печатени Три Четвртини

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Облека совршена за да ви одговара омилен

спецификации : карактеристики дизајн На Vвратот, без ракави, возбудува, стилски и дише...

Актерско Про Здолниште 2023 Женска Нова Лежерна Широка Кошула За Печатење Модни Меурчиња Со Ракави Долги

Женски Роман Животно Печатење Круг Вратот Долг Ракав Обичните Врвови Blouse Features : 1.It изработен е од високо

Големина : S Биста : 92cm / 36.22" Рамо : 38cm / 14.96" Ракав : 56cm / 22.05" Должина : 95cm / 37.40" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Рамо :

Модна Жена Печатење Со Кружен Врат Маица Со Кратки Ракави Блуза Врвови Дуксеркарактеристики : 1.Каракте�

женски конверс високи врвови розова дамска јакна маст блузи за жени облечен обичен клиренс дуксер земј�

Женски Блузи Обична Геометриска Јака Кошула Повеќебоен ХС (2) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќ

Scroll