Свеж
Скапоцен Камен Крал 18к Жолто Позлатен Сребрен Веренички Прстен За Жени Чаден Кварц Моисанит

Скапоцен Камен Крал 18к Жолто Позлатен Сребрен Веренички Прстен За Жени Чаден Кварц Моисанит

Присуството: Во магацинот
DEN 8799.84

Нашиот Бренд : . Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалитет На Фин Накит. Секој Камен Камен Кралот парче е уметничко дело. Обезбедуваме уникатно оптимално искуство за купување за нашите клиенти. Сите наши парчиња поминуваат низ интензивен и ригорозен процес на контрола на квалитетот во нашата домашна канцеларија во Њујорк за да се осигураме дека нашиот накит е до стандард и изграден да трае. Што Нудиме : . Гем Стоун Кинг има широк спектар на фини парчиња накит Од Приврзоци, Веренички Прстени, Обетки и Нараквици, сите се достапни во огромна разновидност На Камења, Камени Бои, Благородни Метали Од 10к, 14к, 18к Злато и 925 Сребро. Гем Стоун Кинг Е Водечки Онлајн Накит Трговците на Мало. Грижа За Накит : . Бидете сигурни да се грижите за вашиот накит. Избегнувајте носење накит во вода. чувајте го подалеку од парфеми и лосиони бидејќи тоа може да предизвика абење. Секогаш чистете го накитот во топла вода со сапун. Пакување : . Скапоцен Камен кралот предмети сите доаѓаат во брендирана амбалажа која е внимателно избрана за купениот предмет. Сите наши предмети доаѓаат во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од цреша со кадифени влошки.Mgz-1943-Rd-SQ-BR-CMS-GM-YPSS-S9 Production Informations. Вкупна Каратна Тежина : 1.06. Метален Тип : Цврсто 925 Жолто Позлатено Сребро. Тип На Ставка : Веренички Прстени. Мерења : Централен Камен : 5 мм, Мали Камења : 1,1 мм. Големина На Прстенот : 9. Тип На Поставување : Огради. Главни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,5 Кт. Тип На Дијамант : Чаден Кварц. Боја : Кафеава. Јасност : Наспроти. Метод На Третман : Термичка Обработка. Облик : Круг. МЕРЕЊА : 5Х5 мм. Број На Камен : 1. Дополнителни Камени Информации. Каратна Тежина : 0,01 Кт. Тип На Дијамант : Моисанит. Боја : Во Близина На Безбоен (Гх). Јасност : Чистење На Очите. Метод На Лекување : Не Се Третира. Облик : Круг. Мерења : 1, 1Х1, 1 мм. Број На Камен : 80. Оваа ставка е гордо направена по нарачка во САД. 100% Гарантирано Задоволство.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Јас сум независен музички продуцент што ти ја нуди мојата работа за многу ниска цена Зошто го правам ова

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметнос

Колекцијата „Дарија подигање од ournournee“ е најдобриот начин да ја канализирате вашата земја Овој веганс

Поставете ги светлата во вашата облека за спиење со овие панталони од пижама од руно од Nite nite од Munki Munki...

Apex Automobile Parts Inc Inc Int Engine Monifold Gatbute Set е изграден углед во автомобилската индустрија за квалитет и занаетчи�

Наша цел е да ви покажеме точни информации за производот Производителите, добавувачите и другите го обе

Michelin Pilot Sport 4 Sfeatures and Benefits Summer Traction Hydroplaning отпорник на траење на траење на траење на животната брзина на т

Овие тексас шорцеви се најлесниот летен краток стил Дизајнирано со класичен стил на џебови и Zip Fly, спаре

Оваа класична силуета без ракави од тајните богатства брзо ќе стане една од вашите омилени Наметка без �

Едно и направена сензација од гаранимали Овој каросерија со краток ракав, направен во мека, дише мешави�

Оваа колекција го карактеризира Биг Лебовски, омилен и култен класик за сите времиња за двајца мажи со и

Уметник : Teruo Arayasubject : Pandasse Style : Модерни многу фотографи, чии дела сега висат во уметнички галерии некогаш

Pirelli P Zero Nero All Season Features and Bentiationsal The Traction Hanced Cornering Способност за сопирање на сопирање на растојание на соп

Ова парче од уметничкото дело на „Арисимо Спорт“ го доловува духот и возбудливоста на фудбалскиот ста�

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата �

Облечете се удобно кога легнувате наоколу или се подготвувате за ноќно време во џогери за жени од Данск�

Уживајте во подобар ноќен сон со BG By Bedgear Soft Pemone Pemlow Направено исклучиво за, ние конкретно дизајниравме п

365 деца од Garanimals Девојки со 4 парчиња, големини 410 4парчиња сет вклучуваат : 2 графички маички и 2 пара хелан

Scroll