Свеж
Секако Дека Сум Во Право

Секако Дека Сум Во Право

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Блејд! - Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај направи 15oz чаша за кафе втисната со сликата на сликата. Печатена со најнова технологија за сублимација, оваа кригла е наменета да трае и нема да исчезне! Прави одличен подарок или додаток во вашата кујна или колекционерски предмети!Клучни зборови : блејд Смешен Хумор Шолја За Шолја За Кафе : Средината НА Патот ОВАА КРИГЛА е ОДЛИЧНА - вашата нова шолја за кафе 15oz е најкул работа од исечениот леб. Со својата удобно обликувана рачка, го олеснува пиењето од оваа кригла како пита. Имајте ја утринската шолја кофеин во оваа кригла, уживајте во животот и покажете ја. ЦВРСТ и ИЗДРЖЛИВ - вашата нова шолја за кафе 15oz е изработена од најапсолутна керамика со врвен квалитет. Тој е подебел од повеќето чаши за кафе на пазарот што го прави цврст и издржлив за вашата секојдневна употреба. БЕЗБЕДНОСТА Е ЕДИНСТВЕНИОТ НАЧИН - вашата нова кригла е безбедна во микробранова печка и безбедна за миење садови. Обидете се и со миење раце. Ќе биде добро и ќе ги имате најмеките раце на блокот. ПРАВИ ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - вашата нова кригла може да направи одличен подарок за некој друг. ИЛИ КУПЕТЕ ДВЕ! Ова е одлична можност да подарите подарок за Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Родендените, Свадбените Подароци или кој било празник за давање подароци. Тоа прави одличен подарок за групи, корпоративни настани, канцелариски забави, домашен декор, ресторани, барови и многу повеќе.

Детални спецификации

Додатоци на производи

ДИЏЕЈUGИМСКА Кригла Голема Шолја За Кафе 15 мл Керамичка Шолја За Кафе Смешна Шолја За Подароци Забавни Н�

_ Висококвалитетната кригла го прави совршен подарок за секого Печатени на највисок квалитет чаши...

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Шевок! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Бела керамичка кригла со уметнички дела на фенер печати отпечатени од обете страни . • Безбедна машина �

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Саими! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продаваат продавачи на трети страни од Marketојбуј Марке

На 365 Во Љубов / 365 Печатење Ад, нудиме слатки графички шолји за кафе кои се одржливи за топли и ладни течн�

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Кена! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај на�

Секако дека Сум Во Право! Јас Сум Сакман! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај �

Американска Патриот Кригла, Црвена Бела И Подобра Од Вас Кригла, Подарок За Патриот, 15оз Кафе Кригла...

Секако дека Сум Во Право! Јас сум Путер! Керамичка Бела Кригла 15oz, White One (1) исклучително одличен обичај н�

Scroll