Свеж
НАИЗМЕНИЧНА Струја Батерија Полнач За Dell Ширина XPi p100sd 8725P ADP-50FH годишно pp01l Pp Кабел

НАИЗМЕНИЧНА Струја Батерија Полнач За Dell Ширина XPi p100sd 8725P ADP-50FH годишно pp01l Pp Кабел

Присуството: Во магацинот
DEN 415.84

DC-Излез : 20 V-3.5 A-70 W-Влез : 100-240 V-1.2 А 50/60 Hz|Пакет Вклучува : Еден AC Адаптер и ЕДЕН Американски Кабел за Напојување за Наведените Модели. НОВ НАИЗМЕНИЧНА Струја Батерија Полнач За Dell Ширина XPi p100sd 20031 8725 P ADP-50 FH годишно 6 pp01l pp01x Кабел.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Оваа ставка ќе биде испорачана точно како што е прикажано на сликатана Нашите Клиенти, Ви Благодариме ш�

Модел : Dell Power Edge R730 Сервер Продавачот Користени единица може да покаже мали знаци на козметички флеки.Пр

Врвен квалитет Луксузен дизајн.Завиткана во вештачки велур и изработена од премиум алуминиум, Тастатур

Модел : Dell Power Edge R540 Сервер Продавачот Користени единица може да покаже мали знаци на козметички флеки.Пр

Нуди доволно 90 Вати за напојување и полнење на вашиот лаптоп,Доаѓа во комплет со кабел за напојување од 1

Модел : Dell Power Edge C6220 Сервер со 4 Јазли Продавачот Користени единица може да покаже мали знаци на козметич�

2x 1.9 Ghz Шест Основни E52420 CP GB НА ECC DDR3 ram8 x Dell 3 TB 7.2 K 6 Gbps 3.5 " Sas Drives H710 512 MB 6 Gbps Raid Контролер2x 495 W Непотребни Напо�

Scroll