Свеж
Користени Дел Прецизност Кула Работна Станица W-6C 3.6 Ghz 32GB 2TB NVS Победа 10

Користени Дел Прецизност Кула Работна Станица W-6C 3.6 Ghz 32GB 2TB NVS Победа 10

Присуството: Во магацинот
DEN 4156.80

3.6 Ghz Шест Core W-2133 CPU32 GB НА ECC DDR4 RAM2 TB 7.2 K PC SATA Drive Nvidia NVS 310 512 MB Графичка Картичка - 2 Display Port - 2 Поддршка За Активен Мониторвиндоус 10 Професионална 64-Битна Состојба : Одделение А : како нова состојба Без Гребнатини Или Вдлабнатини Модел : Dell Прецизност T5820 Процесор На Работна Станица : Единствен Intel Xeon W-2133 ШЕСТ Јадро 3.6 GHZ ПРОЦЕСОР. 12 Виртуелни Јадра во Режим На Хипертридирање! (Достапни се дополнителни конфигурации на процесорот). Меморија : 32 GB, поддржува до 512 GB на вкупната меморија, четири канал меморија До 2666mhz DDR4 ECC меморија со 8 DMM Слотови. Брзината на меморијата зависи од инсталираниот Специфичен Процесор Intel Xeon Или Core X. Хард Дискови : 2 TB 7.2 K Компјутер SATA Диск (Дополнителни хард диск конфигурации на располагање). Погонски Заливи : (2) Flex Bays може да поддржува до 2x 3.25" или 2.5" дискови секој и (1) 5.25" HDD/SSD дискови како фабричка опција или комплет за клиенти. (1) Слимлајн оптички залив; (1) Sd слот UHS Ll Класа 3 со само за читање поддршка (SW овозможено). Факултативна (не е вклучена) pcie backplane Flex Bay шасија поддршка 1-4 x m. 2/U. 2 PCIe NVMe SSDs. Контролер за складирање : Intel rste СОФТВЕР РАЦИЈА 0,1,5,10 (не е достапен Со Основни X i7 Или i9 Процесори). Графика : Nvidia NVS 310 512 MB Графичка Картичка - 2 Display Port - 2 Активен Монитор Поддршка (Дополнителни графички картички на располагање). Поддршка за 2 PCI Express x16 Gen 3 графичка картичка-до 600 W со максимум до 2 x 300 W графички картички со двојна ширина. Оперативен Систем : Windows 10 Професионално 64-Битно Претходно Инсталирано Напојување : 425 W(влезен напон 100 VAC-240 VAC) -90% ефикасно (80plus Злато Сертифицирано)Надворешно достапно/отстранливо/заклучувачко (не е компатибилно со основните X i7 или i9 процесори). Оптички Диск(и) : Dvdrw Drive Димензии : 50 Фунти, 21.46" x 8.5" x 17.13" (L x W x H) Вмрежување : Intel i219 gigabit ethernet контролори Со Интел Далечински Будење, PXE и Jumbo рамки Поддршка Слотови : сите слотови PCIe Gen 3 : (2) pcie x16, (1) PCIe x16 жичен како x8, (1) Pcie x16 ЖИЧЕН КАКО X4, (1) Pcie X16 жичен како x1, 1 pci 32/33 предни порти : (2) Usb 3.1 Gen 1 тип а, (2) Usb 3.1 тип c, (1) Универзален АУДИО ПРИКЛУЧОК ЗАДНИ порти : (6) usb 3.1 Gen 1 тип а, (1) Сериски, (1) rj45 мрежа, (2) Ps2, (1) аудио линија надвор, (1) АУДИО Линија во/МИКРОФОН ВНАТРЕШНИ Порти : (1) Usb 2.0,(1) 2 x 5 usb 2.0 заглавие. (потребен е 3-та партија сплитер кабел за поддршка на 2 x USB 2.0 Тип а порти), (6) SATA @6gb/s плус 2 SATA за оптички Аудио Контролер : Интегриран Realtek ALC3234 Висока Дефиниција Аудио Кодек (2 Канал). Звучници : Внатрешни Периферни Звучници : Вклучен Е Кабел За Напојување. Глувчето, Тастатурата и Видео Кабелот Не Се Вклучени. * Системите се изградени по нарачка и целосно прилагодливи . Ве молиме јавете се за повеќе информации. Забележете дека се користи фотографија на акции и единицата може да се разликува во зависност од конфигурацијата.

Детални спецификации

Додатоци на производи

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски пе

Осветлете ја сезоната на празници на некој близок со празник, запали снежен човек Оваа симпатична кадиф

Уметник : Викторија Борхес Предмет : Типографија Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галеријаобвит�

Бејзбол план за гроздобер спортски дизајн xxl истегната платна wallидна уметност од Дафне Полсели Дома укр

Подарете рафиниран изглед на вашата кујна со софистициран стил на производи од среброто дрво, затегнув�

Совршен котел за сите loversубители на кафе и чај! За повеќето поединци, електричен котел се претпочита на

Кога се чувствувате мачно, но сакате да бидете удобни, Shillo потпетицата од колекцијата Journee е секогаш доб�

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена �

Чувајте го реално со овој врв на Хенли од без граници… вистински пријатно Овој случајно шик врв со долг�

Овие време на одмор бркајќи бели LED NET NET Christmas Lights ќе додадат драматичен допир на вашиот декор за одмор на

Брзо, лесно за носење и совршено за зачувување во вашата торба за итни промени, овој 3парчен ромпер поста

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Потпис од Леви Штраус S = 29 " M = 31" L = 33 "ИНСЕАМИ Затворање : Затворање на копчето со поштенски мува Џебови : 5

Scroll