Свеж
3. Оз-Зелена Олиго Про Фанхуе Полу-Трајна Боја Коса Скалпот Кожата Телото на в ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

3. Оз-Зелена Олиго Про Фанхуе Полу-Трајна Боја Коса Скалпот Кожата Телото на в ЕЛЕГАНТЕН Чешел За Задевање

Присуството: Во магацинот
DEN 295.84

Овој комплет вклучува Врвен Јаглероден Чешел За Задевање Отпорен На Топлина, Кој Е антистатички, лесен, издржлив чешел со специјално дизајнирани рачки за нелизгање. Овој повеќенаменски чешел може да се користи и за плетење и задевање на косата. 5 метални иглички. Што е тоа : ако фанки бојата на косата е она што го барате, само што ја најдовте. Полутрајната боја олиго Про Фанхуе нуди модерни бои за коса кои сигурно ќе ве забележат. Од жолта до јоргована и сина, црвена, виолетова и многу повеќе овие интензивни и смели бои на коса ќе ви го разнесат умот.Што прави : олиго Про Фанхуе користи ексклузивна формула за да ги внесе овие интензивни, извонредни и неочекувани бои во вашата коса, обезбедувајќи ви неверојатно уникатна модерна коса. Користете ги поединечно или канализирајте го вашиот внатрешен уметник за коса и комбинирајте нијанси што можат да бидат сите ваши. Одлична домашна формула за боја на коса за живописно смели бои.Што друго треба да знаете : 13 нијанси достапни за бескрајни опции за боја. Не е потребен инвеститорот. Времето на обработка е приближно 30 минути. Задебелената боја на косата трае до 12 миења. 3.4 мл-Зелена Олиго Про Фанхуе Полу-Постојана Боја Коса Скалпот Кожата Тело-Пакет од 3 w / ЕЛЕГАНТЕН Надразнување чешел.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Нашите килими со супермеки облачни области на облак од фланели од Ahgly мешавина се направени со луксузна

Уметник : Vladimir Kostksubject : Architecture Style : Modern & Modernure Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за ви�

Mudd Billie118 L дами руменило слајдови 10 Пол : Дами Големина : 10 Одговара : Редовно Боја : Руменило Материјал : Си

Материјал : Полиестерска ткаенина Дизајнирано да одговара на стандардизирани кади за када Меко и удобн�

Новороденче бебе 2 парчиња паѓаат облеки со долги ракави со копче за вратот на вратот нагоре, со капаче з

Завршувањето на чипка на овој убав чај фустан носи софистициран шик во вашата гардероба Кратки ракави, �

[Карактеристики] : Обична, печатена маичка, долг ракав, пуловер [материјал] : полиестер [сезона] : есен [при�

Повод : Секоја прилика Пол : Девојки Тип на шема : отпечатоци Тип на ракав : Летачки ракав...

Потписот од Леви Строс и Ко Создадени со Premium Flex Denim, овие стабилни фармерки имаат пространа вклопување н

Додадете перници за фрлање на која и да е просторија, треба дополнителна доза на удобност Исполнет со ме

Покажете ја вашата loveубов кон вашето куче додека уживате во топли или ладни пијалоци Шишињата за вода Ter

жени врвни материјали : Полиестертхтизност : Стандард2.Сорт на ракавите на ракавите, основните кошули со

* Памук Флекс ткаенина е изработена од 100% памук Оваа ткаенина е пријателска за кожата и многу убава ткае�

, Дневно 1.Посака изгледате толку убаво, обичен, моден и различен 2 За отворено, струка, спорт, дневно FY и л�

Идеален почеток на која било облека Дестинацијата за породилно, породилните хеланки совршено се со ваш�

Кошумите за резервоари без ракави кошули со ракави Прв избор за подарок : Одличен подарок за семејство и

Shomportенски есен 2023 година со долги ракави ладно рамо кошула екипаж на екипажот на екипажот на екипажот н�

Кажете здраво на вашето ново секојдневно дно со фармерките на Престон Велвет од ЕВ1 Совршени и за секојд

Scroll