Свеж
Олиеру PK цврста гугарска облека за дрвени облеки за закачалки со широка рамо со полирана завршна облога од орев од хромирана кука

Олиеру PK цврста гугарска облека за дрвени облеки за закачалки со широка рамо со полирана завршна облога од орев од хромирана

Присуството: Во магацинот
DEN 0.33

Цврст и здрав - висок степен на цврста гума со завршување на орев; Силно мечка за да ги обеси кошулите и пакувањата за фустани или тешки панталони и палта Опис : ОлиЕРО® луксузно екстра-широко рамо со цврсто дрво со цврсто дрво е фино направена. Цврстото дрво материјал создава цврста основа која е совршена за тешки костуми како јакни, панталони, кошули и зимски палта. Спецификација : Секоја димензија (lxwxh) : 17,5 "x 2,3" x 9.8 "Материјал : Цврста боја на дрво : Капацитет на орев : 11 bs (5kg) Список на испорака : 5 x Облека за облека.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Прави малку шопинг? Нова облека значи дека ви требаат повеќе закачалки Земете пакет или две од овие ефти

Опис Дали сте вознемирени со наборите на панталони додека ги организирате сите панталони заедно во каб�

Исфрлете ги оние неусогласени закачалки и префрлете ги со пенлив допир користејќи го овој сет на криста

3 кутии од 30 закачалки (90 ултра тенки закачалки) Организирајте ја облеката и со стил и со функционалност �

Максимизирајте го вашиот простор со закачалници со кадифена облека од SorbNonslip! Овие закачалки се совршен

Опис : закачалката за здолниште од 4 нивоа има целосно челична конструкција, има силна носивост.Клипот м�

Опис : Воведување на закачалки за организатори за складирање на решетки за панталони, одлично решение з�

Останете организирани со пластични закачалки во тешка категорија Овие цврсти закачалки се направени о�

Сатенските Закачалки на витмор имаат нежни бои и доаѓаат во комплет од 8 Овие закачалки нема да остават �

Опис Ова е збир на закачалки за палто. Направено со полукружен дизајн за заштита на рамената, технологи�

Дизајн без лизгање : специјално развиената линија на рамената се додава на ветување безгрижно зачувува�

Карактеристики : 1.Материјали : нашите пластични закачалки за облека усвојуваат армирани пластични рабо

Овие цврсти, добро конструирани закачалки од дрвени предмети имаат рамно тело за заштеда на простор, цв�

Медот може да направи меки закачалки за вртење на допир, 10пакувања : разноврсна, закачалка за пластична �

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Ширина на лавици за облека : 15"; Длабочина : 4,5"; Висина : 7,78" Оваа кука за палто во форма на закачалка алба, с

Овие силни, заоблени закачалки за бебиња од тврдо дрво имаат рамно тело за заштеда на простор, две внима�

Овие добро конструирани закачалки од дрвени палто се направени од фино тврдо дрво и имаат лакирана завр

Конечно, постои лесно и економично решение за вашите погрешно прилагодени закачалки и за плакари и за м�

Максимизирајте го просторот на плакарот со овој 2 пакет Лавици за Ремени! Секоја решетка држи до 10 ремен�

Преклопен Мултифункционален Повеќеслоен Артефакт За Складирање На Гардероба Со Решетки За Магични Пан

Изработени од фино тврдо дрво, овие добро конструирани закачалки имаат мат еспресо финиш и четкан хроми

Антилизгачка Ротирачка Закачалка Против лизгање Мултифункционална Закачалка За Закачалка За Облека Ф�

Опис : Она што оваа закачалка за вештачки бисери може да ви го понуди е тоа што е завиткана со мазни бисер

Овие цврсти, добро конструирани закачалки имаат тело за заштеда на простор направено со полиран хром со

Scroll