Свеж
Kyocera milano c char ger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir - од ixir

Kyocera milano c char ger брз микро USB 2. кабелски комплет од ixir - од ixir

Присуството: Во магацинот
DEN 271.84

Гаранција за враќање на парите! Ако сте незадоволни од кој било производ на IXIR, ние ќе ви добиеме замена или веднаш ќе издадете целосна наплата. IXIR производи доаѓаат со гаранција за замена на живот. Micro-USB од 2 x до USB кабли : 3,5 ft.Adaptive Fast Char Ging (Quick Char Ger) Wallид charwith the ixir 2 засилувач со голема моќност wallид char, вашиот Samsung Galaxy или друг USB компатибилен паметен телефон секогаш ќе биде целосно char ged и подготвени да одат. Со таа карактеристика вградена до 75% побрза стапка. Адаптиран брз char ging (Брз char ger) car charwith адаптивната технологија за брзо char ging за нашата батерија може да оди од нула до 50% ниво на батерија за околу 30 минути , додека остварувате повици или користете ја вашата апликација за навигација GPS, микро-USB до USB кабел Овој микро-USB 2.0 Брзина кабел за уреди го поврзува вашиот телефон со вашиот компјутер за снимање на јазици и синхронизација на податоци. Компатибилен и со адаптивниот брз chид на wallидот и со автомобилот, и со само редовни уреди за char ging, кои даваат стапка на засилувач од 2 засилувачи. Компатибилни уреди за прилагодување на брзо char ging (AFC) : Ако вашиот уред не ја карактеризира оваа технологија, тој ќе има со нормална брзина без метеж. Работи со адаптивни брзи уреди за брзо количество (AFC), синхронизирани и пренесуваат датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Купете само од овластен продавач на Амазон за да добиете оригинален IXIR производ. IXIR® е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговска марка на САД. Гаранција за безбедност : Повеќе вградени заштитни мерки (сертификација на CE / FCC / ROHS) и интелигентна технологија за идентификација на ИЦ, заштити од краток спој, прекумерна, прекумерна, над-напон, прекумерно загревање и преголема кора. Автоматски престанува да се јавува кога капацитетот на батеријата е полн за да се обезбеди безбедност на вашиот уред и долг животен век . USB Char ging комплет : Ixir Combo Char Ger Set вклучува 1x wallид char ger и 2x Micro USB до USB кабли. Преносен, мал и лесен. Ixir Combo Char Ger Set Char Ges Сите други не-најбрзи уреди, телефони и таблети кои користат микро-USB, со нивната нормална брзина . адаптивна технологија за брзо char ging : со ixir Quick Char GE 2.0 (QC 2.0) технологија, (адаптивна брза Char ger) Вашата батерија може да оди од нула до 75% ниво на батерија во рок од само 30 минути, давајќи моментална употребливост на вашиот паметен телефон . Компатибилни уреди : Работи со прилагодливи уреди за компатибилни брзи јаки (AFC). Синхронизирање и пренесување датотеки преку кабел за податоци за микро-USB. Samsung : Galaxy S7, S7 Edge, Note 4, Note Edge, S3, S4, S6, S6 Edge, S6 Edge+ и повеќе. 100-220 V напон, погоден за американските и светските електрични стандарди. Гаранција за замена на живот-поддршка и повеќе : IXIR нуди гаранција за враќање на пари без метеж за цели 30 дена. После тоа, ние нудиме гаранција за враќање на живот и за враќање на дефектите на производителот. Ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти за да добиете замена или поврат. Гаранцијата што не може да се пренесе на неовластени репродуктори!.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Плетенка Килим Колекција Реверзибилни Килими Во Затворен Простор Колекцијата На Теписи со Плетенки се

Истегнување на руно долга долна облека, 2 парчиња сет (девојки за деца) етикета без обележја Пријатно ист

Вратете се на најважните работи Со Женските Сандали Од Тера трева мук ЛУКС® Оваа облеканасекаде лизгач�

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ : Продадена Директна Количина : Продадена поединечно материјал : Челик Капац

Продолжете да ја градите забавата Со Minecraft Earth Boost Мини Слика 2Пакети, врз основа на ликови од познатата в�

Изразувајте свој уникатен стил со едноставен класик, vвратниот скокач на францускиот тост се одликува с

Бидете поактивни со вашето дете со овој многу стилски Обичен Чевел За Момчиња од Беверли Хилс Совршено �

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

Лансиран од дизајнерската куќа На Мемо Париз во 2007 година Овој цветен мирис на чипре има мешавина од бож

197887 Катлас, Обложен Челик, ЕФИ, Гас;Холи и Снајперист ќе ви помогнат да ја завршите размената НА ЕФИ со но

Поврзете се со вашиот животен стил со сопствен приемник за накуцване ОД КУРТ Сите наши сопствени куки с�

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела

Без оглед на тоа, секогаш ќе се вратиме на класиците Ribbed Curtleneck на бесплатното склопување е тој безвремен

Воз за битка со Покемон клип ‘n 'одат сетови Прикачете ја топката на Поке на кој било појас или клип ‘n 'о�

Каролини Богатства BB7454 LCB Флип Апостолки Добредојдовте Стакло Сечење Одбор Големи, 12h x 16w, разнобојни Ов�

Слабеното платно слава што се лизга на чевли е класично дизајниран и чевли без проблеми, што ќе ви биде о

Воведување на најновиот додаток во гардеробата на вашиот крзнен пријателЛуливи Пријатели Памучни Маиц

Scroll