Свеж
Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2

Столпа на Елама Бар со прилагодлива висина и вртење, црна, сет од 2

Присуството: Во магацинот
DEN 6879.84

Оваа столче за прилагодување на шипката со лафтирана кожена кожена коже, додава стилски допир на вашата домашна лента или кујнски шалтери со парчињата „Елама 2 парчиња“, прилагодлива од кожена, прилагодлива шипка за шипка во црна боја со хромирана база. Оваа столица е уникатно обликувана за удобно вклопување додека сте седнати. Прилагодливиот стол на Елама е исто така направен од квалитет и здрав метал за силен и долготраен дизајн. Карактеристики Сет : 2 парчиња. Материјал : ПУ кожа, метал. Боја : Црна, хром. Димензии на артикалот : 17.71 "x 16.14" x 35.00 . Тежина на артикалот : 33,00 фунти . Потребно е склопување. Вклучува две перничиња со столици. Четири стојат парчиња. Две бази. Две основни додатоци. Осум завртки. Две клучеви на Ален. Еден прирачник за упатства.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Квалитетни Материјали : Пријателски За чувствителна кожа.Совршени Подароци : ова се прекрасни подароци

1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот дневен весник wearing2.In всушнос�

Висока безбедност изработена од силна метална рамка која вклучува заштитни огради со целосна должина,и

40х28см Нелизгачки Душеци За Бања Кујна Декорација На Домот : 100% сосема нов и квалитетен.Може да се види до

Кафепрес ги оживува вашите страсти со совршен предмет за секоја пригода Со илјадници дизајни за избор, �

Колекција : Метрас 2, Материјал : Алуминиум, Завршна Боја : Мат Никел, Ширина : 2.2", Висина : 7.9", Должина : 6.7", Ш

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 8 mm Size (Минимум) : 9,5 Големина (Максимум) : 9

Добредојдовте во нашата продавница ♚ ♚ ♚ ✧ Гроздобер Кошули За Мажи хавајска Кошула Со кратки ракави �

1 Влажна, светла и лесна вода се чувствуваат, негување, навлажнувачки и светли 2 Носете светла боја на усн

Опис : Поради неговата компактна големина и лесното тело, производот се одликува со пренослив...

Автомобил Корпа За Отпадоци Автомобил Стол Назад Автомобил Врата Виси Кутија За Складирање Мултифункц�

Симпатична Црвена Рак Со Пурпурна Срцето Новороденче Ползавец Совршен подарок за туш за бебиња за Секо�

Нормално Е ЗдодевноЖенски Дуксери и Дуксери, До Големина 5 XL Национален Парк Гранд Кањон Во Nationalзона Ун�

Честитки за сите нови родители! Донесовте нов член на семејството на овој свет Колку неверојатно патува

Scroll