Свеж
Активни модни модни хеланки на Avia Capri

Активни модни модни хеланки на Avia Capri

Присуството: Во магацинот
DEN 3.33

Вашиот стил на движење добива ажурирање со овие исечени хеланки од Авиа. Удобно и ласкаво со максимално мамење со матка, овие активни хеланки имаат внатрешна цртеж за бесконечност за да ги задржат токму таму каде што ги сакате. И погоди што? Две странични џебови помагаат безбедно да го стават вашиот телефон и најважните работи кога сте во движење. Материјал : 45% полиестер/35% рециклиран полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигање : високи. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови ги држат најважните медиуми. Карактеристики : Измазнување на висока лента за половината; Infinity Inner Drawcord; Триаголник Гусет; 7/8 должина; истегнување ткаенина; Етикета без ознаки. Activeенски активни модни хеланки од Капри од Авиа.

Детални спецификации

Додатоци на производи

Лаура Маршал претставува прекрасно Златно Украсено Дрво 26х26 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матир

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклу

Лесни Јакни За Жени Обични Жени Моден Кардиган До Секојдневни Еднобојни Врвови Без Качулка Со Половина

Не можете да погрешите со Овој Дуксер За Дизајн На Снег Женска Слика од Шатерсток што ви дава автентичен

Воведување На Женски Градник Со Предно Затворање Со Плус Големина, Мешавина на форма и функција Овој гр�

Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја За Вас и вашите семејство ил�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Материјал : Примарна Чистота : 925финиш : Должина На Полиран Синџир : Дебелина од 18 инчи : 2,5 Mmchain Тип : Ширин�

Панталони палацо за жени облечени може да се носат со платнени чевли, чизми или потпетици, џемпери и бле�

Жени Мода Качулка Печатење Блуза Блузи Памук Долг Ракав плус Големина дуксер информации За Производот :

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

2 парчиња Мажи Жени Зимска Топла Плетена Шапка+Шамија Одржувајте Топло Поставена Карактеристика : 100% со�

Порака од срце Ова срдечно парче карактеристики .925 сребрени метали и сигурно ќе ги насмее вашите најбли

Женски Истегнување Јога Хеланки Фитнес Трчање Теретана Спорт Целосна Должина Активни Панталони Јога Ц�

Мода Женски Пролет И Лето Повик VВратот Три четвртини Ракав Печатење Фустан Карактеристики : 1 Карактери

Нашиот Бренд : Четири Генерации, од 1903 година нашето семејство се гордее со испорака на највисок квалит�

Симпатична деца рачен дизајн со Тетка ми Во Грузија ме сака порака на Мало Маица за момчиња или девојчињ

Карактеристики : Чистота На Материјалот : 925финиш : Полиран Камен Тип_1 : Кристалстоун Боја_1 : Повеќебојна

Scroll